Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 18:18

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team16300120
2Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+0.0790
3Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.72
4Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.1666
5Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.1860
6Jesus Herrada LopezCofidis+0.2954
7Jack HaigMitchelton - Scott+0.3348
8Adam YatesMitchelton - Scott+0.3442
9Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+0.4636
10Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+0.4830
11Diego RosaTeam Arkea - Samsic+0.5727
12Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+0.5924
13Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling+1.0621
14Ben HermansIsrael Start-Up Nation+1.1418
15David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+1.1516
16Alexander VlasovAstana Pro Team+1.1714
17Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+1.1812
18Alessandro De MarchiCCC Team+1.2710
19Steff CrasLotto - Soudal+1.459
20Salvatore PuccioTeam INEOS+1.468
21Greg Van AvermaetCCC Team+1.500
22Ben SwiftTeam INEOS+1.510
23Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+1.580
24Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+2.020
25Geoffrey BouchardAg2r La Mondiale+2.100
26Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
27Marco CanolaGazprom - RusVelo+2.170
28Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Porto+2.190
29Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+2.260
30Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+2.300
31Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+2.350
32Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+2.370
33Edgar Miguel Lemos PintoW52 - FC Porto+2.480
34Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+2.540
35Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+3.030
36Matej MohoricBahrain - McLaren+3.060
37Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+3.160
38Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+3.230
39Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGA+3.420
40Łukasz WiśniowskiCCC Team+3.450
41Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+3.560
42Sergio Samitier SamitierMovistar Team+4.010
43Silvan DillierAg2r La Mondiale+4.080
44Geraint ThomasTeam INEOS+4.270
45Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BH+4.280
46Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scott+4.510
47Niki TerpstraTotal Direct Energie+5.030
48Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
49Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+5.470
50Colin JoyceRally Cycling+5.580
51Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+6.010
52Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+6.020
53Gijs Van HoeckeCCC Team+6.050
54Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+6.310
55Matteo TrentinCCC Team+6.380
56Jürgen RoelandtsMovistar Team+6.480
57Rafael Valls FerriBahrain - McLaren+7.010
58Robin CarpenterRally Cycling+7.110
59Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+7.190
60Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
61Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+7.440
62Willie SmitBurgos - BH+7.470
63Oliver NaesenAg2r La Mondiale+7.540
64Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+8.180
65Angel Madrazo RuizBurgos - BH+8.230
66Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+8.250
67Clément ChevrierAg2r La Mondiale+8.430
68Jhoan Esteban Chaves RubioMitchelton - Scott+8.470
69Ian StannardTeam INEOS+9.070
70Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+9.100
71Emerson OronteRally Cycling+9.120
72Stefano OldaniLotto - Soudal+9.130
73Joao Pedro Lourenço RodriguesW52 - FC Porto+9.240
74Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+9.550
75Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academy+10.000
76Tony MartinTeam Jumbo - Visma+10.090
77Michel RiesTrek - Segafredo+10.190
78Jan TratnikBahrain - McLaren+10.260
79Hector Carretero MillanMovistar Team+10.370
80Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+10.450
81Samuel Jose Rodrigues CaldeiraW52 - FC Porto+10.460
82Ben KingNTT Pro Cycling Team+10.540
83Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+11.060
84Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+12.000
85Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbea+12.310
86Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy+12.340
87Jose Carlos Prates Neves FernandesBurgos - BH+13.130
88Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+13.210
89Pim LigthartTotal Direct Energie+13.390
90Dimitri ClaeysCofidis+13.520
91Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+14.490
92Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+15.020
93Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concept+15.310
94Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+16.080
95Pablo Andres Alarcon CaresCanel's Pro Cycling+16.220
96Joan Bou CompanyFundacion - Orbea+16.520
97Manuele MoriUAE Team Emirates+16.560
98Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+17.010
99Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+17.340
100Alexander KristoffUAE Team Emirates+18.290
101Marco MarcatoUAE Team Emirates+18.410
102David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGA+18.500
103Luka MezgecMitchelton - Scott+19.070
104Hugo HouleAstana Pro Team+19.330
105Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nation+19.340
106Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
107Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+19.530
108Rick ZabelIsrael Start-Up Nation+20.210
109Damien GaudinTotal Direct Energie+20.260
110Guillaume Van KeirsbulckCCC Team+21.270
111Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+22.010
112Aaron Van PouckeSport Vlaanderen - Baloise+22.070
113Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+22.140
114Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma+22.300
115Fabien GrellierTotal Direct Energie+23.060
116Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+23.180
117Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+25.050
118Christopher LawlessTeam INEOS+25.400
119Jesus Alberto Rubio ArribasGios - Kiwi Atlantico+25.500
120Fernando Barcelo AragonCofidis+26.000
121Kenneth VanbilsenCofidis+26.120
122Adrien PetitTotal Direct Energie+26.160
123Vladislav KulikovGazprom - RusVelo+26.540
124Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+27.030
125Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharma+27.220
126Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbea+27.580
127Antonio Ferreira CarvalhoEfapel+29.080
128Guy SagivIsrael Start-Up Nation+29.140
129Julien DuvalAg2r La Mondiale+29.320
130Christophe NoppeTeam Arkea - Samsic+29.520
131Moreno MoserEkipa amatorska 2020+31.020
132Alexis GougeardAg2r La Mondiale+31.070
133Giovanni LonardiBardiani - CSF - Faizane+32.050
134Svein TuftRally Cycling+32.530
135Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020+33.360
136Sebastian Mora VedriMovistar Team+36.190
137Diego Pablo SevillaKometa - Xstra Cycling Team+36.440
138Kyle MurphyRally Cycling+38.240
139Julio Alexis Camacho BernalEkipa amatorska 2020+39.320
140Michele GazzoliTeam Monti+40.440
141Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+40.590
142Lindsay De VylderSport Vlaanderen - Baloise+41.350
143Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+46.080
144Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelo+46.430
145Peio Goikoetxea GoioganaFundacion - Orbea+47.300
146Mikel Alonso FloresFundacion - Orbea+48.340
147Jaume Sureda MoreyBurgos - BH+51.300
148Jose Antonio Garcia MartinKometa - Xstra Cycling Team+54.420
149Mamyr StashGazprom - RusVelo+58.450
150Alexey KurbatovGazprom - RusVelo+58.500
151Manuel Penalver AniorteBurgos - BH+59.460

