Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 01:43

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jordi MeeusSEG Racing Academy4.32.0430
2Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.21
3Martin MortensenEkipa amatorska 2020s.t.15
4Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.12
5Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.9
6Alberto DaineseTeam Sunweb+0.047
7Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.6
8Olav HjemsaeterTeam Coops.t.5
9Yoeri HavikVlasman Cycling Teams.t.4
10Roy JansAlpecin - Fenixs.t.3
11Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
12Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0
13Sebastian LanderEkipa amatorska 2020s.t.0
14Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
15Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.0
16Arvid De KleijnRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
17August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
18Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
19Gaëtan PonsLeopard Pro Cyclings.t.0
20Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
21Toni FranzEkipa amatorska 2020s.t.0
22Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
23Jimmy DuquennoyEkipa amatorska 2020s.t.0
24Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
25John MandryschP&S Metalltechniks.t.0
26Sven ThurauTeam Dauner - Akkons.t.0
27Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Teams.t.0
28Daan Van SintmaartensdijkVolkerWessels - Merckxs.t.0
29Fabian SchormairTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
30Bjorn Tore Nilsen HoemJoker - Fuel of Norways.t.0
31Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
32Arthur BaudeEkipa amatorska 2020s.t.0
33Ross LambSwiftCarbon Pro Cyclings.t.0
34Sergio Torres JorroEkipa amatorska 2020s.t.0
35Marco DoetsA Bloc CTs.t.0
36Jason Van DalenMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
37Johannes HodappTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
38Jens ReyndersHagens Berman - Axeons.t.0
39Vincent De SyEkipa amatorska 2020s.t.0
40Justin TimmermansVolkerWessels - Merckxs.t.0
41Lars Van Den BergGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
42Georgios StavrakakisSEG Racing Academys.t.0
43?ivind LukkedalJoker - Fuel of Norways.t.0
44Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Teams.t.0
45Gijs MeijerEkipa amatorska 2020s.t.0
46Marijn Van Den BergMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
47Aksel Fischer AasheimJoker - Fuel of Norways.t.0
48Pierre GoebeertEkipa amatorska 2020s.t.0
49Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
50Beau DuvigneauVlasman Cycling Teams.t.0
51Stef KrulMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
52Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
53Niels De RoozeTarteletto - Isorexs.t.0
54Andrew LeighEkipa amatorska 2020s.t.0
55Jelle CantTarteletto - Isorexs.t.0
56Mario SpenglerTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
57Adriaan JanssenA Bloc CTs.t.0
58Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
59Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
60Folkert OostraEkipa amatorska 2020s.t.0
61Jasper SchoutenEkipa amatorska 2020s.t.0
62Jon KnolleTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
63Tiago Da SilvaKelly - InOutbuild - UDOs.t.0
64Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
65Tobias Morch KongstadRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
66Vincent HoppezakEkipa amatorska 2020s.t.0
67Robert RetschkeP&S Metalltechniks.t.0
68Jarno Gmelich MeijlingEkipa amatorska 2020s.t.0
69Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
70Louis LeinauTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
71Christopher HeiderTeam Dauner - Akkons.t.0
72Cees BolTeam Sunwebs.t.0
73Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
74Marc DoerrieEkipa amatorska 2020+0.170
75Elias Van BreussegemTarteletto - Isorex+0.290
76Jonas Iversby HvidebergUno-X Norwegian Development Team+0.420
77Minnie VerboomSEG Racing Academy+1.080
78Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+1.490
79Daan OlivierTeam Jumbo - Vismas.t.0
80Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
81Dorian LübbersTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
82Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
83Félix DopchieWallonie - Bruxelles Development Team+2.120
84Joann LeinauTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+2.320
85Kevin VerwaestEkipa amatorska 2020+2.510
86Robbie Van BakelMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+2.570
87Sylvain MoniquetGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
88Kristian KulsetUno-X Norwegian Development Teams.t.0
89Dylan BouwmansMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
90Dominik BauerTeam Dauner - Akkons.t.0
91Lars SaugstadUno-X Norwegian Development Teams.t.0
92Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Teams.t.0
93Charlie QuartermanTrek - Segafredo+3.080
94Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.0
95Max Emil KornerEkipa amatorska 2020s.t.0
96Ole ForfangJoker - Fuel of Norways.t.0
97Alexander KuestersEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)