Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-07-2020 09:24

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nico DenzTeam Sunweb5.02.2860
2Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.36
3Gian FrieseckeSwiss Racing Academys.t.30
4Jimmy JanssensAlpecin - Fenix+0.1727
5Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santic+0.2224
6Jonathan HivertTotal Direct Energie+0.3121
7Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+1.0818
8Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+1.1115
9Gianni MarchandTarteletto - Isorex+1.1412
10Quentin JaureguiAg2r La Mondiale+1.349
11Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
12Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
13Tom VermeerEkipa amatorska 2020+1.420
14Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+1.470
15Joeri StallaertTeam Vorarlberg - Santics.t.0
16Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020s.t.0
17Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
18Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
19Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+1.570
20Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
21Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+2.080
22Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
23Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+2.210
24Fabien GrellierTotal Direct Energie+3.010
25Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+4.030
26Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+4.050
27Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+4.130
28Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
29Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
30Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
31Lukas RüeggSwiss Racing Academys.t.0
32Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
33Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
34Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020s.t.0
35Stéphane RossettoCofidiss.t.0
36Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
37Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
38Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
39Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
40Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
41Anthony PerezCofidis+4.200
42Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+4.260
43Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
44François BidardAg2r La Mondiales.t.0
45Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+5.110
46Joseph AreruyaNippo - Delko - Provence+5.290

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)