Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:59

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+1.07.2544
1Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+1.07.2544
1Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+1.07.2544
1Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+1.07.2544
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+1.07.2544
1Niki TerpstraTotal Direct Energie+1.07.2544
2Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+0.1928
2Tom DumoulinTeam Jumbo - Visma+0.1928
2Chad HagaTeam Sunweb+0.1928
2Wilco KeldermanTeam Sunweb+0.1928
2Michael MatthewsTeam Sunweb+0.1928
2Sam OomenTeam Sunweb+0.1928
3Patrick BevinCCC Team+0.2023
3Damiano CarusoBahrain - McLaren+0.2023
3Rohan DennisTeam INEOS+0.2023
3Stefan KüngGroupama - FDJ+0.2023
3Greg Van AvermaetCCC Team+0.2023
3Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+0.2023
4Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+0.4520
4Owain DoullTeam INEOS+0.4520
4Vasil KiryienkaTeam INEOS+0.4520
4Michał KwiatkowskiTeam INEOS+0.4520
4Gianni MosconTeam INEOS+0.4520
4Ian StannardTeam INEOS+0.4520
5Jack BauerMitchelton - Scott+0.5718
5Luke DurbridgeMitchelton - Scott+0.5718
5Michael HepburnMitchelton - Scott+0.5718
5Daryl ImpeyMitchelton - Scott+0.5718
5Cameron MeyerMitchelton - Scott+0.5718
5Matteo TrentinCCC Team+0.5718
6Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+1.3215
6Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+1.3215
6Imanol Erviti OlloMovistar Team+1.3215
6Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+1.3215
6Marc Soler GimenezMovistar Team+1.3215
6Jasha SütterlinTeam Sunweb+1.3215
7Julien BernardTrek - Segafredo+2.0413
7Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+2.0413
7Fabio FellineAstana Pro Team+2.0413
7Michael GoglNTT Pro Cycling Team+2.0413
7Ryan MullenTrek - Segafredo+2.0413
7Toms SkujinšTrek - Segafredo+2.0413
8Maciej BodnarBora - Hansgrohe+2.0811
8Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+2.0811
8Patrick KonradBora - Hansgrohe+2.0811
8Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+2.0811
8Daniel OssBora - Hansgrohe+2.0811
8Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+2.0811
9Kamil GradekCCC Team+2.3810
9Adrian KurekMazowsze Serce Polski+2.3810
9Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+2.3810
9Szymon SajnokCCC Team+2.3810
9Mateusz TaciakVoster - ATS Team+2.3810
9Jan TratnikBahrain - McLaren+2.3810
10Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+2.549
10Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+2.549
10Hugo HouleAstana Pro Team+2.549
10Tanel KangertEF Pro Cycling+2.549
10Alexey LutsenkoAstana Pro Team+2.549
10Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+2.549
11Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+2.568
11Nathan HaasCofidis+2.568
11Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+2.568
11Tony MartinTeam Jumbo - Visma+2.568
11Nils PolittIsrael Start-Up Nation+2.568
11Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nation+2.568
12Jan BártaElkov - Kasper+3.187
12Josef CernyCCC Team+3.187
12Vojtech HaceckyElkov - Kasper+3.187
12Alois KankovskyElkov - Kasper+3.187
12Michael KukrleElkov - Kasper+3.187
12Jakub OtrubaElkov - Kasper+3.187
13Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+3.286
13Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+3.286
13Neilson PowlessEF Pro Cycling+3.286
13Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+3.286
13Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+3.286
13Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+3.286
14Gian FrieseckeSwiss Racing Academy+4.476
14Daniel GeismayrTeam Vorarlberg - Santic+4.476
14Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santic+4.476
14Lukas RüeggSwiss Racing Academy+4.476
14Patrick SchellingIsrael Start-Up Nation+4.476
14Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step+4.476
15Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+5.195
15François BidardAg2r La Mondiale+5.195
15Nico DenzTeam Sunweb+5.195
15Silvan DillierAg2r La Mondiale+5.195
15Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+5.195
15Alexis GougeardAg2r La Mondiale+5.195
16Filippo FortinTeam Felbermayr - Simplon - Wels+5.404
16Matthias KrizekTeam Felbermayr - Simplon - Wels+5.404
16Daniel LehnerTeam Felbermayr - Simplon - Wels+5.404
16Matthias MangertsederTeam Felbermayr - Simplon - Wels+5.404
16Stephan RabitschTeam Felbermayr - Simplon - Wels+5.404
16Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+5.404
17Tobias BayerTirol - KTM Cycling Team+6.254
17Florian GamperTirol - KTM Cycling Team+6.254
17Mario GamperTirol - KTM Cycling Team+6.254
17Manuel PorznerEkipa amatorska 2020+6.254
17Johannes SchinnagelTeam Vorarlberg - Santic+6.254
17Georg ZimmermannCCC Team+6.254
18Patrick BosmanHrinkow - Advarics Cycleang+7.033
18Markus FreibergerHrinkow - Advarics Cycleang+7.033
18Andreas GrafSport.Land Niederösterreich+7.033
18Andreas HoferHrinkow - Advarics Cycleang+7.033
18Dominik HrinkowHrinkow - Advarics Cycleang+7.033
18Jonas RappHrinkow - Advarics Cycleang+7.033
19Nicola GaffuriniEkipa amatorska 2020+7.063
19Michele GazzaraEkipa amatorska 2020+7.063
19Dario PuccioniWorkService - Dynatek - Vega+7.063
19Niccolo SalviettiSangemini - Trevigiani - MG.Kvis+7.063
19Michele ScartezziniBiesse - Arvedi+7.063
19Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vega+7.063
20Luca HennEkipa amatorska 2020+7.343
20Jan HuggerEkipa amatorska 2020+7.343
20Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Haus+7.343
20Robert KesslerTeam Lotto - Kern Haus+7.343
20Jonas RutschEF Pro Cycling+7.343
20Daniel WestmattelmannEkipa amatorska 2020+7.343
21Juraj BellanDukla Banska Bystrica+8.102
21Marek CaneckyDukla Banska Bystrica+8.102
21Jan Andrej CullyDukla Banska Bystrica+8.102
21Martin MahdarDukla Banska Bystrica+8.102
21Samuel OrosDukla Banska Bystrica+8.102
21Patrik TyborDukla Banska Bystrica+8.102
22Daniel AuerWSA - KTM - Graz+8.402
22Christian GrasmannEkipa amatorska 2020+8.402
22Joshua HarrisonEkipa amatorska 2020+8.402
22Felix RitzingerWSA - KTM - Graz+8.402
22Jodok SalzmannWSA - KTM - Graz+8.402
22Helmut TrettwerEkipa amatorska 2020+8.402

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)