Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 17:50

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexey LutsenkoAstana Pro Team21.45.51120
2Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+0.4490
3Jesus Herrada LopezCofidis+0.4772
4Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+0.5366
5Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+1.0360
6Jan PolancUAE Team Emirates+1.1454
7Eliot LietaerWallonie Bruxelles+1.2548
8Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+1.3142
9Brandon McnultyUAE Team Emirates+1.4336
10Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+1.5130
11Steff CrasLotto - Soudal+1.5327
12Jacques Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+1.5424
13Matteo FabbroBora - Hansgrohe+2.0021
14Mathias FrankAg2r La Mondiale+2.1818
15Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+2.2316
16Oliver NaesenAg2r La Mondiale+2.2714
17Greg Van AvermaetCCC Team+3.0412
18Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizane+3.1810
19Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+3.359
20Michael SchärCCC Team+5.208
21Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+5.270
22Łukasz WiśniowskiCCC Team+6.120
23Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbea+6.490
24Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+7.000
25John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+7.380
26Julien MortierWallonie Bruxelles+8.520
27Jesper HansenCofidis+9.080
28Luis Angel Mate MardonesCofidis+9.420
29Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+10.120
30Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concept+10.230
31Enrico BattaglinBahrain - McLaren+11.060
32Clément VenturiniAg2r La Mondiale+11.070
33Niki TerpstraTotal Direct Energie+11.350
34Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+12.140
35Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
36Stijn SteelsDeceuninck - Quick Step+12.360
37Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+12.480
38Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+12.520
39Hugo HouleAstana Pro Team+14.080
40Kristjan KorenBahrain - McLaren+14.530
41Milan MentenSport Vlaanderen - Baloise+14.540
42Silvan DillierAg2r La Mondiale+15.130
43Rob BrittonRally Cycling+15.410
44Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelles+15.450
45Gijs Van HoeckeCCC Team+16.550
46Fabien GrellierTotal Direct Energie+17.360
47Bart De ClercqCircus - Wanty Gobert+18.240
48Sven Erik BystromUAE Team Emirates+19.460
49Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
50Nathan Van HooydonckCCC Team+20.110
51Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+20.150
52Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloise+20.280
53Marco MarcatoUAE Team Emirates+21.040
54Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+21.090
55Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+21.120
56Damien GaudinTotal Direct Energie+21.260
57Pim LigthartTotal Direct Energie+22.230
58Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloise+22.320
59Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+22.480
60Arjen LivynsWallonie Bruxelles+22.530
61Andrea GarosioVini Zabù - KTM+23.140
62Domen NovakBahrain - McLaren+23.440
63Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+24.100
64Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+24.140
65Guillaume Van KeirsbulckCCC Team+24.150
66Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+24.380
67Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+24.500
68Niccolò BonifazioTotal Direct Energie+24.520
69Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+25.550
70Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+25.590
71Antonio NibaliTrek - Segafredo+26.310
72Romain CardisTotal Direct Energie+26.440
73Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+27.100
74Julien DuvalAg2r La Mondiale+27.150
75Adrien PetitTotal Direct Energie+27.210
76Laurent PichonTeam Arkea - Samsic+27.250
77Piet AllegaertCofidis+27.330
78Yevgeniy GidichAstana Pro Team+28.590
79Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+29.400
80Adam De VosRally Cycling+30.590
81Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
82Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbea+32.130
83Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+32.340
84Kenny DehaesWallonie Bruxelles+32.460
85Evan HuffmanRally Cyclings.t.0
86Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+33.300
87Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+34.340
88Artyom ZakharovAstana Pro Team+35.500
89Geoffrey SoupeTotal Direct Energie+36.050
90Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+36.110
91Kamil GradekCCC Team+36.280
92Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+37.100
93Lukas SpenglerWallonie Bruxelles+38.180
94Jaco VenterNTT Pro Cycling Team+38.350
95Tyler MagnerRally Cycling+38.590
96Pier-André CoteRally Cycling+40.090
97Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreen+41.330
98Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+41.360
99Cyril LemoineCofidis+41.470
100Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+43.140
101Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020+43.160
102Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+43.270
103Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+44.080
104Clément RussoTeam Arkea - Samsic+44.150
105Robert WagnerTeam Arkea - Samsic+47.280
106Emils LiepinsTrek - Segafredo+48.360
107John MurphyRally Cycling+49.550
108Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team+50.010
109Lionel TaminiauxWallonie Bruxelles+50.060
110Jose Daniel ViejoEkipa amatorska 2020+51.260
111Benoît JarrierTeam Arkea - Samsic+52.080
112Kris BoeckmansB&B Hotels - Vital Concept+56.400
113Boris ValléeWallonie Bruxelles+56.490
114Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+57.080
115Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santic+58.550
116Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+1.00.440

