Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 23:06

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Valentin MadouasGroupama - FDJ4.20.2760
2Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.36
3Christophe LaporteCofidiss.t.30
4Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.27
5Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.24
6Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.21
7Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.18
8Mickael DelageGroupama - FDJs.t.15
9Nils EekhoffTeam Sunwebs.t.12
10Damien TouzeCofidiss.t.9
11Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
12Lukas RüeggSwiss Racing Academys.t.0
13Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
14Lindsay De VylderSport Vlaanderen - Baloises.t.0
15Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
16Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.0
17Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
18Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
19Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
20Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
21Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiales.t.0
22Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
23Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
24Tom VermeerEkipa amatorska 2020s.t.0
25Gian FrieseckeSwiss Racing Academys.t.0
26Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
27Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
28Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
29Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
30Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
31Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
32Florian StorkTeam Sunwebs.t.0
33Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
34Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0
35Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
36Stéphane RossettoCofidis+0.080
37Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
38Romain Le RouxTeam Arkea - Samsic+0.120
39Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+0.190
40Jeremy CabotEkipa amatorska 2020s.t.0
41Paul OurselinTotal Direct Energie+0.220
42Morgan KneiskyGroupama - FDJ Continental Team+0.290
43Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
44Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
45Clément CariseyIsrael Cycling Academys.t.0
46Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
47Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
48Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
49François BidardAg2r La Mondiales.t.0
50Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
51Jerome CousinTotal Direct Energie+1.200
52Piet AllegaertCofidis+1.230
53Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+1.450
54Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
55Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+1.550
56Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+2.050
57Nicolas EdetCofidis+3.080
58Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
59Eliot LietaerWallonie Bruxelles+6.470
60Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation+9.010
61Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
62Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020s.t.0
63Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
64Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
65Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santics.t.0
66Joseph AreruyaNippo - Delko - Provences.t.0
67Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
68Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
69Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.0
70Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
71Florentin Lecamus LambertEkipa amatorska 2020s.t.0
72Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
73Romain FeilluSt Michel - Auber 93s.t.0
74Manuel BoschTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
75Josh TeasdaleX-Speed United Continental Teams.t.0
76Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
77Jérémy RoyEkipa amatorska 2020s.t.0
78Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
79Tom WirtgenWallonie Bruxelless.t.0
80Larry ValvasoriEkipa amatorska 2020s.t.0
81Ludovic RobeetWallonie Bruxelless.t.0
82Clément OrceauEkipa amatorska 2020s.t.0
83Joeri StallaertTeam Vorarlberg - Santics.t.0
84Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
85Lukas MeilerTeam Vorarlberg - Santics.t.0
86Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
87Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
88Tom DevriendtCircus - Wanty Goberts.t.0
89Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
90Jarno MobachDevelopment Team Sunwebs.t.0
91Olivier PardiniEkipa amatorska 2020s.t.0
92Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+10.410
93Wim ReynaertsEkipa amatorska 2020+14.490
94Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
95Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
96August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
97Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
98Tom ThillEkipa amatorska 2020s.t.0
99Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
100David RiviereEkipa amatorska 2020s.t.0
101Leon HeinschkeDevelopment Team Sunwebs.t.0
102Niklas MärklDevelopment Team Sunwebs.t.0
103Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
104Steven TronetEkipa amatorska 2020s.t.0
105Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
106Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)