Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:37

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Peter SchultingVolkerWessels - Merckx3.35.2230
2Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.21
3Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.15
4Jelle WallaysLotto - Soudals.t.12
5Dimitri ClaeysCofidiss.t.9
6Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.7
7Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.6
8Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.5
9Tom DevriendtCircus - Wanty Goberts.t.4
10Marc HirschiTeam Sunwebs.t.3
11Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
12Ide SchellingBora - Hansgrohes.t.0
13Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
14Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
15Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
16Ivar SlikA Bloc CTs.t.0
17Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
18Jan MaasLeopard Pro Cyclings.t.0
19Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
20Folkert OostraEkipa amatorska 2020s.t.0
21Marijn Van Den BergMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
22Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
23Cyrus MonkEvos.t.0
24Thijs De LangeMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
25Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
26Alberto DaineseTeam Sunwebs.t.0
27Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
28Yoeri HavikVlasman Cycling Teams.t.0
29Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
30Gil DheygereEkipa amatorska 2020s.t.0
31Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
32Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
33Daan Van SintmaartensdijkVolkerWessels - Merckxs.t.0
34Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
35Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.0
36WIJK Oscar VanEkipa amatorska 2020s.t.0
37Sven Van LuijkEkipa amatorska 2020s.t.0
38Joost Van Der BurgVlasman Cycling Teams.t.0
39Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+0.080
40Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+0.170
41Niklas MärklDevelopment Team Sunwebs.t.0
42Eamon Lucas FranckEkipa amatorska 2020+0.210
43Kenneth VanbilsenCofidis+0.230
44Dion BeukeboomVlasman Cycling Team+0.310
45Piet AllegaertCofidiss.t.0
46Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+0.520
47Clément OrceauEkipa amatorska 2020+0.560
48Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
49Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
50Rick Van BredaA Bloc CTs.t.0
51Joey Van RheeEkipa amatorska 2020s.t.0
52Daniel AbrahamBEAT Cycling Clubs.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)