Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 03:20

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Eduard Prades ReverteMovistar Team22.26.16100
2Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.75
3Nathan HaasCofidis+0.0460
4Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.55
5Fabio FellineAstana Pro Team+0.0950
6Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cycling+0.1045
7Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.40
8Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.35
9Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.30
10Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.25
11Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.22
12Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.19
13Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+0.1917
14Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.15
15Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+0.2213
16Fernando Orjuela GutierrezEkipa amatorska 2020+0.240
17Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+0.250
18Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
19Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+0.330
20James KnoxDeceuninck - Quick Step+0.360
21Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Team+0.390
22Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+0.410
23Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
24Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
25Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGA+0.490
26Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+0.530
27Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+1.100
28Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
29Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellin+1.230
30Piotr BrozynaVoster - ATS Team+1.280
31Nikias ArndtTeam Sunweb+1.420
32Kristijan DurasekUAE Team Emirates+1.430
33Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+1.450
34Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+1.520
35Eliot LietaerWallonie Bruxelles+1.550
36Daniil FominykhAstana Pro Teams.t.0
37Sergey ShilovAviludo - Louletano+2.040
38Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Porto+2.190
39Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
40Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.310
41Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020+2.430
42Julien TrarieuxNippo - Delko - Provence+2.440
43Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+3.040
44Paweł CieślikVoster - ATS Team+3.150
45Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BH+3.360
46Patrick BevinCCC Team+3.390
47Steff CrasLotto - Soudal+3.530
48Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
49Mustafa SayarEkipa amatorska 2020+4.060
50Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+4.290
51James MitriVini Zabù - KTM+4.310
52Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohe+4.380
53Domen NovakBahrain - McLaren+5.080
54Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+5.140
55Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+5.150
56Justin JulesNippo - Delko - Provence+5.210
57Rafael Ferreira ReisVito - Feirense - PNB+5.300
58Koen De KortTrek - Segafredo+5.370
59Kiel ReijnenTrek - Segafredo+5.410
60Edward TheunsTrek - Segafredo+5.420
61Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
62Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+5.550
63Jetse BolBurgos - BH+6.020
64Nazym BakirciEkipa amatorska 2020+6.290
65Laurens Ten DamCCC Team+6.350
66Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020+7.040
67Louis VervaekeAlpecin - Fenix+7.310
68John DegenkolbLotto - Soudal+7.400
69Tom BohliUAE Team Emirates+7.500
70Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortagua+8.050
71Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020+8.090
72Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+8.150
73Simone ConsonniCofidis+8.170
74Danilo WyssNTT Pro Cycling Team+8.360
75Christophe NoppeTeam Arkea - Samsic+8.510
76Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbea+9.050
77Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+9.060
78Yevgeniy GidichAstana Pro Team+9.160
79Ahmet ÖrkenTeam Sapura Cycling+9.280
80Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloise+9.320
81Alexander PorsevGazprom - RusVelo+9.380
82Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
83Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+9.520
84Nicolas Mariotto SesslerBurgos - BH+9.550
85Stepan KurianovGazprom - RusVelo+9.570
86Igor BoevGazprom - RusVelo+10.180
87Julien MortierWallonie Bruxelles+10.210
88Michał PalutaCCC Team+10.320
89Onur BalkanEkipa amatorska 2020+10.500
90Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharma+11.080
91Sam BennettDeceuninck - Quick Step+11.260
92Szymon SajnokCCC Team+11.420
93Maxim BelkovEkipa amatorska 2020+12.170
94Kamil GradekCCC Team+12.190
95Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020+12.320
96Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGA+12.450
97Alex KirschTrek - Segafredo+12.550
98Juraj SaganBora - Hansgrohe+13.010
99Diego Rubio HernandezBurgos - BH+13.060
100Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provence+13.140
101Moreno MoserEkipa amatorska 2020+13.280
102Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+13.430
103Fernando Barcelo AragonCofidis+13.530
104Maciej BodnarBora - Hansgrohe+14.340
105Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermec+14.380
106Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
107Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+15.110
108Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+15.210
109Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020+15.340
110Grega BoleBahrain - McLaren+15.470
111Yecid Arturo Sierra SanchezTianyoude Hotel Cycling Team+15.500
112Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provence+15.540
113Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+15.590
114Massimo RosaVini Zabù - KTM+16.410
115Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020+16.500
116Paweł BernasMazowsze Serce Polski+17.100
117Liam BertazzoVini Zabù - KTM+17.350
118Jay MccarthyBora - Hansgrohe+17.490
119David PerAdria Mobil+18.080
120Ahmet AkdilekEkipa amatorska 2020+19.360
121Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane+20.060
122Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020+20.070
123Aldemar Reyes OrtegaEPM - Scott+20.190
124Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nation+20.270
125Przemysław NiemiecEkipa amatorska 2020+20.390
126Eugert ZhupaEvo+21.260
127Julien StassenEkipa amatorska 2020+21.430
128Simone BevilacquaVini Zabù - KTM+22.140
129Ander Barrenetxea UriarteEkipa amatorska 2020+24.140
130Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+25.150
131Feritcam SamliSpor Toto Cycling Team+26.090
132Marco ColedanEkipa amatorska 2020+26.440
133Sven Erik BystromUAE Team Emirates+26.540
134Nikolay MihaylovEfapel+28.520
135Muhammet AtalayEkipa amatorska 2020+30.210

