Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 20:51

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Miguel Angel LopezAstana Pro Team18.38.32100
2Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+0.0475
3Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+0.4260
4Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS+0.5455
5Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+1.0450
6Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+1.3145
7Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+1.3340
8Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+2.4135
9Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+2.4630
10Rodrigo Contreras PinzonAstana Pro Team+2.4725
11Alejandro Osorio CarvajalCaja Rural - Seguros RGA+3.3122
12Freddy Emir Montaña CadenaEPM - Scotts.t.19
13Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+3.3717
14Eduard Alexander Beltran SuarezTeam Medellins.t.15
15Oscar Adalberto Quiroz AyalaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+3.4013
16Lawson CraddockEF Pro Cycling+3.510
17Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+4.050
18Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGA+4.140
19Oscar Sevilla RiberaTeam Medellin+4.210
20Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Pro Team+4.440
21Didier Alonso Chaparro LopezEkipa amatorska 2020+4.570
22Alexander Gil SanchezEPM - Scott+5.030
23Danny Alberto Osorio CalleEkipa amatorska 2020+5.210
24Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+5.390
25Brayan Hernandez GomezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+5.420
26Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victoria+6.090
27Cristian Camilo Munoz LancherosUAE Team Emirates+6.320
28Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+7.530
29Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+7.570
30Julio Alexis Camacho BernalEkipa amatorska 2020+8.370
31Juan Pablo Suarez SuarezEPM - Scott+11.140
32Alvaro Duarte SandovalEkipa amatorska 2020+12.140
33Diego Antonio Ochoa CamargoEPM - Scott+12.370
34Aldemar Reyes OrtegaEPM - Scott+13.260
35Sebastian HenaoTeam INEOS+13.450
36Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+18.290
37Camilo CastiblancoTeam Illuminate+19.390
38Byron Patricio Guama De La CruzEkipa amatorska 2020+20.000
39Marc Soler GimenezMovistar Team+20.340
40Daniel Felipe Muñoz GiraldoAndroni Giocattoli - Sidermec+21.360
41Alex HoehnWildlife Generation Pro Cycling+21.400
42Wilmar Jair Perez MuñozEkipa amatorska 2020+21.470
43Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+23.330
44German Enrique Chavez TorresEPM - Scott+24.030
45Javier Ignacio Montoya MontoyaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+24.110
46Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellin+25.010
47Sebastian Alexander Castano MunozBeltrami TSA - Marchiol+25.120
48Juan Esteban Arango CarvajalEkipa amatorska 2020+26.000
49Edwin Andres Carvajal JaramilloEquipo Continental Supergiros+26.030
50Heiner Rodrigo Parra BustamenteEkipa amatorska 2020+26.100
51Jan HirtCCC Team+26.120
52Sebastian Orlando Caro MonroyEkipa amatorska 2020+26.350
53Edison Muñoz LopezEkipa amatorska 2020+27.130
54Nathan BrownRally Cycling+28.080
55Esteban David Villareal AlmeidaEkipa amatorska 2020+28.200
56Joab SchneiterSwiss Racing Academy+28.390
57Rafael Anibal Montiel CuellarEkipa amatorska 2020+28.570
58Simon PellaudAndroni Giocattoli - Sidermec+29.200
59Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concept+30.090
60Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizane+30.110
61Brayan Stiven Sanchez VergaraTeam Medellin+30.580
62Janier Alexis Acevedo CalleEPM - Scott+31.160
63Anthony RappoEkipa amatorska 2020+31.170
64Jairo Alonso Salas AtehortuaEPM - Scott+32.130
65Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+32.570
66Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+34.130
67Davide VillellaMovistar Team+35.260
68Luis Felipe Laverde JimenezEkipa amatorska 2020+35.290
69Ramirez Chacon Brayan StivenEkipa amatorska 2020+35.350
70Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+35.570
71Daniel Alexander Jaramillo DiezEkipa amatorska 2020+36.220
72Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+36.230
73Alex Norberto Cano ArdilaEkipa amatorska 2020+36.280
74Jorge Arcas PeñaMovistar Team+37.120
75Jose Rodolfo Serpa PerezEkipa amatorska 2020+37.500
76Ruben Dario Acosta OspinaEkipa amatorska 2020+41.150
77Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizane+43.240
78Daniel TurekIsrael Cycling Academy+44.140
79Diego Fernando Ruiz RojasEkipa amatorska 2020+44.510
80Marcos Jurado RodriguezEfapel+45.120
81Sean QuinnHagens Berman - Axeon+45.190
82Kevin Rivera SerranoAndroni Giocattoli - Sidermec+45.400
83Dario PuccioniWorkService - Dynatek - Vega+46.020
84Didier Alexander Sastoque PulidoEkipa amatorska 2020+46.320
85Jose Tito Hernandez JaramilloTeam Medellin+46.340
86Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+46.390
87Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+46.450
88Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+46.520
89Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Team+47.080
90Edward AndersonHagens Berman - Axeon+47.170
91Chris FroomeTeam INEOS+48.250
92Juan Diego Alba BolivarMovistar Team+50.020
93Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellin+50.120
94Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates+50.240
95Masakazu ItoAisan Racing Team+50.410
96Jorge Luis Montenegro ReveloEkipa amatorska 2020+50.480
97Jaime Alberto Castañeda OrtegaEPM - Scott+51.370
98Christian David Pita BolañosEkipa amatorska 2020+52.370
99Samuele ZoccaratoTeam Colpack - Ballans.t.0
100Alex HowesEF Pro Cycling+53.450
101Eduardo SepulvedaMovistar Team+54.380
102Wilmar Andres Paredes ZapataEkipa amatorska 2020+54.550
103William David Munoz PerezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+55.070
104Aristobulo Cala CalaEkipa amatorska 2020+55.110
105Cameron PiperTeam Illuminate+55.580
106Jose Nicolas Castro LaverdeEkipa amatorska 2020+56.000
107Etienne Van EmpelVini Zabù - KTM+56.370
108Lorenzo FortunatoVini Zabù - KTM+57.000
109Norberto Wilches RodriguezEkipa amatorska 2020+57.050
110Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+57.150
111Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Team+58.260
112Petr VakocAlpecin - Fenix+58.400
113Clément CariseyIsrael Cycling Academy+1.00.080
114Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+1.00.210

