Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 02:50

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis3.39.23130
2Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.78
3Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+0.0565
4Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+0.0659
5Daniel OssBora - Hansgrohe+0.0852
6Marco CanolaGazprom - RusVelo+0.2546
7Alessandro De MarchiCCC Team+0.3540
8Oscar GattoBora - Hansgrohe+0.4634
9Fabio FellineAstana Pro Team+0.5628
10Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.23
11Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.18
12Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.14
13Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizanes.t.12
14Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.11
15Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermec+2.4510
16Rinaldo NocentiniAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+3.139
17Enrico SalvadorEkipa amatorska 2020+3.388
18Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizane+3.497
19Gianluca MilaniEkipa amatorska 2020s.t.6
20Marco FrapportiVini Zabù - KTM+3.555
21Danilo CelanoTeam Sapura Cyclings.t.5
22Michele GazzaraEkipa amatorska 2020s.t.5
23Dario CataldoMovistar Team+3.575
24Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.5
25Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.5
26Damiano CimaGazprom - RusVelos.t.5
27Matteo BusatoVini Zabù - KTM+4.125
28Marco MarcatoUAE Team Emirates+4.435
29Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+6.465
30Jacopo MoscaTrek - Segafredo+8.075
31Alessandro PessotBardiani - CSF - Faizanes.t.0
32Matteo TrentinCCC Team+8.270
33Kristian SbaragliAlpecin - Fenix+11.520
34Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
35Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.0
36Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
37Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020s.t.0
38Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
39Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santics.t.0
40Davide RebellinEkipa amatorska 2020s.t.0
41Simone AntoniniEkipa amatorska 2020s.t.0
42Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
43Raffaello BonusiEkipa amatorska 2020s.t.0
44Eugenio AlafaciEvos.t.0
45Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
46Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
47Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
48Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
49Nicola GaffuriniEkipa amatorska 2020s.t.0
50Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
51Umberto OrsiniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
52Andrea GarosioVini Zabù - KTMs.t.0
53Daniel SaviniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
54Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
55Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.0
56Alberto AmiciBiesse - Arvedis.t.0
57Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
58Ettore CarliniEkipa amatorska 2020s.t.0
59Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
60Fabio SabatiniCofidiss.t.0
61Claudio LonghitanoTeam Illuminates.t.0
62Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
63Filippo FiorelliBardiani - CSF - Faizanes.t.0
64Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
65Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
66Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
67Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
68Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
69Giuseppe FonziVini Zabù - KTMs.t.0
70Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
71Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
72Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
73Jalel DurantiTeam Colpack - Ballans.t.0
74Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
75Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
76Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
77Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
78Davide VillellaMovistar Teams.t.0
79Nicola ToffaliAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
80Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
81Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)