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates3.29.1415
2Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.7
3Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.3
4Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
5Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
6Simone ConsonniCofidiss.t.0
7Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
8Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
9Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
10Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
11Nathan HaasCofidiss.t.0
12Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
13Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
14Szymon SajnokCCC Teams.t.0
15Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
16Julien TrarieuxNippo - Delko - Provences.t.0
17Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
18Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
19Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
20Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sam BennettDeceuninck - Quick Step3.24.3715
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.7
3Simone ConsonniCofidiss.t.3
4Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
5Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
6Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
7John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
8Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
9Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
10Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
11Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
12Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
13Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
14Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
15Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
16Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
17Szymon SajnokCCC Teams.t.0
18Aldemar Reyes OrtegaEPM - Scotts.t.0
19Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Portos.t.0
20Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sam BennettDeceuninck - Quick Step3.16.2715
2Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.7
3John DegenkolbLotto - Soudals.t.3
4Patrick BevinCCC Teams.t.0
5Ahmet ÖrkenTeam Sapura Cyclings.t.0
6Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
7Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
8Nathan HaasCofidiss.t.0
9Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
10Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
11Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
12Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
13Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
14Julien TrarieuxNippo - Delko - Provences.t.0
15Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
16Michał PalutaCCC Teams.t.0
17Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Portos.t.0
18Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
19Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
20Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexey LutsenkoAstana Pro Team5.24.2215
2Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.7
3Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.3
4James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.0
5Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
6Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
7Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
8Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
9Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
10Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
11Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
12Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
13Nathan HaasCofidiss.t.0
14Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+0.090
15Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+0.150
17Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
18Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
19Fernando Orjuela GutierrezEkipa amatorska 2020s.t.0
20Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+0.230

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step3.15.1215
2John DegenkolbLotto - Soudals.t.7
3Nathan HaasCofidiss.t.3
4Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
5Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
6Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
7Szymon SajnokCCC Teams.t.0
8Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
9Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
10Simone ConsonniCofidiss.t.0
11Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
12Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
13Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
14Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
15Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
16Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
17Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
18Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
19Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
20Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sam BennettDeceuninck - Quick Step3.36.2815
2Eduard Prades ReverteMovistar Team+0.057
3Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.3
4Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
5Szymon SajnokCCC Teams.t.0
6Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
7Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
8Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
9Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
10Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
11Nathan HaasCofidiss.t.0
12Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
13Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
14Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
15Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
16Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
17Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
18Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
19Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
20Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratespo 1. etapie5
1Sam BennettDeceuninck - Quick Steppo 2. etapie5
1Sam BennettDeceuninck - Quick Steppo 3. etapie5
1Alexey LutsenkoAstana Pro Teampo 4. etapie5
1Alexey LutsenkoAstana Pro Teampo 5. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)