Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:00

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert4.45.2360
2Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+0.0336
3Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.30
4Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Vismas.t.27
5Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.24
6Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.21
7Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.18
8Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+0.0715
9Maxime MonfortLotto - Soudals.t.12
10Cees BolTeam Sunwebs.t.9
11Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Steps.t.0
12Olivier PardiniEkipa amatorska 2020s.t.0
13Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
14Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
15Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
16Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
17Piet AllegaertCofidiss.t.0
18Jan BakelantsCircus - Wanty Gobert+0.100
19Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
20Arnaud DemareGroupama - FDJ+0.140
21Jan MaasLeopard Pro Cycling+0.160
22Laurenz RexWallonie - Bruxelles Development Team+0.220
23Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
24Bram WeltenTeam Arkea - Samsic+0.300
25Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
26Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
27Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma+0.340
28Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
29Gordon De WinterEkipa amatorska 2020s.t.0
30Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
31Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+0.480
32Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
33Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+0.520
34Mark McnallyEkipa amatorska 2020s.t.0
35Christophe LaporteCofidis+0.540
36Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
37Julien DuvalAg2r La Mondiale+1.010
38Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+1.080
39Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.0
40Sander ArmeeLotto - Soudal+1.120
41Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Visma+1.190
42Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+1.250
43Alexandre PichotTotal Direct Energie+1.290
44Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
45Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+1.460
46Jelle WallaysLotto - Soudal+1.520
47Jens KeukeleireEF Pro Cycling+1.560
48Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
49Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.0
50Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
51Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
52Brecht RuytersEkipa amatorska 2020+2.020
53Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.110
54Polychronis TzortzakisTarteletto - Isorex+3.220
55Tom VermeerEkipa amatorska 2020+3.260
56Sergio Torres JorroEkipa amatorska 2020+4.080
57Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
58Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
59Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
60Gil DheygereEkipa amatorska 2020s.t.0
61Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
62Luuc BugterBEAT Cycling Clubs.t.0
63Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+4.130
64Olivier Le GacGroupama - FDJ+4.160
65Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+4.270
66Kevyn IstaWallonie Bruxelles+4.300
67Dimitri ClaeysCofidis+4.330
68Jeremy FrehenWallonie - Bruxelles Development Team+5.320
69Andreas AnderssonMemil Pro Cyclings.t.0
70Ross LambSwiftCarbon Pro Cyclings.t.0
71Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020s.t.0
72Tom Van VuchelenWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
73Anthony DebuyEkipa amatorska 2020s.t.0
74Laurent EvrardEkipa amatorska 2020s.t.0
75Davide RebellinEkipa amatorska 2020s.t.0
76Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
77Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
78Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
79Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
80Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
81August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
82Félix DopchieWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
83Adam LewisBEAT Cycling Clubs.t.0
84Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
85Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
86Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
87Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
88Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
89Lander SeynaeveEkipa amatorska 2020s.t.0
90Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
91Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
92Yorick SlagmuldersMassi - Vivo - Conectas.t.0
93Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
94Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
95Stéphane RossettoCofidiss.t.0
96Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
97Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
98Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
99Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
100Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
101Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
102Rémy MertzLotto - Soudal+5.520
103Angelo TulikTotal Direct Energie+6.000
104Thomas JolyEkipa amatorska 2020s.t.0
105Miles ScotsonGroupama - FDJ+6.020
106Ide SchellingBora - Hansgrohe+6.060
107Lionel TaminiauxWallonie Bruxelles+6.080
108Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concept+6.180
109Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+7.060

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)