Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 02:01

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation4.42.5760
2Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.36
3Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.30
4Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.27
5Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.24
6Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.21
7Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.18
8Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.15
9Cees BolTeam Sunwebs.t.12
10Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.9
11Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
12Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
13Damien TouzeCofidiss.t.0
14Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
15Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
16Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
17Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
18Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
19Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
20Olivier PardiniEkipa amatorska 2020s.t.0
21Robby CobbaertEkipa amatorska 2020s.t.0
22Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
23Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
24Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
25Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
26Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
27Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
28Bjorn Tore Nilsen HoemJoker - Fuel of Norways.t.0
29Guillaume MartinCofidiss.t.0
30Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
31Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
32Szymon RekitaLeopard Pro Cyclings.t.0
33Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
34Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
35Stéphane RossettoCofidis+0.090
36Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+0.100
37Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+0.140
38Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
39Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+0.220
40Dimitri ClaeysCofidis+0.290
41Gianni MarchandTarteletto - Isorex+0.490
42Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
43Floris De TierAlpecin - Fenix+1.300
44Thomas JolyEkipa amatorska 2020+2.370
45Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+3.220
46Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
47Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
48Daan OlivierTeam Jumbo - Vismas.t.0
49Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
50Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
51Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
52Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
53Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
54Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+3.260
55Bryan NauleauTotal Direct Energie+4.380
56Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
57Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
58Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
59Dries De BondtAlpecin - Fenix+6.530
60Elias Van BreussegemTarteletto - Isorexs.t.0
61Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
62Maxime MonfortLotto - Soudal+7.060
63Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
64Félix DopchieWallonie - Bruxelles Development Team+7.360
65Marvin TassetWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
66Jens ReyndersHagens Berman - Axeons.t.0
67Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
68Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
69Tomas PetitEkipa amatorska 2020s.t.0
70Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
71Tom VermeerEkipa amatorska 2020s.t.0
72Tom ThillEkipa amatorska 2020s.t.0
73Adam LewisBEAT Cycling Clubs.t.0
74Larry ValvasoriEkipa amatorska 2020s.t.0
75Tom DevriendtCircus - Wanty Goberts.t.0
76Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
77Colin HeiderscheidLeopard Pro Cyclings.t.0
78Fridtjof R?inasJoker - Fuel of Norways.t.0
79Arthur BaudeEkipa amatorska 2020s.t.0
80Sylvain MoniquetGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
81Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
82Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
83Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
84Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
85Nicolas BaldoSt Michel - Auber 93s.t.0
86Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
87Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
88Jelle DondersTeam Dauner - Akkons.t.0
89Marten KooistraBEAT Cycling Clubs.t.0
90Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020s.t.0
91Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
92Etienne Van EmpelVini Zabù - KTMs.t.0
93Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+7.430
94Marlon GaillardTotal Direct Energies.t.0
95Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
96Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
97Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
98Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
99Gaëtan PonsLeopard Pro Cycling+11.220
100Tom Van VuchelenWallonie - Bruxelles Development Team+13.310
101Philipp MamosTeam Dauner - Akkons.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)