Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 18:35

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team8.29.38100
2Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.75
3Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+0.1060
4Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.1355
5Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+0.1650
6Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.45
7Matteo TrentinCCC Team+0.1940
8Jose Herrada LopezCofidiss.t.35
9Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.30
10Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+1.3525
11Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+1.3922
12Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.19
13Mathias Le TurnierCofidiss.t.17
14Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.15
15Antonio Jesus Soto GuiraoFundacion - Orbeas.t.13
16Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
17Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+1.440
18Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
19Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
20Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.0
21Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+2.160
22Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+2.540
23Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
24Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+2.590
25Laurens Ten DamCCC Teams.t.0
26Peter KennaughBora - Hansgrohe+4.130
27Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+4.260
28Serge PauwelsCCC Teams.t.0
29Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+5.410
30Bryan NauleauTotal Direct Energies.t.0
31Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
32Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
33David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGA+7.030
34Damien HowsonMitchelton - Scott+7.170
35Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloise+7.480
36Emerson OronteRally Cyclings.t.0
37Robert StannardMitchelton - Scott+7.560
38Jonas KochCCC Team+8.030
39Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
40Rafael Valls FerriBahrain - McLaren+8.080
41Kyle MurphyRally Cycling+9.350
42Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
43Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+10.500
44Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
45Angel Madrazo RuizBurgos - BH+12.080
46Marco HallerBahrain - McLaren+12.330
47Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
48Robin CarpenterRally Cyclings.t.0
49Dion SmithMitchelton - Scott+12.380
50James MitriVini Zabù - KTM+12.570
51Alvaro Cuadros MorataCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
52Michael AlbasiniMitchelton - Scott+13.030
53Emmanuel MorinCofidis+15.200
54Jetse BolBurgos - BHs.t.0
55Nigel EllsayRally Cyclings.t.0
56Alexander VlasovAstana Pro Team+15.320
57Gavin MannionRally Cyclings.t.0
58Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+15.490
59Petr RikunovGazprom - RusVelo+19.460
60Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
61Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
62Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
63Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidis+20.100
64Isaac Canton SerranoBurgos - BH+20.290
65Paul OurselinTotal Direct Energie+21.250
66Yuriy NatarovAstana Pro Teams.t.0
67Lars BoomEkipa amatorska 2020+21.390
68Ryan AndersonRally Cycling+22.060
69Daniel Pedroso ViegasKometa - Xstra Cycling Team+26.320
70Mathieu BurgaudeauTotal Direct Energies.t.0
71Denis NekrasovGazprom - RusVelo+26.340
72Stepan KurianovGazprom - RusVelo+26.550
73Thimo WillemsSport Vlaanderen - Baloise+28.110
74Matteo Dal-CinRally Cyclings.t.0
75Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
76Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+28.380
77Unai Cuadrado Ruiz De GaunaFundacion - Orbea+28.500
78Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbeas.t.0
79Justin TimmermansVolkerWessels - Merckx+35.240
80Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BHs.t.0
81Jokin Aranburu ArrutiFundacion - Orbeas.t.0
82Peio Goikoetxea GoioganaFundacion - Orbeas.t.0
83Dzmitry ZhyhunouFundacion - Orbeas.t.0
84Mikel Alonso FloresFundacion - Orbeas.t.0
85Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren4.15.0215
2Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+0.037
3Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.3
4Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
5Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
6Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
7Matteo TrentinCCC Team+0.090
8Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
9Marco HallerBahrain - McLarens.t.0
10Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
11Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
12Jonas KochCCC Teams.t.0
13Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
14Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
15Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
16Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
17Robin CarpenterRally Cyclings.t.0
18Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
19Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
20Mathias Le TurnierCofidiss.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team4.14.3315
2Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.7
3Matteo TrentinCCC Team+0.133
4Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
5Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
6Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
7Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
8Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.160
9Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
10Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+1.290
11Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+1.330
12Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
13Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
14Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.0
15Serge PauwelsCCC Teams.t.0
16Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
17Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
18Antonio Jesus Soto GuiraoFundacion - Orbeas.t.0
19Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
20Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarenpo 1. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)