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emirates2.54.5020
2Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.10
3Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.5
4Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.0
6Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
7Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
8Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.0
9Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
10Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
11Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
12Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
13Tyler MagnerRally Cyclings.t.0
14Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
15Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
16Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
18Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
19Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
20Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexey LutsenkoAstana Pro Team4365020
2Alexander KristoffUAE Team Emirates+0.0310
3Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.5
4Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
5Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
6Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
7Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
8Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
9Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
10Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
11Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
12Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
13Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
14Łukasz WiśniowskiCCC Teams.t.0
15Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
16Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
17Jesper HansenCofidiss.t.0
18Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
19Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
20Adam De VosRally Cyclings.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexey LutsenkoAstana Pro Team4.35.4820
2Jesus Herrada LopezCofidis+0.0110
3Greg Van AvermaetCCC Teams.t.5
4Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
5Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+0.040
6Eliot LietaerWallonie Bruxelles+0.060
7Oliver NaesenAg2r La Mondiale+0.110
8Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
9Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
10Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
11Jacques Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+0.150
12Steff CrasLotto - Soudal+0.170
13Jan PolancUAE Team Emirates+0.180
14Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizane+0.190
15Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
16Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+0.280
17Niki TerpstraTotal Direct Energie+0.400
18Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbea+0.420
19Matteo FabbroBora - Hansgrohe+0.430
20Łukasz WiśniowskiCCC Team+0.450

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sonny ColbrelliBahrain - McLaren3.17.0920
2Greg Van AvermaetCCC Teams.t.10
3Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.5
4Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
6Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
7Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
8Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
9Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
10Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
11Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.0
12Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
13Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
15Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
16Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
17Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
18Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
19Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
20Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexey LutsenkoAstana Pro Team3.44.0320
2Fabien GrellierTotal Direct Energie+0.0710
3Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+0.115
4Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+0.190
5Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
6Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
7Jan PolancUAE Team Emirates+0.230
8Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+0.300
9Mathias FrankAg2r La Mondiale+0.390
10Matteo FabbroBora - Hansgrohe+0.440
11Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
12John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+0.460
13Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
14Brandon McnultyUAE Team Emirates+0.510
15Steff CrasLotto - Soudal+1.030
16Jacques Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+1.060
17Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+1.070
18Julien MortierWallonie Bruxelles+1.360
19Andrea GarosioVini Zabù - KTM+1.390
20Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+1.430

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team4109320
2Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.10
3Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.5
4Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
5Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
7Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
8Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
9Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
10Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
11Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
12Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
13Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
14Jose Daniel ViejoEkipa amatorska 2020s.t.0
15Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0
16Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
18John MurphyRally Cyclings.t.0
19Pier-André CoteRally Cyclings.t.0
20Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emiratespo 1. etapie6
1Alexander KristoffUAE Team Emiratespo 2. etapie6
1Alexey LutsenkoAstana Pro Teampo 3. etapie6
1Alexey LutsenkoAstana Pro Teampo 4. etapie6
1Alexey LutsenkoAstana Pro Teampo 5. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)