Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:29

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sonny ColbrelliBahrain - McLaren4.20.5090
2Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.54
3Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.45
4Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.40
5Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.35
6Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.31
7Christoph PfingstenTeam Jumbo - Vismas.t.27
8Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.23
9Barnabas PeakMitchelton - Scott+0.0219
10Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.15
11Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.11
12Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.8
13Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.5
14Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.5
15Alexandr KulikovskiyGazprom - RusVelos.t.5
16Willie SmitBurgos - BHs.t.5
17Filippo GannaTeam INEOSs.t.5
18Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.5
19Cyrus MonkEvos.t.5
20Julien VermoteCofidiss.t.5
21Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Steps.t.0
22German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.0
23Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
24Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
25Matteo SobreroNTT Pro Cycling Teams.t.0
26Evgeny KobernyakGazprom - RusVelos.t.0
27Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
28Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
29Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
30Michael BrescianiArea Zero - VVFs.t.0
31Marco BenfattoBardiani - CSF - Faizane+0.120
32Kristjan KorenBahrain - McLaren+0.140
33James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+0.160
34Joey RosskopfCCC Team+0.170
35Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
36Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
37Marco MarcatoUAE Team Emirates+0.270
38Johann Van ZylTeam Skyline+0.320
39Freddy OvettIsrael Cycling Academys.t.0
40Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
41Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
42Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
43Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
44Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
45Alexander EvansCircus - Wanty Goberts.t.0
46Alberto BettiolEF Pro Cyclings.t.0
47Vladislav KulikovGazprom - RusVelos.t.0
48Christian KneesTeam INEOSs.t.0
49Andrea GarosioVini Zabù - KTMs.t.0
50Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
51Sergey LagutinEkipa amatorska 2020s.t.0
52Ian StannardTeam INEOSs.t.0
53Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
54Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
55Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
56Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
57Alessandro De MarchiCCC Team+0.370
58Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+0.390
59Guy NivIsrael Start-Up Nations.t.0
60Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
61Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
62Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
63Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
64Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
65Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
66Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
67Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
68Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nations.t.0
69Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizanes.t.0
70Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane+0.440
71Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
72Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
73Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
74Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.0
75Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
76Manuele MoriUAE Team Emirates+0.480
77Jan HirtCCC Teams.t.0
78Luca RaggioArea Zero - VVFs.t.0
79Edward RavasiUAE Team Emirates+1.030
80Lorenzo RotaVini Zabù - KTM+1.350
81Eros CapecchiBahrain - McLaren+1.450
82Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
83Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+1.500
84Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizane+2.060
85Maxim PirardEkipa amatorska 2020+3.110

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)