Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 19:12

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale4.29.5030
2Pierre-Luc PerichonCofidis+0.0321
3Quentin JaureguiAg2r La Mondiale+0.0515
4Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.12
5Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.9
6Mathijs PaasschensWallonie Bruxelless.t.7
7Jerome CousinTotal Direct Energies.t.6
8Kevin GenietsGroupama - FDJs.t.5
9Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+0.084
10Andrea VendrameAg2r La Mondiale+0.373
11Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
12Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
13Damien TouzeCofidiss.t.0
14Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
15Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
16Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
17Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
18Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
19Mario Gonzalez SalasEkipa amatorska 2020s.t.0
20Jeroen EyskensEkipa amatorska 2020s.t.0
21Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
22Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
23Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
24Guillaume MartinCofidiss.t.0
25Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
26Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
27Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
28Alessandro FedeliNippo - Delko - Provences.t.0
29Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
30Thibault FerasseNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
31Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
32Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
33Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
34Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
35Kenny MollyWallonie Bruxelless.t.0
36Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
37Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
38Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiales.t.0
39Colin JoyceRally Cycling+0.450
40Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+0.550
41Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+0.590
42Romain BardetAg2r La Mondiale+1.020
43Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020+1.270
44Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
45Bart De ClercqCircus - Wanty Goberts.t.0
46Fabien SchmidtNippo - Delko - Provences.t.0
47Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
48Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
49Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+2.490
50Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
51Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
52Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
53Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
54Florian VachonTeam Arkea - Samsics.t.0
55Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
56Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+3.160
57William BonnetGroupama - FDJs.t.0
58Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
59Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santics.t.0
60Geoffrey BouchardAg2r La Mondiales.t.0
61Franklin SixWallonie Bruxelles+3.450
62Svein TuftRally Cycling+4.380
63Lennert TeugelsTarteletto - Isorex+4.390
64Glenn DebruyneEkipa amatorska 2020s.t.0
65Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
66Joseph AreruyaNippo - Delko - Provences.t.0
67Emmanuel MorinCofidis+5.340
68Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
69Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020s.t.0
70Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
71Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
72Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+9.580
73Victor LafayCofidiss.t.0
74Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020+9.590
75Tony HurelSt Michel - Auber 93+11.460
76Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
77Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)