Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 21:28

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lionel TaminiauxWallonie Bruxelles4.23.3530
2Robin CarpenterRally Cyclings.t.21
3Marc SarreauGroupama - FDJ+0.1215
4Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.12
5Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.9
6Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+0.147
7Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.6
8Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.5
9Clément RussoTeam Arkea - Samsics.t.4
10Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.3
11Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
12Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
13Fabien SchmidtNippo - Delko - Provences.t.0
14Quentin JaureguiAg2r La Mondiales.t.0
15Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.0
16Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
17Bryan Steven GomezEquipo Continental Supergiross.t.0
18Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
19Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santics.t.0
20Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
21Mauro SchmidTeam Montis.t.0
22Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
23Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
24Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
25Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
26Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
27Adam De VosRally Cyclings.t.0
28Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
29Ryan AndersonRally Cyclings.t.0
30Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
31François BidardAg2r La Mondiales.t.0
32Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
33Gordian BanzerAkros - Excelsior - Thömuss.t.0
34Alexander CatafordIsrael Start-Up Nation+0.240
35Thibault FerasseNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
36Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
37Tom WirtgenWallonie Bruxelless.t.0
38Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+0.290
39Florian VachonTeam Arkea - Samsic+0.300
40Benjamin ThomasGroupama - FDJ+0.330
41Matteo BusatoVini Zabù - KTM+0.360
42Kenny MollyWallonie Bruxelles+0.450
43Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
44Geoffrey BouchardAg2r La Mondiales.t.0
45Franklin SixWallonie Bruxelles+0.570
46Nans PetersAg2r La Mondiale+1.030
47Diego Antonio Ochoa CamargoEPM - Scott+1.090
48Axel JourniauxTotal Direct Energie+1.280
49Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+1.350
50Jordan Arley Parra AriasEkipa amatorska 2020s.t.0
51Ludovic RobeetWallonie Bruxelless.t.0
52Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
53Gian FrieseckeSwiss Racing Academys.t.0
54Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santics.t.0
55Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
56Mauricio Moreira GuarinoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
57Roy GoldsteinIsrael Cycling Academys.t.0
58Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
59Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
60Nigel EllsayRally Cyclings.t.0
61Omar Alberto Mendoza CardonaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
62Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
63Sebastian Mora VedriMovistar Teams.t.0
64Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
65Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
66Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
67Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
68Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.0
69Clément CariseyIsrael Cycling Academys.t.0
70Mathias Le TurnierCofidis+1.440
71Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
72Pierre-Luc PerichonCofidis+2.110
73Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
74Alexis GougeardAg2r La Mondiale+3.150
75Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
76Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
77Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.0
78Kevin GenietsGroupama - FDJs.t.0
79Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
80Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
81Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
82Tony HurelSt Michel - Auber 93+5.230
83Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
84Cyrille ThierySwiss Racing Academys.t.0
85Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+6.380
86Jan André FreulerAmore & Vita - Prodir+6.510
87Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.0
88Maxence MoncassinAmore & Vita - Prodirs.t.0
89Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santics.t.0
90Xavier Canellas SanchezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
91Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
92Joseph AreruyaNippo - Delko - Provence+7.150
93Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+8.510
94Kristers AnsonsTartu2024 - BalticChainCycling.coms.t.0
95Fabian PaumannSwiss Racing Academys.t.0
96Deins KanepejsAmore & Vita - Prodirs.t.0
97Mattia VielAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
98Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
99Juan Jose Amador CastanoEkipa amatorska 2020s.t.0
100Emerson OronteRally Cyclings.t.0
101Maxime DanielTeam Arkea - Samsic+9.060
102Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020+9.340

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)