Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 01:14

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alessandro De MarchiCCC Team5.09.35130
2Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+0.0878
3Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.0965
4Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.59
5Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.1352
6Romain BardetAg2r La Mondiales.t.46
7Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.40
8Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+0.1534
9Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+0.1828
10Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+0.2123
11Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.18
12Davide VillellaMovistar Team+0.3214
13Jack HaigMitchelton - Scotts.t.12
14Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.11
15Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+0.3410
16Giulio CicconeTrek - Segafredo+0.389
17Gianni MosconTeam INEOS+0.478
18Jan PolancUAE Team Emirates+0.587
19Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.6
20Matej MohoricBahrain - McLaren+1.045
21Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+1.075
22Fabio FellineAstana Pro Team+1.145
23Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS+1.165
24Hugh CarthyEF Pro Cycling+1.235
25Kilian FrankinyGroupama - FDJ+1.275
26Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.5
27Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+1.325
28Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+1.565
29Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+2.015
30Nans PetersAg2r La Mondiales.t.5
31Jasha SütterlinTeam Sunweb+2.050
32Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+2.100
33Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermec+2.540
34Diego RosaTeam Arkea - Samsic+3.200
35Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
36Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSs.t.0
37Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
38Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
39Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidis+3.370
40Mikael CherelAg2r La Mondiale+4.150
41Bauke MollemaTrek - Segafredo+4.210
42Peter StetinaTrek - Segafredo+4.240
43David GauduGroupama - FDJ+4.370
44Luca WackermannVini Zabù - KTM+4.450
45Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.0
46Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
47Simon ClarkeEF Pro Cycling+5.000
48Robert GesinkTeam Jumbo - Visma+5.250
49Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
50Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+5.560

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)