Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 17:09

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bob JungelsDeceuninck - Quick Step4.42.54130
2Owain DoullTeam INEOS+0.1278
3Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.65
4Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.59
5Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.52
6Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.46
7Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.40
8Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.34
9Jasper De BuystLotto - Soudals.t.28
10Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.23
11Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.18
12Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.14
13Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.12
14Edward TheunsTrek - Segafredos.t.11
15Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.10
16Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.9
17Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.8
18Adrien PetitTotal Direct Energies.t.7
19Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.6
20Hugo HouleAstana Pro Teams.t.5
21Stefan KüngGroupama - FDJs.t.5
22Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.5
23Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.5
24Piet AllegaertCofidiss.t.5
25Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.5
26Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.5
27Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.5
28Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.5
29Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.5
30Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.5
31Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+0.180
32Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
33Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
34Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohe+1.010
35Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
36Benoît JarrierTeam Arkea - Samsic+1.240
37Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
38Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
39Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.0
40Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
41Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
42Oliver NaesenAg2r La Mondiale+1.340
43Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
44Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
45Ian StannardTeam INEOSs.t.0
46Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
47Clément VenturiniAg2r La Mondiale+2.080
48Cyril LemoineCofidis+2.220
49Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
50Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloises.t.0
51Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
52Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
53Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
54Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
55Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
56Josef CernyCCC Teams.t.0
57Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+2.250
58Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+2.310
59Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
60Robert StannardMitchelton - Scott+2.550
61Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
62Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+3.150
63Lawrence NaesenAg2r La Mondiale+3.300
64Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
65Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
66Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
67Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
68Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
69Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Vismas.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)