Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 21:43

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rohan DennisTeam INEOS51.1445
2Luke DurbridgeMitchelton - Scott+1.0827
3Richie PorteTrek - Segafredo+1.4423
4Miles ScotsonGroupama - FDJ+1.5820
5Nathan HaasCofidis+2.2218
6Sean LakeEkipa amatorska 2020+3.1516
7Michael FreibergARA - Pro Racing Sunshine Coast+4.3814
8Peter MilosticEkipa amatorska 2020+5.0212
9Jesse CoyleNero Continental Team+5.0510
10Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team+5.128
11Nicholas SquillariEkipa amatorska 2020+6.346
12Tom KaeslerEkipa amatorska 2020+6.455
13Dylan NewberyFuturo - Maxxis Pro Cycling+7.414
14Ben Van Dam Team BridgeLane+8.353
15Joshua HarrisonEkipa amatorska 2020+10.202
16Patrick Saccani-WilliamsEkipa amatorska 2020+10.400
17Paul SalisburyEkipa amatorska 2020+11.340
18Greg BurgetEkipa amatorska 2020+11.550
19Ross FreemanEkipa amatorska 2020+15.310
20Simon PearceEkipa amatorska 2020+16.040
21David FairburnKoniec kariery 2020+18.300
22Kelly CarterEkipa amatorska 2020+20.340

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)