Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:51

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thibaut PinotGroupama - FDJ5.53.22240
2Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+0.32150
3Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.43120
4Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.108
5Tim WellensLotto - Soudals.t.96
6Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.84
7Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.72
8Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.60
9Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.4853
10George BennettTeam Jumbo - Visma+1.2248
11Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+1.3143
12Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.39
13Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.35
14Sébastien ReichenbachGroupama - FDJs.t.31
15Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scotts.t.28
16Dario CataldoMovistar Team+1.5725
17Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+3.0423
18Patrick KonradBora - Hansgrohe+3.3321
19Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.19
20Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.17
21Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.15
22Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.13
23Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.12
24Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+3.5411
25Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.10
26Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.9
27Sam OomenTeam Sunwebs.t.8
28Antwan TolhoekTeam Jumbo - Visma+3.597
29Adam YatesMitchelton - Scott+4.016
30Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+4.045
31Simone PonziEkipa amatorska 2020+4.555
32Mathias FrankAg2r La Mondiale+4.575
33Alessandro De MarchiCCC Teams.t.5
34Davide VillellaMovistar Team+6.025
35Simone VelascoGazprom - RusVelo+6.405
36Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.5
37Nicola ConciTrek - Segafredo+7.025
38Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.5
39Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.5
40Pavel KochetkovCCC Teams.t.5
41Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.5
42Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.5
43Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.5
44Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.5
45Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.5
46Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizanes.t.5
47Jai HindleyTeam Sunwebs.t.5
48Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.5
49Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+7.075
50Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.5
51Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
52Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
53Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+8.100
54Fabio AruUAE Team Emirates+8.400
55Manuel SenniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
56Matej MohoricBahrain - McLaren+8.570
57Luca WackermannVini Zabù - KTM+9.510
58Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concept+10.360
59Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
60Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
61Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
62Antonio Pedrero LopezMovistar Team+10.390
63David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
64Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
65Floris De TierAlpecin - Fenix+12.280
66Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
67Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
68Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
69Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
70Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
71Jan HirtCCC Teams.t.0
72Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
73Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
74Michael StorerTeam Sunweb+14.270
75Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec+15.010
76Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
77Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
78Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
79David GauduGroupama - FDJ+15.050
80Marc Soler GimenezMovistar Team+17.020
81Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
82Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
83Daan OlivierTeam Jumbo - Vismas.t.0
84Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizanes.t.0
85Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
86Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
87Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
88Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+19.210
89Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+23.360
90Willie SmitBurgos - BHs.t.0
91Joan Bou CompanyFundacion - Orbeas.t.0
92Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
93Ilia KoshevoyEkipa amatorska 2020s.t.0
94Guy NivIsrael Start-Up Nation+24.560
95Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+25.080
96Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermec+25.100
97Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
98Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academys.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)