Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 22:04

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lucas HamiltonMitchelton - Scott17.57.33100
2Damien HowsonMitchelton - Scott+0.1275
3Nicholas SchultzMitchelton - Scott+0.1660
4Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+0.2255
5David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.2650
6Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.45
7Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+0.3740
8Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.35
9Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermec+0.3930
10Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec+0.4225
11Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.22
12Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.19
13Fausto MasnadaCCC Teams.t.17
14Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+0.4315
15Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.13
16Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
17Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+0.450
18Lawson CraddockEF Pro Cycling+0.470
19Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+0.480
20Eliot LietaerWallonie Bruxelles+0.510
21Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+0.590
22Ben HermansIsrael Start-Up Nation+1.210
23Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+1.340
24Simone VelascoGazprom - RusVelo+1.370
25Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+1.410
26Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+1.510
27Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+1.540
28Diego RosaTeam Arkea - Samsic+2.000
29Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+2.010
30Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+2.040
31Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy+2.050
32Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victoria+2.060
33Eduardo SepulvedaMovistar Team+2.400
34Lorenzo RotaVini Zabù - KTM+2.500
35Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermec+2.510
36Kevin VermaerkeHagens Berman - Axeon+3.280
37Oscar Adalberto Quiroz AyalaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+4.260
38Attila ValterCCC Team+4.480
39Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+5.340
40Alessandro FedeliNippo - Delko - Provence+6.150
41Robert StannardMitchelton - Scott+6.210
42Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Team+6.570
43Stefano OldaniLotto - Soudal+7.170
44Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+7.380
45Alejandro Osorio CarvajalCaja Rural - Seguros RGA+8.410
46Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+9.000
47Brent BookwalterMitchelton - Scott+9.150
48Kenny ElissondeTrek - Segafredo+10.020
49Pierpaolo FicaraTeam Sapura Cycling+10.210
50Edward DunbarTeam INEOS+11.120
51Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academy+11.260
52Joao Pedro Gonçalves AlmeidaDeceuninck - Quick Step+11.410
53Joan Bou CompanyFundacion - Orbea+12.260
54Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+12.550
55Federico ZurloGiotti - Victoria+13.060
56Piotr BrozynaVoster - ATS Team+13.230
57Michał PalutaCCC Team+13.400
58Michał GołaśTeam INEOS+14.190
59Aleksey RybalkinGazprom - RusVelo+14.210
60Davide BottaTeam Colpack - Ballan+14.280
61Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec+14.580
62Sean BennettEF Pro Cycling+15.310
63Viesturs LuksevicsAmore & Vita - Prodirs.t.0
64Luca CoviliBardiani - CSF - Faizane+15.430
65Sebastian Alexander Castano MunozBeltrami TSA - Marchiol+16.160
66Mikkel BjergUAE Team Emirates+16.270
67Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+17.030
68Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizane+18.120
69Gianni PugiEkipa amatorska 2020+18.170
70Filippo ConcaBiesse - Arvedi+18.250
71Ian GarrisonDeceuninck - Quick Step+20.140
72Lucas ErikssonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
73Kamil MaleckiCCC Team+20.390
74Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vega+20.420
75Julien MortierWallonie Bruxelles+20.460
76Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Team+20.570
77Daniel SaviniBardiani - CSF - Faizane+21.260
78Andre Rodrigues CarvalhoHagens Berman - Axeon+22.010
79Alessandro CoviUAE Team Emirates+22.320
80James WhelanEF Pro Cycling+23.260
81Marco BernardinettiAmore & Vita - Prodir+24.260
82Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+24.480
83Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGA+25.050
84Matteo SobreroNTT Pro Cycling Team+25.190
85Mehdi El ChokriIsrael Cycling Academy+25.200
86Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+25.370
87Filippo BaronciniBeltrami TSA - Marchiol+26.230
88Thomas PesentiBeltrami TSA - Marchiol+26.280
89Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizane+26.290
90Kevyn IstaWallonie Bruxelles+26.490
91Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+27.410
92Alex HowesEF Pro Cycling+28.500
93Dario PuccioniWorkService - Dynatek - Vega+29.150
94Filippo ZanaBardiani - CSF - Faizane+29.220
95Guy NivIsrael Start-Up Nation+29.440
96Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane+31.000
97Matti BreschelEF Pro Cycling+31.370
98Vladislav KulikovGazprom - RusVelo+32.230
99Jonny BrownTeam Skyline+32.350
100Jacopo MoscaTrek - Segafredo+33.450
101Niccolo SalviettiSangemini - Trevigiani - MG.Kvis+34.290
102Francesco RomanoBardiani - CSF - Faizane+35.210
103Patryk StoszVoster - ATS Team+36.540
104Kenny MollyWallonie Bruxelles+37.430
105Emanuele OnestiGiotti - Victoria+37.480
106Ludovic RobeetWallonie Bruxelles+38.480
107Clément RussoTeam Arkea - Samsic+39.400
108Javier Ignacio Montoya MontoyaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+40.210
109Damiano CimaGazprom - RusVelo+40.350
110Alberto AmiciBiesse - Arvedi+42.150
111 Filippo RocchettiTeam Colpack - Ballan+42.180
112Anton VorobyevGazprom - RusVelo+43.090
113Eduardo Estrada CelisEPM - Scott+43.360
114Natnael Ocbit TesfatsionNTT Continental Cycling Team+44.210
115Alexander KonychevMitchelton - Scott+44.370
116Riccardo StacchiottiGiotti - Victoria+45.160
117Szymon TraczCCC Development Team+46.200
118Emils LiepinsTrek - Segafredo+47.250
119Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+49.320
120Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - MG.Kvis+49.420
121Michel PiccotBiesse - Arvedi+49.580
122Daniel CristaGiotti - Victoria+54.420

