Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 19:31

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concept4.53.1130
2Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.21
3Ben HermansIsrael Start-Up Nation+0.0415
4Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+0.2512
5Rasmus GuldhammerEkipa amatorska 2020+0.299
6Ole ForfangJoker - Fuel of Norway+0.507
7Lennert TeugelsTarteletto - Isorex+0.526
8Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.5
9Mathijs PaasschensWallonie Bruxelless.t.4
10Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.3
11Gianni MarchandTarteletto - Isorex+0.540
12Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+1.070
13Kamil MaleckiCCC Teams.t.0
14Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
15Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
16Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
17Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
18?ivind LukkedalJoker - Fuel of Norways.t.0
19Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
20Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
21Antonio SantoroWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
22Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
23Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
24Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
25Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
26Jesper SchultzRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
27Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
28Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
29Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+1.160
30Matthew HolmesLotto - Soudal+2.000
31Tuur DeprezEkipa amatorska 2020+3.420
32Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020s.t.0
33Silas Zacharias ClemmensenEkipa amatorska 2020s.t.0
34Szymon RekitaLeopard Pro Cyclings.t.0
35Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
36Elias Van BreussegemTarteletto - Isorex+3.520
37Jason Van DalenMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+4.000
38Adne KosterMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
39Michał PalutaCCC Teams.t.0
40Patryk StoszVoster - ATS Teams.t.0
41Jordi Van DingenenTarteletto - Isorexs.t.0
42Folkert OostraEkipa amatorska 2020s.t.0
43Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Haus+4.090
44Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+4.190
45Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+5.300
46Maarten De JongeA Bloc CTs.t.0
47Beau DuvigneauVlasman Cycling Teams.t.0
48Adam LewisBEAT Cycling Clubs.t.0
49Nikodemus HollerBike Aids.t.0
50Jacob RelaesTarteletto - Isorexs.t.0
51Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloises.t.0
52Ivan CentroneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
53Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
54Jeroen PattynEkipa amatorska 2020s.t.0
55Nils SinschekDevelopment Team Sunwebs.t.0
56Cameron BeardHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
57Adriaan JanssenA Bloc CTs.t.0
58Joseph LaverickEkipa amatorska 2020s.t.0
59Wesley MolEkipa amatorska 2020s.t.0
60Nahom Kalei DesaleBEAT Cycling Clubs.t.0
61Joey WalkerVitus Pro Cycling p/b Brother UKs.t.0
62Frederik ThomsenCasillo - Petroli Firenze - Hopplà+5.390
63Leon HeinschkeDevelopment Team Sunwebs.t.0
64Aaron Van PouckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
65Arvid De KleijnRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
66Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0
67Mihkel RäimIsrael Start-Up Nation+5.410
68Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
69Sjoerd BaxMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
70Jan MaasLeopard Pro Cyclings.t.0
71Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
72Jonas Aaen JörgensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
73Piotr BrozynaVoster - ATS Teams.t.0
74Ludvik Aspelund HolstadJoker - Fuel of Norways.t.0
75Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
76Kevyn IstaWallonie Bruxelles+5.460
77Conor DunneIsrael Cycling Academys.t.0
78Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
79Michael CumingEkipa amatorska 2020s.t.0
80Thomas MosesEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)