Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:35

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thibaut PinotGroupama - FDJ4.43.36130
2Miguel Angel LopezAstana Pro Team+0.1078
3Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+0.2865
4Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+0.3659
5Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+0.3852
6Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.46
7Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+0.4140
8Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.34
9Fabio AruUAE Team Emirates+0.4328
10Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS+0.4523
11Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.18
12Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.14
13Rafał MajkaBora - Hansgrohe+0.5912
14Adam YatesMitchelton - Scott+1.0211
15Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.10
16Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+1.139
17Tim WellensLotto - Soudal+1.158
18Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.7
19Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+1.276
20David GauduGroupama - FDJ+1.385
21Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+1.415
22Giulio CicconeTrek - Segafredo+2.005
23Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+2.255
24Peter StetinaTrek - Segafredo+2.335
25Jan PolancUAE Team Emirates+2.375
26Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.5
27Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.5
28Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.5
29Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+2.495
30Niklas EgTrek - Segafredos.t.5
31Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+2.530
32Bjorg LambrechtLotto - Soudal+3.010
33Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSs.t.0
34Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scotts.t.0
35Alessandro De MarchiCCC Team+3.130
36Simone VelascoGazprom - RusVelo+3.160
37Maxime MonfortLotto - Soudal+3.190
38Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+3.230
39Kenny ElissondeTrek - Segafredo+3.290
40Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+3.350
41Joan Bou CompanyFundacion - Orbea+3.370
42Frederik DombrowskiBike Aid+3.490
43Dylan TeunsBahrain - McLaren+4.030
44Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
45Luca RaggioArea Zero - VVFs.t.0
46Jan HirtCCC Team+4.050
47Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+4.280
48Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+4.300
49Fausto MasnadaCCC Teams.t.0
50Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+4.380
51Jose Carlos Prates Neves FernandesBurgos - BH+4.450
52Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+4.590
53Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concept+5.010
54Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Step+5.030
55Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
56Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+5.060
57Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermec+5.080
58Tiesj BenootTeam Sunweb+5.580
59Guy NivIsrael Start-Up Nation+6.150
60Manuel SenniBardiani - CSF - Faizane+6.240
61Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.0
62Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
63Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
64Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+6.390
65David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+7.090
66Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
67Freddy OvettIsrael Cycling Academy+7.120
68Marc Soler GimenezMovistar Team+8.480
69Antonio Pedrero LopezMovistar Team+8.500
70Joey RosskopfCCC Team+9.350
71Ilia KoshevoyEkipa amatorska 2020+9.410
72Jai HindleyTeam Sunweb+10.000
73Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
74Daniel SaviniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
75Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
76Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
77Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
78Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
79Luca WackermannVini Zabù - KTMs.t.0
80Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
81Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
82Kevin Rivera SerranoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
83Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
84Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
85Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
86Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
87Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
88Willie SmitBurgos - BH+11.220
89Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy+11.490
90Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+15.450
91Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
92Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
93Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
94Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
95Andrea BagioliDeceuninck - Quick Steps.t.0
96Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.0
97Laurent DidierEkipa amatorska 2020s.t.0
98Andrea GarosioVini Zabù - KTMs.t.0
99Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
100James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
101Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
102Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
103Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
104Filippo GannaTeam INEOSs.t.0
105Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
106Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
107Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
108Umberto OrsiniBardiani - CSF - Faizane+16.130
109Alexander EvansCircus - Wanty Gobert+16.230

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)