Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 18:53

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team13.18.06100
2Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.75
3Tony GallopinAg2r La Mondiale+0.0160
4Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.0255
5Rudy MolardGroupama - FDJ+0.1050
6David GauduGroupama - FDJ+0.1545
7Edward DunbarTeam INEOSs.t.40
8Eduard Prades ReverteMovistar Team+0.2135
9Jimmy JanssensAlpecin - Fenix+0.2630
10Philippe GilbertLotto - Soudal+0.2925
11Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+0.3222
12Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+0.4919
13Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+0.5117
14Pierre-Luc PerichonCofidis+0.5515
15Toms SkujinšTrek - Segafredo+0.5813
16Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+1.100
17Guillaume MartinCofidis+1.110
18Fausto MasnadaCCC Team+1.220
19Anthony PerezCofidis+1.300
20Nicolas EdetCofidis+1.460
21Julien El FaresNippo - Delko - Provence+1.490
22Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+1.590
23Andrey ZeitsMitchelton - Scott+2.030
24Michael StorerTeam Sunweb+2.260
25Antonio Pedrero LopezMovistar Team+2.420
26Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+2.520
27Lennard KamnaBora - Hansgrohe+3.090
28Hugh CarthyEF Pro Cycling+3.290
29Chad HagaTeam Sunweb+4.160
30Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+4.220
31Mikael CherelAg2r La Mondiale+4.560
32Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+4.580
33Julien SimonTotal Direct Energie+5.300
34Niklas EgTrek - Segafredo+5.420
35Michael GoglNTT Pro Cycling Team+5.500
36Dorian GodonAg2r La Mondiale+5.510
37Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+6.090
38Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+6.150
39Nicolas RocheTeam Sunweb+6.190
40Axel DomontAg2r La Mondiale+6.250
41Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+7.160
42Amaël MoinardTeam Arkea - Samsic+7.190
43Diego RosaTeam Arkea - Samsic+7.540
44Damien TouzeCofidis+8.100
45Filippo GannaTeam INEOS+9.040
46Stijn DevolderAlpecin - Fenix+9.240
47Florian SenechalDeceuninck - Quick Step+10.060
48Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93+11.060
49Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concept+11.080
50Owain DoullTeam INEOS+11.400
51Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+11.440
52Jasha SütterlinTeam Sunweb+11.480
53Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+11.550
54Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+11.570
55Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+12.320
56Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation+12.460
57Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+13.240
58Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+13.250
59Imanol Erviti OlloMovistar Team+13.280
60Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermec+13.300
61August JensenRiwal - Readynez Cycling Team+13.460
62Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concept+14.000
63Thibault FerasseNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+14.010
64Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+14.030
65Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+14.170
66Johannes SchinnagelTeam Vorarlberg - Santic+14.320
67Camille ThominetSt Michel - Auber 93+14.380
68Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+14.470
69Lukas SchlemmerWSA - KTM - Graz+14.590
70Quentin JaureguiAg2r La Mondiale+15.130
71John DegenkolbLotto - Soudal+15.490
72Jerome CousinTotal Direct Energie+16.190
73Felix RitzingerWSA - KTM - Graz+16.320
74Antoine DuchesneGroupama - FDJ+16.370
75Moreno HoflandEF Pro Cycling+16.490
76Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+16.580
77Loic ChetoutCofidis+17.170
78Marco FrapportiVini Zabù - KTM+17.190
79Zakkari DempsterIsrael Cycling Academy+17.330
80Alo JakinSt Michel - Auber 93+17.380
81Johannes FröhlingerTeam Sunweb+17.420
82Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert+17.450
83Otto VergaerdeAlpecin - Fenix+18.310
84Sep VanmarckeEF Pro Cycling+18.470
85Benjamin ThomasGroupama - FDJ+19.280
86Alexandre PichotTotal Direct Energie+20.010
87Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+20.210
88Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharma+20.230
89Ben GastauerAg2r La Mondiale+20.350
90Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+20.380
91Yohann GeneTotal Direct Energie+21.230
92Joeri StallaertTeam Vorarlberg - Santic+21.240
93Guy NivIsrael Start-Up Nation+21.400
94Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+21.530
95Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+22.170
96Asbjörn Kragh AndersenTeam Sunweb+22.310
97Viesturs LuksevicsAmore & Vita - Prodir+22.390
98Dries De BondtAlpecin - Fenix+22.480
99Fabien SchmidtNippo - Delko - Provence+23.410
100Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+23.460
101Daniil FominykhAstana Pro Team+24.030
102Wesley KrederCircus - Wanty Gobert+24.080
103Alan RiouTeam Arkea - Samsic+24.490
104Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermec+25.110
105Daniel AuerWSA - KTM - Graz+25.300
106Ben SwiftTeam INEOS+25.390
107Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+25.540
108Laurens De VreeseAstana Pro Team+25.580
