Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 19:37

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrea VendrameAg2r La Mondiale5.00.2060
2Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.36
3Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Teams.t.30
4Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.27
5Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.24
6Marc SarreauGroupama - FDJs.t.21
7Mickael DelageGroupama - FDJs.t.18
8Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.15
9Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.12
10Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+0.039
11Alexis GougeardAg2r La Mondiale+0.060
12Floris GertsTarteletto - Isorex+0.290
13Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Team+0.350
14Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
15Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
16Lionel TaminiauxWallonie Bruxelless.t.0
17Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
18Clément RussoTeam Arkea - Samsics.t.0
19Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
20Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0
21Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
22Tony HurelSt Michel - Auber 93s.t.0
23Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
24Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
25Ludovic RobeetWallonie Bruxelless.t.0
26Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
27Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
28Benjamin ThomasGroupama - FDJ+0.420
29Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
30Damien TouzeCofidis+0.470
31Connor SwiftTeam Arkea - Samsic+0.550
32Kirill PozdnyakovTarteletto - Isorex+1.130
33Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+1.310
34Andrew TennantCanyon - dhb p/b Soreen+2.160
35Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+2.390
36Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
37Alexandar RichardsonAlpecin - Fenixs.t.0
38Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
39Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
40Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
41Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concept+2.480
42Thomas JosephTarteletto - Isorexs.t.0
43Damien GaudinTotal Direct Energie+3.080
44Alo JakinSt Michel - Auber 93+3.180
45Christophe LaporteCofidis+3.330
46Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
47Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
48Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
49Mihkel RäimIsrael Start-Up Nation+3.370
50Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
51Yohann GeneTotal Direct Energies.t.0
52Dimitri ClaeysCofidis+3.380
53Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+3.480
54Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
55Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
56Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0
57Torkil VeyheRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
58Polychronis TzortzakisTarteletto - Isorex+3.500
59Aksel NömmelaWallonie Bruxelles+3.540
60Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
61Loic ChetoutCofidis+5.590
62Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+6.200
63Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
64Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
65Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
66Mark DowneyEvos.t.0
67Thomas StewartCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
68Quentin JaureguiAg2r La Mondiale+6.310
69Jonathan HivertTotal Direct Energie+7.090
70Cormac McgeoughWildlife Generation Pro Cycling+8.030
71Tobias Morch KongstadRiwal - Readynez Cycling Team+10.380
72Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
73Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
74Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
75Abram StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+11.170
76Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation+11.180
77Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
78Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
79Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
80Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
81Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
82Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
83Ryan ChristensenCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
84Mathias Norsgaard JorgensenMovistar Teams.t.0
85Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
86Filippo FortinTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
87Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020s.t.0
88Florian HudryCambodia Cycling Academy+13.240

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)