Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 16:22

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team4.42.1660
2John DegenkolbLotto - Soudals.t.36
3Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.30
4Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.27
5Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.24
6Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.21
7Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.18
8Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.15
9Szymon SajnokCCC Teams.t.12
10Lucas CarstensenBike Aids.t.9
11Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
12Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
13Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
14Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
15Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Grégory RastEkipa amatorska 2020+0.050
18Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+0.060
19Koen De KortTrek - Segafredo+0.170
20Nikolas MaesLotto - Soudal+0.210
21Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+0.310
22Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
23Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+0.520
24Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
25Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
26Michał PalutaCCC Teams.t.0
27Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
28Kamil GradekCCC Team+1.170
29Christoph PfingstenTeam Jumbo - Visma+1.190
30Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
31Max KanterTeam Sunweb+1.430
32Barnabas PeakMitchelton - Scott+3.030
33Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
34John MandryschP&S Metalltechniks.t.0
35Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
36Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
37Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
38Jasper De LaatEkipa amatorska 2020s.t.0
39Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
40Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
41Julien VermoteCofidiss.t.0
42Adrian KurekMazowsze Serce Polskis.t.0
43Kevin InkelaarBahrain - McLarens.t.0
44Charles PlanetTeam Novo Nordisks.t.0
45Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.0
46Alan BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.0
47Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
48Willie SmitBurgos - BHs.t.0
49Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
50Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
51Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
52Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
53Szymon RekitaLeopard Pro Cyclings.t.0
54Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
55Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
56Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
57Lennard KamnaBora - Hansgrohes.t.0
58Guy NivIsrael Start-Up Nations.t.0
59Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
60Tony MartinTeam Jumbo - Visma+3.090
61Per MünstermannTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+13.150
62Jasper FrahmRad-Net - Rose Teams.t.0
63Felix IntraTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
64Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
65Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
66Daniel WestmattelmannEkipa amatorska 2020s.t.0
67Johannes HodappTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
68Vladislav KulikovGazprom - RusVelos.t.0
69Sven ThurauTeam Dauner - Akkons.t.0
70Jens ReyndersHagens Berman - Axeons.t.0
71Patrick HallerLeopard Pro Cyclings.t.0
72Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
73Luca HennEkipa amatorska 2020s.t.0
74Jonas RutschEF Pro Cyclings.t.0
75Paul TaeblingLKT Team Brandenburgs.t.0
76Gaëtan PonsLeopard Pro Cyclings.t.0
77Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
78Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
79Antoine WarnierEkipa amatorska 2020s.t.0
80Maxim BelkovEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)