Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 17:53

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe4.39.0360
2Tim WellensLotto - Soudal+0.1636
3Bauke MollemaTrek - Segafredo+0.1930
4Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+0.2127
5Jesus Herrada LopezCofidis+0.3524
6Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.21
7Guillaume MartinCofidis+0.3718
8Jürgen RoelandtsMovistar Team+0.4115
9Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+0.4512
10Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+0.519
11Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
12Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.0
13Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.560
14Patrick KonradBora - Hansgrohe+1.140
15Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
17Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
18Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+1.160
19Steff CrasLotto - Soudals.t.0
20Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
21Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
22Nicolas EdetCofidiss.t.0
23Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
24Jose Herrada LopezCofidis+1.220
25Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
26Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
27Aaron Van PouckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
28Luis Angel Mate MardonesCofidis+1.260
29Jesper HansenCofidiss.t.0
30Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
31Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy+1.300
32Toms SkujinšTrek - Segafredo+1.320
33Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+1.380
34Alexander CatafordIsrael Start-Up Nation+1.540
35Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+5.430
36Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+10.580
37David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
38Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
39Adne Van EngelenBike Aids.t.0
40Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0
41Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
42Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
43Alvaro Cuadros MorataCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
44Gotzon Martin SanzFundacion - Orbeas.t.0
45Frederik FrisonLotto - Soudals.t.0
46Antonio Jesus Soto GuiraoFundacion - Orbeas.t.0
47Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
48Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
49Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
50Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
51Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
52Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
53Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
54Emmanuel MorinCofidis+15.320
55Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
56Adam De VosRally Cyclings.t.0
57Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
58Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
59Daire FeeleyEvos.t.0
60Damien TouzeCofidiss.t.0
61Justin TimmermansVolkerWessels - Merckx+15.350
62Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
63Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
64Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0
65Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
66Guy NivIsrael Start-Up Nations.t.0
67Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
68Ryan AndersonRally Cyclings.t.0
69Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
70Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
71Unai Cuadrado Ruiz De GaunaFundacion - Orbeas.t.0
72John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
73Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
74Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
75Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
76Peio Goikoetxea GoioganaFundacion - Orbea+20.100
77Oscar Ferrandis PelegriVito - Feirense - PNBs.t.0
78Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
79Julio Alberto Amores PalaciosEkipa amatorska 2020s.t.0
80Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
81Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
82Thimo WillemsSport Vlaanderen - Baloises.t.0
83Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
84Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
85Kristijan DurasekUAE Team Emiratess.t.0
86Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
87Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
88Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
89Robert-Jon MccarthyEkipa amatorska 2020s.t.0
90Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
91Adrien GuillonnetSt Michel - Auber 93+24.010
92Sebastian Mora VedriMovistar Teams.t.0
93Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
94Willie SmitBurgos - BHs.t.0
95Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
96Johannes HodappTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
97Unai Iribar JauregiEkipa amatorska 2020s.t.0
98Diego Lopez FuentesFundacion - Orbeas.t.0
99Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
100Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
101Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020+24.060
102Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)