Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 16:29

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bauke MollemaTrek - Segafredo4.25.0490
2Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+0.0654
3Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.45
4Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.40
5Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.35
6Matteo TrentinCCC Teams.t.31
7Leonardo BassoTeam INEOSs.t.27
8Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.23
9Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.19
10Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.15
11Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.11
12Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizanes.t.8
13Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.5
14Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.5
15Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.5
16Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.5
17Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.5
18Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.5
19Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizanes.t.5
20Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.5
21Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
22Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
23Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
24Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
25Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
26Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
27Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
28Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
29Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
30Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
31David GauduGroupama - FDJs.t.0
32Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
33Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
34Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
35Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
36Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
37Luca WackermannVini Zabù - KTM+0.140
38Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
39Manuele MoriUAE Team Emirates+0.180
40Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
41Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+0.210
42Daan OlivierTeam Jumbo - Visma+0.220
43Tanel KangertEF Pro Cycling+0.310
44Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+0.340
45Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
46Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concept+0.450
47Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
48Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
49Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
50Sergey LagutinEkipa amatorska 2020+0.520
51Robert PowerTeam Sunweb+0.560
52Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
53Sébastien ReichenbachGroupama - FDJs.t.0
54Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
55Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
56Luka MezgecMitchelton - Scott+1.060
57Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Team+1.530
58Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+2.000
59Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
60Vladislav KulikovGazprom - RusVelos.t.0
61Cristian RocchettaGeneral Store - Essegibi - F.lli Curias.t.0
62Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
63Danilo CelanoTeam Sapura Cyclings.t.0
64Guy NivIsrael Start-Up Nations.t.0
65Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
66Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
67Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
68Michael BrescianiArea Zero - VVFs.t.0
69Cyrus MonkEvos.t.0
70Jan André FreulerAmore & Vita - Prodirs.t.0
71Riccardo StacchiottiGiotti - Victorias.t.0
72Jose Carlos Prates Neves FernandesBurgos - BHs.t.0
73Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
74Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
75Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
76Samuele ZambelliIseo Serrature - Rime - Carnovalis.t.0
77David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
78Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santics.t.0
79Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santics.t.0
80Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
81Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizanes.t.0
82Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
83Jacques Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
84Luca MozzatoB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
85Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
86Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
87Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
88Owain DoullTeam INEOSs.t.0
89Ian StannardTeam INEOSs.t.0
90Kristjan KorenBahrain - McLaren+3.410
91Michał GołaśTeam INEOS+4.500
92Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+4.570
93Antonio NibaliTrek - Segafredos.t.0
94Fabio MazzuccoBardiani - CSF - Faizanes.t.0
95Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
96Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
97Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+5.040
98Sam BewleyMitchelton - Scott+5.500
99Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
100Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
101Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.0
102Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academy+6.230
103Alberto AmiciBiesse - Arvedis.t.0
104Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020s.t.0
105Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
106Andrea GarosioVini Zabù - KTMs.t.0
107Ilia KoshevoyEkipa amatorska 2020s.t.0
108Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.0
109Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
110Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.0
111Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
112Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
113William BonnetGroupama - FDJ+7.160
114Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
115Denis Marian VulcanGiotti - Victoria+8.070
116Eugenio AlafaciEvos.t.0
117Andrea RuscettaEkipa amatorska 2020s.t.0
118Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
119Evgeny KobernyakGazprom - RusVelos.t.0
120Dario PuccioniWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
121Matteo DraperiEkipa amatorska 2020s.t.0
122Viesturs LuksevicsAmore & Vita - Prodirs.t.0
123Michel PiccotBiesse - Arvedis.t.0
124Lorenzo DelcoBiesse - Arvedis.t.0
125Alessandro MarinozziSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
126Maris BogdanovicsAmore & Vita - Prodirs.t.0
127Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
128Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
129Alvaro Cuadros MorataCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
130Niccolo SalviettiSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)