Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:07

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ryan MullenTrek - Segafredo40.5930
2Michael O'LoughlinEkipa amatorska 2020+1.5518
3Marcus ChristieEkipa amatorska 2020+2.0115
4Conn McDunphyEkipa amatorska 2020+2.0213
5Xeno YoungEkipa amatorska 2020+2.5911
6Ben HealyEkipa amatorska 2020+3.339
7Paul KennedyEkipa amatorska 2020+4.158
8Craig McauleyEkipa amatorska 2020+4.257
9Matthew SparrowEkipa amatorska 2020+4.386
10James CurryEkipa amatorska 2020+4.545

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)