Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 10:30

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step5.03.0760
2David GauduGroupama - FDJs.t.36
3Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.30
4Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.27
5Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.24
6Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.21
7Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.18
8Edward DunbarTeam INEOSs.t.15
9Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.12
10Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.9
11Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
12Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
13Serge PauwelsCCC Teams.t.0
14Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
15Guillaume MartinCofidiss.t.0
16Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Fausto MasnadaCCC Team+0.240
18Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+0.400
19Marco CanolaGazprom - RusVelo+3.460
20Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
21Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
22Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
23Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
24Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
25Mark DonovanTeam Sunwebs.t.0
26Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
27Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
28Pierpaolo FicaraTeam Sapura Cyclings.t.0
29Danilo CelanoTeam Sapura Cyclings.t.0
30Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
31Manuel SenniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
32Ildar ArslanovGazprom - RusVelos.t.0
33Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
34Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
35Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGA+3.490
36Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
37Ivan MartinelliArea Zero - VVFs.t.0
38Ettore CarliniEkipa amatorska 2020s.t.0
39Diego RosaTeam Arkea - Samsic+3.500
40Simone AndreettaEkipa amatorska 2020s.t.0
41Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.0
42Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team+3.510
43Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
44Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
45Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
46Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
47Dario CataldoMovistar Teams.t.0
48Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
49Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortaguas.t.0
50Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
51Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+3.530
52Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
53Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+3.570
54Fabio AruUAE Team Emirates+4.040
55Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)