109Julius Van Den BergEF Pro Cycling+26.530
110Flavien MaureletSt Michel - Auber 93+27.140
111Anthony TurgisTotal Direct Energie+27.180
112Simon SellierTotal Direct Energie+28.000
113Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concept+28.100
114Danilo CelanoTeam Sapura Cycling+28.230
115Maxime CamB&B Hotels - Vital Concept+28.380
116Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+30.450
117Bram WeltenTeam Arkea - Samsic+31.440
118Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+32.030
119Leonardo BassoTeam INEOS+33.200
120Marcel MeisenAlpecin - Fenix+35.250
121Stefan KolbSport.Land Niederösterreich+35.270
122Jonas GregaardAstana Pro Team+37.510
123Romain FeilluSt Michel - Auber 93+40.410
124Alex FrameTrek - Segafredo+40.470
125Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concept+42.460
126Ludwig De WinterCircus - Wanty Gobert+44.100
127Jodok SalzmannWSA - KTM - Graz+48.180

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Filippo GannaTeam INEOS4396115
2Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+0.097
3Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+0.103
4Jasha SütterlinTeam Sunweb+0.150
5Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+0.180
6Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+0.190
7Benjamin ThomasGroupama - FDJ+0.200
8Owain DoullTeam INEOS+0.210
9Sep VanmarckeEF Pro Cycling+0.240
10Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+0.250
11Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
12Sébastien ReichenbachGroupama - FDJs.t.0
13Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
14Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+0.260
15Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.270
16Moreno HoflandEF Pro Cycling+0.280
17Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
18Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.290
19Alex FrameTrek - Segafredo+0.320
20Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Eduard Prades ReverteMovistar Team4.50.1515
2Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.7
3Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.3
4Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
5Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
6Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
7Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
8David GauduGroupama - FDJs.t.0
9Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
10Philippe GilbertLotto - Soudal+0.160
11Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
12Anthony PerezCofidis+0.260
13Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
14Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
15Guillaume MartinCofidiss.t.0
16Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Sébastien ReichenbachGroupama - FDJs.t.0
18Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+0.420
19Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
20Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Philippe GilbertLotto - Soudal4.26.0815
2Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.7
3Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.3
4Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
5Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
6Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
7Guillaume MartinCofidiss.t.0
8Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
9Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
10Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
11Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
12Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
13Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
14Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
15Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
16Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
17Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
18Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
19David GauduGroupama - FDJs.t.0
20Fausto MasnadaCCC Teams.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1John DegenkolbLotto - Soudal3.52.1115
2Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.7
3Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.3
4Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
5Damien TouzeCofidiss.t.0
6Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
7Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
8Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
9Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
10Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
11Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
12Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
13Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
15David GauduGroupama - FDJs.t.0
16Lennard KamnaBora - Hansgrohes.t.0
17Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
18Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
19Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
20Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Filippo GannaTeam INEOSpo 1. etapie5
1Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teampo 2. etapie5
1Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teampo 3. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)