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+15.054
1Lawson CraddockEF Pro Cycling+15.054
1Taylor PhinneyEF Pro Cycling+15.054
1Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+15.054
2Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+0.080
2Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.080
2Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+0.080
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+0.080
3Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+0.100
3Chris FroomeTeam INEOS+0.100
3Sebastian HenaoTeam INEOS+0.100
3Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS+0.100
3Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+0.100
3Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+0.100
4Rodrigo Contreras PinzonAstana Pro Team+0.220
4Miguel Angel LopezAstana Pro Team+0.220
4Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Team+0.220
4Davide VillellaMovistar Team+0.220
5Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates+0.350
5Tom BohliUAE Team Emirates+0.350
5Cristian Camilo Munoz LancherosUAE Team Emirates+0.350
5Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+0.350

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step3.21.4015
2Martin LaasBora - Hansgrohes.t.7
3Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.3
4Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
5Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
6Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
7Imerio CimaGazprom - RusVelos.t.0
8Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
9Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
10Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
11Christian David Pita BolañosEkipa amatorska 2020s.t.0
12Carlos Eduardo Alzate EscobarEkipa amatorska 2020s.t.0
13Jairo Alonso Salas AtehortuaEPM - Scotts.t.0
14Dylan PageEkipa amatorska 2020s.t.0
15Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellins.t.0
16Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
17Norberto Wilches RodriguezEkipa amatorska 2020s.t.0
18Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
19Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
20Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates3.42.5215
2Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.7
3Diego Antonio Ochoa CamargoEPM - Scotts.t.3
4Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
5Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
6Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
7Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
8Juan Esteban Arango CarvajalEkipa amatorska 2020s.t.0
9Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
10Edison Muñoz LopezEkipa amatorska 2020s.t.0
11Janier Alexis Acevedo CalleEPM - Scotts.t.0
12Oscar Sevilla RiberaTeam Medellins.t.0
13Byron Patricio Guama De La CruzEkipa amatorska 2020s.t.0
14Wilmar Andres Paredes ZapataEkipa amatorska 2020s.t.0
15Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
16Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
17Davide VillellaMovistar Teams.t.0
18Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
19Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
20Alejandro Osorio CarvajalCaja Rural - Seguros RGAs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bob JungelsDeceuninck - Quick Step1397315
2Mihkel RäimIsrael Start-Up Nation+0.037
3Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.3
4Esteban David Villareal AlmeidaEkipa amatorska 2020s.t.0
5Hideto NakaneNippo - Delko - Provences.t.0
6Diego Antonio Ochoa CamargoEPM - Scotts.t.0
7Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellins.t.0
8Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
9Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
10Daniel Felipe Muñoz GiraldoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
11Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
12Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
13Sebastian Orlando Caro MonroyEkipa amatorska 2020s.t.0
14Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
15Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
16Aldemar Reyes OrtegaEPM - Scotts.t.0
17Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
18Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victorias.t.0
19Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
20Camilo CastiblancoTeam Illuminates.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step4.16.4415
2Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.7
3Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.3
4Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
5Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+0.060
6Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+0.420
7Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
8Alejandro Osorio CarvajalCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
9Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
10Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
11Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
12Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
13Diego Antonio Ochoa CamargoEPM - Scotts.t.0
14Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
15Oscar Sevilla RiberaTeam Medellins.t.0
16Oscar Adalberto Quiroz AyalaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
17Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
18Rodrigo Contreras PinzonAstana Pro Team+0.510
19Freddy Emir Montaña CadenaEPM - Scotts.t.0
20Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic3.57.1915
2Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+0.087
3Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.3
4Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS+0.160
5Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+1.010
6Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
7Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+1.270
8Didier Alonso Chaparro LopezEkipa amatorska 2020+1.320
9Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+1.360
10Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+1.400
11Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
12Rodrigo Contreras PinzonAstana Pro Team+1.460
13Alejandro Osorio CarvajalCaja Rural - Seguros RGA+2.000
14Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
15Freddy Emir Montaña CadenaEPM - Scotts.t.0
16Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Camilo CastiblancoTeam Illuminate+2.070
18Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+2.140
19Danny Alberto Osorio CalleEkipa amatorska 2020+2.170
20Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+2.180

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclingpo 1. etapie5
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steppo 2. etapie5
1Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclingpo 3. etapie5
1Bob JungelsDeceuninck - Quick Steppo 4. etapie5
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steppo 5. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)