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Emils LiepinsTrek - Segafredo2.17.2715
2Riccardo StacchiottiGiotti - Victorias.t.7
3Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.3
4Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
5Robert StannardMitchelton - Scotts.t.0
6Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
7Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
8Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
9Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
10Leonardo BonifazioTotal Direct Energies.t.0
11Davide PlebaniBiesse - Arvedis.t.0
12Michał PalutaCCC Teams.t.0
13Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
14Damiano CimaGazprom - RusVelos.t.0
15Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
16Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
17Alexander KonychevMitchelton - Scotts.t.0
18Natnael Ocbit TesfatsionNTT Continental Cycling Teams.t.0
19Clément RussoTeam Arkea - Samsics.t.0
20Andre Rodrigues CarvalhoHagens Berman - Axeons.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Robert StannardMitchelton - Scott+14.174
1Lucas HamiltonMitchelton - Scott+14.174
1Damien HowsonMitchelton - Scott+14.174
1Nicholas SchultzMitchelton - Scott+14.174
1Cameron MeyerMitchelton - Scott+14.174
2Diego RosaTeam Arkea - Samsic+0.100
2David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.100
2Dylan Van BaarleTeam INEOS+0.100
2Kenny ElissondeTrek - Segafredo+0.100
3Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+0.210
3Vladislav KulikovGazprom - RusVelo+0.210
3Alexander EvtushenkoGazprom - RusVelo+0.210
3Alexander VlasovAstana Pro Team+0.210
3Anton VorobyevGazprom - RusVelo+0.210
4Ian GarrisonDeceuninck - Quick Step+0.240
4Mikkel BjergUAE Team Emirates+0.240
4Jonny BrownTeam Skyline+0.240
4Yordan AndreevEkipa amatorska 2020+0.240
5Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec+0.260
5Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+0.260
5Fausto MasnadaCCC Team+0.260
5Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+0.260
6Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+0.270
6Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+0.270
6Antonio Pedrero LopezMovistar Team+0.270
6Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+0.270
6Eduardo SepulvedaMovistar Team+0.270
6Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Team+0.270
7Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermec+0.290
7Edoardo ZardiniVini Zabù - KTM+0.290
7Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+0.290
7Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+0.290
7Simone VelascoGazprom - RusVelo+0.290
8Sean BennettEF Pro Cycling+0.310
8Lawson CraddockEF Pro Cycling+0.310
8Alex HowesEF Pro Cycling+0.310
8James WhelanEF Pro Cycling+0.310
9Eliot LietaerWallonie Bruxelles+0.350
9Kevyn IstaWallonie Bruxelles+0.350
9Ludovic RobeetWallonie Bruxelles+0.350
9Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+0.350
9Julien MortierWallonie Bruxelles+0.350
10Davide PlebaniBiesse - Arvedi+0.390
10Alessandro FedeliNippo - Delko - Provence+0.390
10Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+0.390
10Stefano OldaniLotto - Soudal+0.390

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren3.51.5415
2Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.7
3Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+0.113
4Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
5Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
6Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
7Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
8Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
9Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
10Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
11Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
12Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
13David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
14Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
15Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
16Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
17Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
18Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
19Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
20Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simone VelascoGazprom - RusVelo1826715
2Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.7
3Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.3
4Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
5Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.0
6Matteo SobreroNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victorias.t.0
8Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
9Alessandro FedeliNippo - Delko - Provences.t.0
10Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
11Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
12Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
13Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
14Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
15Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
16Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
17Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
18Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
19Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
20Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ludovic RobeetWallonie Bruxelles3.43.3415
2Mikkel BjergUAE Team Emirates+0.017
3Jacopo MoscaTrek - Segafredos.t.3
4Patryk StoszVoster - ATS Team+0.310
5Lachlan MortonEF Pro Cyclings.t.0
6Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
7Simone SterbiniGiotti - Victorias.t.0
8Thibault GuernalecTeam Arkea - Samsics.t.0
9Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
10Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
11Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
12Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
13Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
14Riccardo StacchiottiGiotti - Victorias.t.0
15Alexander KonychevMitchelton - Scotts.t.0
16Clément RussoTeam Arkea - Samsics.t.0
17Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
18Marco BernardinettiAmore & Vita - Prodirs.t.0
19Natnael Ocbit TesfatsionNTT Continental Cycling Teams.t.0
20Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mauro FinettoNippo - Delko - Provence3.48.0215
2Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermec+0.037
3Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.3
4Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
5Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
6Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
7Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
8Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victorias.t.0
9Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
10Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
11Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
12David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
13Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
14Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
15Alejandro Osorio CarvajalCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
16Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
18Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
19Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
20Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Emils LiepinsTrek - Segafredopo 1. etapie5
1Robert StannardMitchelton - Scottpo 2. etapie5
1Lucas HamiltonMitchelton - Scottpo 3. etapie5
1Lucas HamiltonMitchelton - Scottpo 4. etapie5
1Lucas HamiltonMitchelton - Scottpo 5. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)