Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 19:39

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matteo TrentinCCC Team5.50.02130
2Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenixs.t.78
3Wout Van AertTeam Jumbo - Vismas.t.65
4Jesus Herrada LopezCofidiss.t.59
5Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.52
6Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+0.0746
7Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.40
8Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.34
9Nico DenzTeam Sunweb+0.2528
10Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+2.1523
11Alexander KristoffUAE Team Emirates+2.2218
12Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.14
13Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.12
14Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.11
15Luke RoweTeam INEOSs.t.10
16Matej MohoricBahrain - McLarens.t.9
17Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Haus+2.258
18Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+2.327
19Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.6
20Elia VivianiCofidiss.t.5
21Michał GołaśTeam INEOSs.t.5
22Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.5
23Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.5
24Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.5
25Greg Van AvermaetCCC Teams.t.5
26Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.5
27Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.5
28Matthias KrizekTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.5
29Koen De KortTrek - Segafredos.t.5
30Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.5
31John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
32Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
33Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
34Claudio ImhofTeam Vorarlberg - Santics.t.0
35Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
36Jonas KochCCC Teams.t.0
37Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+2.500
38Matthew TeggartEvo+2.570
39Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+3.180
40Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
41Jacopo GuarnieriGroupama - FDJ+3.200
42Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
43Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+3.470
44Stephan RabitschTeam Felbermayr - Simplon - Wels+4.120
45Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+4.540
46Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
47Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
48Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation+4.590
49Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbea+8.000
50Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+8.580
51Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+15.470

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)