Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 22:53

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensLotto - Soudal4.50.4060
2Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.1436
3Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+1.1230
4Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling+1.1927
5Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+1.3524
6Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+1.4621
7Guillaume MartinCofidiss.t.18
8Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.15
9Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+1.4912
10Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.9
11Patrick KonradBora - Hansgrohe+1.580
12Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
13Jose Herrada LopezCofidis+2.110
14Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+2.120
15Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
16Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
17Jesper HansenCofidis+2.190
18Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
19Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+2.260
20Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGA+2.450
21Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+3.470
22Fabio FellineAstana Pro Team+5.090
23Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
24Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+6.090
25Aaron Van PouckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
26Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
27Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
28Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
29Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
30Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
31Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+7.180
32Pim LigthartTotal Direct Energie+7.510
33Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloise+9.010
34Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+9.480
35Michael GoglNTT Pro Cycling Team+9.580
36Sergio Samitier SamitierMovistar Team+10.130
37Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+10.500
38Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
39Toms SkujinšTrek - Segafredo+10.560
40Luis Angel Mate MardonesCofidis+11.140
41Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
42Rob BrittonRally Cycling+11.410
43Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
44Daire FeeleyEvo+12.030
45Nicola ConciTrek - Segafredo+12.230
46Alex ColmanCanyon - dhb p/b Soreen+12.380
47Marc Buades FerriolEkipa amatorska 2020s.t.0
48Alvaro Cuadros MorataCaja Rural - Seguros RGA+12.560
49Jesus Herrada LopezCofidis+14.320
50Thomas StewartCanyon - dhb p/b Soreen+15.290
51Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
52Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
53Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
54Viesturs LuksevicsAmore & Vita - Prodirs.t.0
55Gavin MannionRally Cyclings.t.0
56Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+17.200
57Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
58Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
59Nicolas EdetCofidis+17.330
60Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
61Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0
62Sebastian Mora VedriMovistar Teams.t.0
63Marco BernardinettiAmore & Vita - Prodirs.t.0
64Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020+17.380
65Mathieu BurgaudeauTotal Direct Energie+18.050
66Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academys.t.0
67Unai Cuadrado Ruiz De GaunaFundacion - Orbea+19.470
68Romain SicardTotal Direct Energie+19.560
69Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020+22.460
70Diego Lopez FuentesFundacion - Orbeas.t.0
71Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+22.470
72Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)