Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 19:36

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lilian CalmejaneTotal Direct Energie5.23.5960
2Valentin MadouasGroupama - FDJ+0.0436
3Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.30
4Romain BardetAg2r La Mondiales.t.27
5Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.24
6Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.21
7Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.18
8Guillaume MartinCofidiss.t.15
9Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.12
10Nicolas EdetCofidiss.t.9
11Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
12Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.080
13Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
14Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+0.100
15Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
16Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
17Simone VelascoGazprom - RusVelo+0.130
18Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
19Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
20Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
21Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
22Anthony PerezCofidiss.t.0
23Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
24Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+0.160
25Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
26Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermec+0.200
27Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Team+0.370
28Guy NivIsrael Start-Up Nations.t.0
29Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
30Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
31Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
32Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
33Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
34Fausto MasnadaCCC Teams.t.0
35Matteo BusatoVini Zabù - KTM+0.510
36Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+0.530
37Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0
38Krister HagenRiwal - Readynez Cycling Team+1.180
39Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+1.200
40Julien MortierWallonie Bruxelles+1.400
41Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
42Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
43Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
44Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+3.060
45Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
46Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
47Bart De ClercqCircus - Wanty Goberts.t.0
48Kyle MurphyRally Cyclings.t.0
49Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concept+3.330
50Morne Van NiekerkSt Michel - Auber 93s.t.0
51Robin CarpenterRally Cyclings.t.0
52Alexander CatafordIsrael Start-Up Nations.t.0
53Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
54Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academys.t.0
55Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
56Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+4.030
57Kenny MollyWallonie Bruxelless.t.0
58Angel Madrazo RuizBurgos - BH+4.350
59Ben GastauerAg2r La Mondiale+4.440
60Rasmus Christian QuaadeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
61Daniel Felipe Muñoz GiraldoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
62Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
63Francesco Manuel BongiornoVini Zabù - KTMs.t.0
64Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+4.540
65Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+5.060
66Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
67Léo VincentGroupama - FDJ+6.260
68Huub DuynEkipa amatorska 2020+6.590
69Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
70Andreas Lorentz KronRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
71Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGA+7.110
72Flavien MaureletSt Michel - Auber 93+7.370
73Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+8.160
74Nicolas Mariotto SesslerBurgos - BHs.t.0
75Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermec+9.390
76Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+10.020
77Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
78Mathieu BurgaudeauTotal Direct Energies.t.0
79Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+11.100
80Loic ChetoutCofidiss.t.0
81Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy+11.240
82Mathijs PaasschensWallonie Bruxelless.t.0
83Fabien SchmidtNippo - Delko - Provences.t.0
84Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
85Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020s.t.0
86Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
87Nigel EllsayRally Cyclings.t.0
88Svein TuftRally Cyclings.t.0
89Matteo Dal-CinRally Cyclings.t.0
90Maxime CamB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
91Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
92Colin JoyceRally Cyclings.t.0
93Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
94Umberto MarengoVini Zabù - KTMs.t.0
95François BidardAg2r La Mondiale+12.520
96Justin JulesNippo - Delko - Provence+14.180
97Justin MottierB&B Hotels - Vital Concept+14.520
98Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
99Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
100Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
101Domingos Andre Maciel GoncalvesCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
102Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
103Ludovic RobeetWallonie Bruxelless.t.0
104Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)