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team2042420
2Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.0510
3Tony MartinTeam Jumbo - Visma+0.075
4Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.080
5Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+0.100
6Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+0.110
7Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+0.130
8Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+0.140
9Jan TratnikBahrain - McLaren+0.190
10Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.200
11Diego RosaTeam Arkea - Samsic+0.210
12Harry TanfieldAg2r La Mondiales.t.0
13Geraint ThomasTeam INEOSs.t.0
14Jack HaigMitchelton - Scott+0.230
15Jürgen RoelandtsMovistar Team+0.240
16Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
17Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
18Silvan DillierAg2r La Mondiale+0.250
19Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
20Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matteo TrentinCCC Team4118620
2Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.10
3Ben SwiftTeam INEOSs.t.5
4Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
5Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
6Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
8Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
9Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
10Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
11Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
12Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
13Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
14Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
15Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
16Łukasz WiśniowskiCCC Teams.t.0
17Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
18Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
19Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
20Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Greg Van AvermaetCCC Team5.00.1620
2Matteo TrentinCCC Teams.t.10
3Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.5
4Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
5Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
6Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.0
7Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
8Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
9Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
10Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
11Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
12Cristian Egidio RosaEkipa amatorska 2020s.t.0
13Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
14Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
16Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
17Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
18Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
19Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
20Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Adam YatesMitchelton - Scott4.54.5720
2Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.10
3Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+0.025
4Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.030
5Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.040
6Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling+0.050
7Jesus Herrada LopezCofidis+0.120
8Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.170
9Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
10Ben HermansIsrael Start-Up Nation+0.250
11Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+0.300
12Alexander VlasovAstana Pro Team+0.310
13Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+0.420
14Merhawi KudusMitchelton - Scott+0.440
15Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
16Diego RosaTeam Arkea - Samsic+0.450
17David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.500
18Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
19Sergio Samitier SamitierMovistar Team+0.510
20Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+0.530

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma1.50.1720
2Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.10
3Matteo TrentinCCC Teams.t.5
4Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
5Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
6Michele GazzoliTeam Montis.t.0
7Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
8Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
9Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
10Giovanni LonardiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
11Samuel Jose Rodrigues CaldeiraW52 - FC Portos.t.0
12Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
13Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
14Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
15Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
16Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
17Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
18Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
19Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
20Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teampo 1. etapie6
1Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teampo 2. etapie6
1Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teampo 3. etapie6
1Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teampo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)