Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 23:23

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rohan DennisTeam INEOS1.03.03240
2Tom DumoulinTeam Jumbo - Visma+1.21150
3Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+1.22120
4Michał KwiatkowskiTeam INEOS+2.05108
5Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+2.1496
6Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+2.1884
7Tony MartinTeam Jumbo - Visma+2.2572
8Patrick BevinCCC Team+2.3560
9Vasil KiryienkaTeam INEOS+3.0853
10Martin Toft MadsenBHS - PL Beton - Bornholm+3.2348
11Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+3.4043
12Stefan KüngGroupama - FDJ+3.4439
13Alexey LutsenkoAstana Pro Team+4.0835
14Jan BártaElkov - Kaspers.t.31
15Joey RosskopfCCC Team+4.2028
16Wilco KeldermanTeam Sunweb+4.2125
17Maciej BodnarBora - Hansgrohe+4.2223
18Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+4.2921
19Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+4.3119
20Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+4.3417
21Benjamin ThomasGroupama - FDJ+4.4515
22Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.13
23Marc Soler GimenezMovistar Team+4.4812
24Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.11
25Josef CernyCCC Team+4.4910
26Hamish BondEkipa amatorska 2020+4.509
27Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+4.548
28Alessandro De MarchiCCC Team+5.067
29Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+5.256
30Fabio FellineAstana Pro Team+5.265
31Jan TratnikBahrain - McLaren+5.385
32Hugo HouleAstana Pro Team+5.405
33Pavel SivakovTeam INEOS+5.505
34Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+5.585
35Tao Geoghegan HartTeam INEOS+6.035
36Georg PreidlerGroupama - FDJ+6.135
37Rodrigo Contreras PinzonAstana Pro Team+6.205
38Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+6.225
39Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+6.235
40Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team+6.245
41Domingos Andre Maciel GoncalvesCaja Rural - Seguros RGA+6.295
42Anton VorobyevGazprom - RusVelo+6.345
43Ignatas KonovalovasGroupama - FDJ+6.485
44Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.5
45Eduardo SepulvedaMovistar Team+6.495
46Nicolas RocheTeam Sunweb+7.045
47Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.5
48Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+7.055
49Ryan MullenTrek - Segafredo+7.185
50Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+8.145

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)