Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 05:13

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic4.44.4130
2Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.21
3Roy JansAlpecin - Fenixs.t.15
4Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.12
5Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.9
6Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.7
7Maxime DanielTeam Arkea - Samsics.t.6
8Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.5
9Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.4
10Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.3
11Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
12Christoffer LissonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
13Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
14Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
15Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
16Gian FrieseckeSwiss Racing Academys.t.0
17Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
18Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
19Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
20Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
21Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
22Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
23Magnus Bak KlarisBHS - PL Beton - Bornholms.t.0
24Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
25Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
26Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
27Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
28Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
29Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
30Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
31Tanner PuttEkipa amatorska 2020s.t.0
32Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
33Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
34Tim AriesenNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
35Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
36Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
37Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
38Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
39Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
40Romain CombaudNippo - Delko - Provence+0.080
41Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
42Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
43Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
44Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+0.100
45Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
46Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
47Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020s.t.0
48Andrea GarosioVini Zabù - KTM+0.150
49Ettore CarliniEkipa amatorska 2020s.t.0
50Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
51Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santics.t.0
52Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
53Hubert DupontAg2r La Mondiale+0.170
54Laurent PichonTeam Arkea - Samsic+0.190
55Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concept+0.280
56Justin MottierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
57Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
58Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.0
59Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+1.020
60Bryan NauleauTotal Direct Energie+1.290
61Quentin JaureguiAg2r La Mondiales.t.0
62Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
63Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+1.470
64Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.090
65Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+2.160
66Michiel DielemanEkipa amatorska 2020+2.270
67Sergio Torres JorroEkipa amatorska 2020+2.420
68David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
69Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
70Nicklas Overgaard PedersenBHS - PL Beton - Bornholms.t.0
71Eric MarcotteEkipa amatorska 2020s.t.0
72Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
73Andrew LeighEkipa amatorska 2020+3.320
74Nicolas EdetCofidiss.t.0
75Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
76Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
77Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
78Anthony PerezCofidiss.t.0
79Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
80Sergey LagutinEkipa amatorska 2020s.t.0
81Joeri StallaertTeam Vorarlberg - Santics.t.0
82Lukas RüeggSwiss Racing Academys.t.0
83Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
84Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
85Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nations.t.0
86Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
87Nicolas BaldoSt Michel - Auber 93s.t.0
88Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
89Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
90Jeremy CabotEkipa amatorska 2020s.t.0
91Mathias BregnhojBHS - PL Beton - Bornholm+3.500
92Emil ToudalBHS - PL Beton - Bornholms.t.0
93Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+5.060
94Kevin De JongheEkipa amatorska 2020+5.540
95Romain FeilluSt Michel - Auber 93+6.460
96Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020s.t.0
97Polychronis TzortzakisTarteletto - Isorex+8.280
98Angelo RaffaeleEkipa amatorska 2020s.t.0
99Romain SeigleGroupama - FDJ+12.440
100Emanuele OnestiGiotti - Victorias.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)