Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:47

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gianni MosconTeam INEOS20.39.56120
2Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+0.0990
3Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+0.1472
4Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+0.1766
5Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+0.2160
6Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.54
7Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+0.2548
8Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.42
9Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+0.2736
10Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidis+0.2830
11Jan PolancUAE Team Emiratess.t.27
12Philippe GilbertLotto - Soudals.t.24
13Edward DunbarTeam INEOSs.t.21
14Davide VillellaMovistar Teams.t.18
15Fabio AruUAE Team Emiratess.t.16
16Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+0.3014
17Nathan Van HooydonckCCC Team+0.3212
18Martijn TusveldTeam Sunweb+0.3810
19Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.9
20Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+0.408
21Matteo TrentinCCC Team+0.410
22Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
23Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.430
24Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiales.t.0
25Jasha SütterlinTeam Sunweb+0.450
26Julien BernardTrek - Segafredo+0.480
27Pavel SivakovTeam INEOS+0.560
28Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
29Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+0.590
30Clément VenturiniAg2r La Mondiale+1.070
31Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
32Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
33Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
34Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
35Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
36Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+1.090
37Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.0
38Lawrence NaesenAg2r La Mondiale+1.130
39Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+1.170
40Romain SeigleGroupama - FDJ+1.200
41Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+1.270
42Manuele BoaroAstana Pro Team+1.290
43Silvan DillierAg2r La Mondiale+1.350
44Jasper StuyvenTrek - Segafredo+2.190
45Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+2.200
46Jürgen RoelandtsMovistar Team+2.230
47Peter KennaughBora - Hansgrohe+3.460
48Stefan KüngGroupama - FDJ+4.030
49Olivier Le GacGroupama - FDJ+4.560
50Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+4.570
51Bernhard EiselNTT Pro Cycling Team+5.210
52Pascal AckermannBora - Hansgrohe+5.430
53Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+6.060
54Neilson PowlessEF Pro Cycling+6.080
55Lennard KamnaBora - Hansgrohes.t.0
56Owain DoullTeam INEOS+6.110
57Sander ArmeeLotto - Soudal+6.190
58Grégory RastEkipa amatorska 2020+6.360
59Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+6.380
60Sepp KussTeam Jumbo - Visma+6.430
61Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+6.440
62Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+6.470
63Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
64Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.0
65Chun Kai FengBahrain - McLaren+7.140
66Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.0
67Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+7.200
68Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+7.220
69Sep VanmarckeEF Pro Cycling+7.250
70Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+7.270
71Mekseb Debesay AbrhaBike Aid+7.340
72Wang MeiyinHengxiang Cycling Team+7.420
73Laurens De VreeseAstana Pro Team+7.430
74Adam HansenLotto - Soudals.t.0
75Michael SchärCCC Teams.t.0
76Ramon SinkeldamGroupama - FDJ+8.140
77Harm VanhouckeLotto - Soudal+8.190
78Valerio AgnoliBahrain - McLaren+8.260
79Lucas HamiltonMitchelton - Scott+8.460
80Mickael DelageGroupama - FDJ+8.550
81Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+9.300
82Tony MartinTeam Jumbo - Visma+9.330
83Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+9.470
84Cameron MeyerMitchelton - Scott+10.120
85Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+10.210
86Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+10.460
87Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+11.170
88Matteo BonoEkipa amatorska 2020+11.220
89Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+11.270
90Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Visma+11.310
91Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma+11.350
92Daniel McLayTeam Arkea - Samsic+11.490
93Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
94Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
95Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0
96William ClarkeTrek - Segafredo+11.580
97Nicolas DougallEkipa amatorska 2020+12.170
98Bruno ArmirailGroupama - FDJ+12.380
99Chad HagaTeam Sunweb+13.150
100Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+14.410
101Ryan MullenTrek - Segafredo+17.110
102Julien DuvalAg2r La Mondiale+17.440
103Miles ScotsonGroupama - FDJ+18.120
104Julius Van Den BergEF Pro Cycling+18.180
105Marco HallerBahrain - McLaren+18.460
106Oliviero TroiaUAE Team Emirates+18.530
107Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emirates+19.510
108Lennard HofstedeTeam Jumbo - Visma+21.260
109Roger KlugeLotto - Soudal+21.570
110Simon GeschkeCCC Team+22.050
111David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+22.060
112Alex FrameTrek - Segafredo+22.090
113Erik BaskaBora - Hansgrohe+23.010
114Enzo WoutersTarteletto - Isorex+26.070
115Leonardo BassoTeam INEOS+26.570
116Jonathan DibbenLotto - Soudal+45.270

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma2.21.4520
2Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.10
3Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.5
4Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
5Matteo TrentinCCC Teams.t.0
6Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
8Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
9Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
10Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
11Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
12Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
13Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
14Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.0
15Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
16Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
17Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
18Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
19Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
20Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohe3.18.5820
2Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.10
3Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.5
4Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
5Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
6Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Matteo TrentinCCC Teams.t.0
8Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
9Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
10Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
11Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
12Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
13Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
14Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
15Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
16Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
17Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
18Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
19Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
20Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step2.43.5420
2Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.10
3Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.5
4Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
5Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
6Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
7Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
8Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
9Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
10Roger KlugeLotto - Soudals.t.0
11Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
12Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
13Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emiratess.t.0
14Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
15Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
17Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
18Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
19Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
20Chun Kai FengBahrain - McLarens.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gianni MosconTeam INEOS3.38.0220
2Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+0.0510
3Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+0.085
4Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+0.110
5Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
6Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+0.150
7Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
8Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
9Davide VillellaMovistar Team+0.180
10Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
11Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
12Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
13Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
14Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
15Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
16Martijn TusveldTeam Sunweb+0.280
17Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
18Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
19Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+0.310
20Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+0.330

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matteo TrentinCCC Team4.54.3420
2Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.10
3Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.5
4Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
6Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
7Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
8Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
9Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
10Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
11Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
12Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
13Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
14Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
15Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
17Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
18Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
19Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
20Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step3.42.5320
2Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.10
3Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.5
4Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Matteo TrentinCCC Teams.t.0
8Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
9Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
10Chun Kai FengBahrain - McLarens.t.0
11Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
12Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
13Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
15Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
16Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
17Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
18Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
19Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
20Gianni MosconTeam INEOSs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismapo 1. etapie6
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismapo 2. etapie6
1Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steppo 3. etapie6
1Gianni MosconTeam INEOSpo 4. etapie6
1Gianni MosconTeam INEOSpo 5. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)