Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 19:12

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jesus Herrada LopezCofidis4745660
2Guillaume MartinCofidis+0.1136
3Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.30
4Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.27
5Tim WellensLotto - Soudal+0.1324
6Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.21
7Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.18
8Fabio AruUAE Team Emirates+0.1615
9Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.12
10Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.9
11Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+0.240
12Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+0.260
13Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+0.330
14Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGA+0.410
15Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
16Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+0.470
17Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+0.490
18Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+0.540
19Sean De BieWallonie Bruxelles+1.000
20Giulio CicconeTrek - Segafredo+1.190
21Matteo FabbroBora - Hansgrohe+1.250
22Nils PolittIsrael Start-Up Nation+1.430
23Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+1.530
24Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
25Brandon McnultyUAE Team Emirates+1.570
26Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+2.000
27Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+2.100
28Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
29Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+2.150
30Angelo TulikTotal Direct Energie+2.240
31Manuele MoriUAE Team Emirates+2.270
32Guy NivIsrael Start-Up Nation+2.400
33Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+3.160
34Clément RussoTeam Arkea - Samsics.t.0
35Michael Van StaeyenTarteletto - Isorex+3.250
36Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+3.360
37Oscar Ferrandis PelegriVito - Feirense - PNB+3.500
38Damien TouzeCofidis+4.000
39Antonio Jesus Soto GuiraoFundacion - Orbeas.t.0
40Xavier Canellas SanchezCaja Rural - Seguros RGA+4.020
41Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+4.140
42Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
43Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
44Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
45Emmanuel MorinCofidiss.t.0
46Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
47Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.0
48John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
49Frederik FrisonLotto - Soudal+4.310
50Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
51Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+5.050
52Marco MathisCofidiss.t.0
53Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
54Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
55Ryan AndersonRally Cyclings.t.0
56Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
57Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
58Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
59Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
60Dzmitry ZhyhunouFundacion - Orbeas.t.0
61Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohe+5.080
62Fabio FellineAstana Pro Team+5.430
63Maxence MoncassinAmore & Vita - Prodir+5.470
64Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+6.190
65Eugenio AlafaciEvo+6.500
66Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
67Jürgen RoelandtsMovistar Team+6.530
68Seid LizdeEvo+6.560
69Alexander KristoffUAE Team Emirates+7.310
70Alan BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.0
71Mikel Alonso FloresFundacion - Orbea+7.360
72Felix IntraTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+7.520
73Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
74Thimo WillemsSport Vlaanderen - Baloise+7.550
75Samuel Ponce AlvarezEkipa amatorska 2020s.t.0
76Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
77Justin TimmermansVolkerWessels - Merckxs.t.0
78Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
79Matteo MoschettiTrek - Segafredos.t.0
80Daire FeeleyEvo+7.580
81Viesturs LuksevicsAmore & Vita - Prodirs.t.0
82Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
83Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
84Jan André FreulerAmore & Vita - Prodirs.t.0
85Lars BoomEkipa amatorska 2020+8.060
86Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.0
87Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+8.210
88Maris BogdanovicsAmore & Vita - Prodirs.t.0
89Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy+8.240
90Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
91Bryan NauleauTotal Direct Energies.t.0
92Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
93Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloises.t.0
94Rob BrittonRally Cyclings.t.0
95Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
96Mathieu BurgaudeauTotal Direct Energies.t.0
97Peter KoningEvos.t.0
98Adne Van EngelenBike Aids.t.0
99Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0
100Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
101Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
102Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
103Peio Goikoetxea GoioganaFundacion - Orbeas.t.0
104Mario Gonzalez SalasEkipa amatorska 2020s.t.0
105Iltjan NikaAmore & Vita - Prodirs.t.0
106Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020+8.290
107Sasha WeemaesSport Vlaanderen - Baloises.t.0
108Thibault GuernalecTeam Arkea - Samsic+8.470
109Gauthier NavarroEkipa amatorska 2020+8.590
110Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreen+9.370
111Fernando Barcelo AragonCofidis+10.070
112John MurphyRally Cycling+10.130
113Marco BernardinettiAmore & Vita - Prodir+11.000
114Louis LeinauTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
115Jon KnolleTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
116Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+11.390
117Pier-André CoteRally Cyclings.t.0
118Pierpaolo FicaraTeam Sapura Cycling+12.310
119Danilo CelanoTeam Sapura Cyclings.t.0
120Thomas StewartCanyon - dhb p/b Soreen+12.540
121Alex ColmanCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
122Daniel BichlmannBike Aids.t.0
123Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
124Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emiratess.t.0
125Justin WolfBike Aids.t.0
126Jacob HennessyCanyon - dhb p/b Soreen+13.180
127Lucas CarstensenBike Aid+13.220
128Robert WagnerTeam Arkea - Samsic+15.380
129Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
130Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
131Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
132Aaron KearneyEvos.t.0
133Eugert ZhupaEvos.t.0
134Per MünstermannTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
135Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
136Tyler MagnerRally Cyclings.t.0
137Adrien GuillonnetSt Michel - Auber 93s.t.0
138Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0
139Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
140Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
141Unai Iribar JauregiEkipa amatorska 2020s.t.0
142Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
143Diego Lopez FuentesFundacion - Orbeas.t.0
144Alvaro Cuadros MorataCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
145Gavin MannionRally Cyclings.t.0
146Cormac McgeoughWildlife Generation Pro Cyclings.t.0
147Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
148Matthew BostockCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
149Aaron GrosserBike Aids.t.0
150Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
151Pau Llaneras CasasEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)