Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:32

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Søren Kragh AndersenTeam Sunweb4.37.55130
2Niki TerpstraTotal Direct Energie+0.2578
3Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.65
4Oliver NaesenAg2r La Mondiale+1.1459
5Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.52
6Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.46
7Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.40
8Philippe GilbertLotto - Soudals.t.34
9Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Visma+1.2428
10Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.23
11Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.18
12Jelle WallaysLotto - Soudal+1.2814
13Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.12
14Arnaud DemareGroupama - FDJ+1.5511
15Damien TouzeCofidiss.t.10
16Martijn TusveldTeam Sunweb+1.579
17Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+2.128
18Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+2.147
19Silvan DillierAg2r La Mondiale+2.256
20Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
21Tom DevriendtCircus - Wanty Goberts.t.5
22Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.5
23Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.5
24Clément VenturiniAg2r La Mondiale+2.265
25Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.5
26Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.5
27Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+4.025
28Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.5
29Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.5
30Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.5
31Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
32Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
33Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
34Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
35Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
36Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
37Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
38Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
39Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
40Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
41Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
42Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
43Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
44Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
45Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
46Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
47Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
48Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+7.190
49Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
50Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
51Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
52Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+7.210
53Julien VermoteCofidis+8.520
54Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
55Pim LigthartTotal Direct Energie+10.160
56Huub DuynEkipa amatorska 2020+10.450
57Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Club+10.560
58Jérémy RoyEkipa amatorska 2020+12.130
59Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
60Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
61Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
62Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
63Nicolas EdetCofidiss.t.0
64Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
65Luuc BugterBEAT Cycling Clubs.t.0
66Morgan KneiskyGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
67Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
68August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
69Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
70Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0
71Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
72Christophe LaporteCofidiss.t.0
73Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
74Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
75Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
76Cees BolTeam Sunwebs.t.0
77Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
78Julius Van Den BergEF Pro Cyclings.t.0
79Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
80Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
81Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
82Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
83Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
84Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
85Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
86Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
87Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
88Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
89Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+20.320
90Tony MartinTeam Jumbo - Vismas.t.0
91Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
92Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
93Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
94Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.0
95Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
96Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0
97Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
98Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
99Thibault GuernalecTeam Arkea - Samsics.t.0
100Arnaud GerardEkipa amatorska 2020s.t.0
101Florian VachonTeam Arkea - Samsics.t.0
102Frederik FrisonLotto - Soudals.t.0
103Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
104Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)