Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 18:35

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Adam YatesMitchelton - Scott20.57.0550
2Davide VillellaMovistar Team+0.2238
3Victor De La Parte GonzalezCCC Team+0.2930
4Andrey ZeitsMitchelton - Scott+0.4227
5Domen NovakBahrain - McLaren+0.5025
6Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santic+1.0923
7Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+1.2521
8Brent BookwalterMitchelton - Scott+1.4219
9Sjoerd BaxMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+1.4517
10Radoslav RoginaAdria Mobil+2.0915
11Serge PauwelsCCC Team+3.030
12Vadim PronskiyAstana Pro Team+3.330
13Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+3.460
14Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+4.300
15Luca CoviliBardiani - CSF - Faizane+5.110
16Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+5.430
17Maxime ChevalierEkipa amatorska 2020+7.370
18Anatoliy BudyakWibatech - Merx+7.390
19Joey RosskopfCCC Team+11.190
20Nathan EarleTeam Ukyo+11.300
21Matthieu JeannesTeam Illuminate+12.320
22Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+13.040
23Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+13.110
24Yevgeniy GidichAstana Pro Team+14.300
25Dominik RöberP&S Metalltechnik+15.180
26Grega BoleBahrain - McLaren+15.330
27Felix EngelhardtTirol - KTM Cycling Team+15.420
28Maciej PaterskiWibatech - Merx+16.410
29Camilo CastiblancoTeam Illuminate+16.470
30Stef KrulMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+16.500
31Andi BajcTeam Felbermayr - Simplon - Wels+16.510
32Callum ScotsonMitchelton - Scott+16.540
33Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+17.220
34Felix Alejandro Baron CastilloTeam Illuminate+17.320
35Georg ZimmermannCCC Team+18.010
36Heinrich HausslerBahrain - McLaren+18.260
37Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermec+19.110
38Janez BrajkovicAdria Mobil+19.270
39Jan TratnikBahrain - McLaren+19.480
40Dylan BouwmansMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+20.310
41Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academys.t.0
42Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizane+20.480
43Matic GroseljLjubljana - Gusto - Santic+21.210
44Alessandro FedeliNippo - Delko - Provence+21.290
45Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+22.460
46Bartosz WarchołEkipa amatorska 2020+22.470
47Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+22.550
48Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+23.240
49Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concept+24.150
50Lars Van Den BergGroupama - FDJ Continental Team+24.280
51Danny Van Der TuukMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+26.040
52Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+26.210
53Aljaz PrahLjubljana - Gusto - Santic+27.080
54Luka PibernikBahrain - McLaren+28.070
55John MandryschP&S Metalltechnik+28.210
56Benjamin HillTeam BridgeLane+28.530
57Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Team+29.270
58Marceli BogusławskiWibatech - Merxs.t.0
59Rok KorosecLjubljana - Gusto - Santic+29.480
60Kacper KistowskiWibatech - Merx+30.030
61Timon LodererHrinkow - Advarics Cycleang+30.480
62Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+30.510
63Matthias KrizekTeam Felbermayr - Simplon - Wels+30.550
64Aljaz OmrzelAdria Mobil+31.120
65Ziga RucigajLjubljana - Gusto - Santic+31.500
66Kevin Rivera SerranoAndroni Giocattoli - Sidermec+32.220
67Arvid De KleijnRiwal - Readynez Cycling Team+32.300
68Michael BrescianiArea Zero - VVF+32.380
69Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concept+32.470
70Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+33.070
71Alexander CatafordIsrael Start-Up Nation+33.430
72David PerAdria Mobil+33.510
73Michal PodlaskiMazowsze Serce Polski+34.400
74Markus WildauerTirol - KTM Cycling Team+34.410
75Patrick GamperBora - Hansgrohe+36.000
76Marco FriedrichTirol - KTM Cycling Team+36.050
77Daniel LehnerTeam Felbermayr - Simplon - Wels+37.290
78Laurens Ten DamCCC Team+37.580
79Tobias NoldeP&S Metalltechnik+38.310
80Florian KiernerTirol - KTM Cycling Team+38.460
81Daniil FominykhAstana Pro Team+39.180
82Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizane+39.310
83Dusan RajovicNippo - Delko - Provence+40.440
84Marko KumpAdria Mobils.t.0
85Yuriy NatarovAstana Pro Team+41.040
86Dominik HrinkowHrinkow - Advarics Cycleang+41.210
87Jonathan DinklerP&S Metalltechnik+42.590
88James FoucheHagens Berman - Axeon+43.060
89Florian GamperTirol - KTM Cycling Team+44.340
90Samuele RiviTirol - KTM Cycling Team+44.390
91Jonas RappHrinkow - Advarics Cycleang+49.330
92Timothy GuyLjubljana - Gusto - Santic+51.070
93Claudio LonghitanoTeam Illuminate+51.420
94Andreas HoferHrinkow - Advarics Cycleang+55.350
95Jonas SonnleitnerEkipa amatorska 2020+58.050
96Alessandro PessotBardiani - CSF - Faizane+1.03.250

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marko KumpAdria Mobil4.27.298
2Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.4
3Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.2
4John MandryschP&S Metalltechniks.t.0
5Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
6Arvid De KleijnRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
7Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
8Rok KorosecLjubljana - Gusto - Santics.t.0
9Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
10Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
11Jonathan DinklerP&S Metalltechniks.t.0
12Kevin Rivera SerranoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
13Maciej PaterskiWibatech - Merxs.t.0
14Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
15Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Portos.t.0
16Patrick GamperBora - Hansgrohes.t.0
17Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
18Davide VillellaMovistar Teams.t.0
19Dusan RajovicNippo - Delko - Provences.t.0
20Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence4.29.398
2Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+0.034
3Marko KumpAdria Mobils.t.2
4Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
5Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
6John MandryschP&S Metalltechniks.t.0
7Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
8Timon LodererHrinkow - Advarics Cycleangs.t.0
9Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
10Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
11Andi BajcTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
12Matthias KrizekTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
13Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
14Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
15Joey RosskopfCCC Teams.t.0
16Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
17Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
18Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
19Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
20Grega BoleBahrain - McLarens.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Yevgeniy GidichAstana Pro Team1.32.218
2Grega BoleBahrain - McLarens.t.4
3Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.2
4Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
5Maciej PaterskiWibatech - Merxs.t.0
6Sjoerd BaxMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
7Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
8Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
9Andi BajcTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
10Joey RosskopfCCC Teams.t.0
11Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
12Radoslav RoginaAdria Mobils.t.0
13Davide VillellaMovistar Teams.t.0
14Serge PauwelsCCC Teams.t.0
15Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
16Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
17Georg ZimmermannCCC Teams.t.0
18Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
19Stephan RabitschTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
20Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dusan RajovicNippo - Delko - Provence3.30.248
2Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.4
3Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.2
4Maciej PaterskiWibatech - Merxs.t.0
5Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
6Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
7Callum ScotsonMitchelton - Scotts.t.0
8Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
9Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
10Andi BajcTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
11Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
12Davide VillellaMovistar Teams.t.0
13Serge PauwelsCCC Teams.t.0
14Felix Alejandro Baron CastilloTeam Illuminates.t.0
15Michel AschenbrennerP&S Metalltechniks.t.0
16Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
17Georg ZimmermannCCC Teams.t.0
18Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
19Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
20Matthieu JeannesTeam Illuminates.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Adam YatesMitchelton - Scott3.40.018
2Davide VillellaMovistar Team+0.104
3Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.2
4Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
5Domen NovakBahrain - McLaren+0.110
6Nathan EarleTeam Ukyo+0.170
7Andrey ZeitsMitchelton - Scott+0.220
8Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santic+0.490
9Luca CoviliBardiani - CSF - Faizane+0.530
10Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+1.100
11Kevin Rivera SerranoAndroni Giocattoli - Sidermec+1.140
12Brent BookwalterMitchelton - Scott+1.310
13Sjoerd BaxMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+1.340
14Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+1.370
15Radoslav RoginaAdria Mobil+1.390
16Maxime ChevalierEkipa amatorska 2020+2.040
17Serge PauwelsCCC Team+2.330
18Vadim PronskiyAstana Pro Team+2.370
19Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+2.430
20Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alessandro FedeliNippo - Delko - Provence3.22.148
2Jan TratnikBahrain - McLaren+0.024
3Florian KiernerTirol - KTM Cycling Teams.t.2
4Stef KrulMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
5Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+0.050
6Dusan RajovicNippo - Delko - Provences.t.0
7Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
8Sjoerd BaxMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
9Benjamin HillTeam BridgeLanes.t.0
10Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
11Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
12Patrick GamperBora - Hansgrohes.t.0
13Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Team+0.120
14Davide VillellaMovistar Teams.t.0
15Maciej PaterskiWibatech - Merx+0.140
16Maxime ChevalierEkipa amatorska 2020s.t.0
17Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
18Domen NovakBahrain - McLarens.t.0
19Joey RosskopfCCC Teams.t.0
20Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marko KumpAdria Mobilpo 1. etapie4
1Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provencepo 2. etapie4
1Yevgeniy GidichAstana Pro Teampo 3. etapie4
1Yevgeniy GidichAstana Pro Teampo 4. etapie4
1Adam YatesMitchelton - Scottpo 5. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)