Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 19:01

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christopher LawlessTeam INEOS15.18.12100
2Greg Van AvermaetCCC Team+0.0275
3Edward DunbarTeam INEOS+0.1160
4Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+0.1555
5James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+0.2550
6Matthew HolmesLotto - Soudals.t.45
7Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.40
8Scott ThwaitesAlpecin - Fenix+0.2835
9Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.30
10Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.25
11Owain DoullTeam INEOSs.t.22
12Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.19
13Chris FroomeTeam INEOSs.t.17
14Michał GołaśTeam INEOSs.t.15
15Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.13
16Gabriel CullaighMovistar Team+2.110
17Anthony PerezCofidiss.t.0
18Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Team+2.200
19Nathan Van HooydonckCCC Team+2.420
20Michael SchärCCC Teams.t.0
21Kevin VermaerkeHagens Berman - Axeon+3.180
22Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
23Sean QuinnHagens Berman - Axeon+3.220
24Steff CrasLotto - Soudals.t.0
25Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
26Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
27Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
28Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+3.330
29Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
30Robin CarpenterRally Cycling+4.030
31Krister HagenRiwal - Readynez Cycling Team+4.280
32Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Team+4.300
33Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concept+4.310
34Serge PauwelsCCC Team+5.040
35James FoucheHagens Berman - Axeon+5.170
36Ethan HayterTeam INEOS+5.200
37Lucas ErikssonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
38Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+5.210
39Thomas StewartCanyon - dhb p/b Soreen+6.220
40Alex LuhrsEkipa amatorska 2020+7.160
41Emmanuel MorinCofidis+8.080
42Scott AuldRibble - Weldtite Pro Cycling+9.080
43Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+9.150
44Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+10.150
45Fabien GrellierTotal Direct Energie+10.430
46Jacob ScottCanyon - dhb p/b Soreen+10.510
47Nathan HaasCofidis+11.040
48Christopher McglincheyVitus Pro Cycling p/b Brother UK+12.280
49Ian StannardTeam INEOS+12.290
50Tristan RobbinsSwiftCarbon Pro Cycling+12.310
51Victor LafayCofidis+12.370
52Alexandre PichotTotal Direct Energie+12.480
53Isaac MundyEkipa amatorska 2020+13.170
54Robert ScottCanyon - dhb p/b Soreen+13.400
55Michael CumingEkipa amatorska 2020+14.210
56Daniel McLayTeam Arkea - Samsic+14.220
57Rasmus TillerNTT Pro Cycling Team+14.270
58Stéphane RossettoCofidis+14.320
59Jonathan HivertTotal Direct Energie+15.020
60Michael RiceARA - Pro Racing Sunshine Coast+15.050
61Andrew TennantCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
62Corentin NavarroEkipa amatorska 2020s.t.0
63John ArchibaldRibble - Weldtite Pro Cycling+15.100
64Samuel JennerTeam BridgeLane+15.240
65Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbea+16.210
66Filippo FortinTeam Felbermayr - Simplon - Wels+16.480
67Rick ZabelIsrael Start-Up Nation+17.100
68Mark CavendishBahrain - McLaren+17.200
69Harry TanfieldAg2r La Mondiale+17.240
70Michael MottramVitus Pro Cycling p/b Brother UK+17.500
71Jonny BrownTeam Skyline+17.540
72Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Club+18.530
73Joey WalkerVitus Pro Cycling p/b Brother UK+19.060
74Gruffudd LewisRibble - Weldtite Pro Cycling+19.090
75Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Team+19.270
76William TidballEkipa amatorska 2020+20.110
77Adam KenwayVitus Pro Cycling p/b Brother UK+20.150
78Christopher LathamVitus Pro Cycling p/b Brother UKs.t.0
79Richard HandleyEkipa amatorska 2020+20.380
80Peter WilliamsSwiftCarbon Pro Cycling+21.030
81Stephen BradburyVitus Pro Cycling p/b Brother UK+21.210
82Maikel ZijlaardSEG Racing Academy+22.080
83Paweł BernasMazowsze Serce Polski+22.430
84Sean FlynnEkipa amatorska 2020+23.370
85Mark RenshawNTT Pro Cycling Team+23.440
86Zeb KyffinRibble - Weldtite Pro Cycling+23.510
87Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020+24.050
88Charley CalvertEkipa amatorska 2020+26.210
89Torkil VeyheRiwal - Readynez Cycling Team+27.440
90Joseph NallyVitus Pro Cycling p/b Brother UK+28.250
91Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+30.100
92Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concept+30.150
93Jacob TipperRibble - Weldtite Pro Cycling+34.300

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel1656115
2Filippo FortinTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.7
3Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.3
4Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
5Gabriel CullaighMovistar Teams.t.0
6Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
7Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
8Mark CavendishBahrain - McLarens.t.0
9Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
10Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
11Michael RiceARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
12Joseph NallyVitus Pro Cycling p/b Brother UKs.t.0
13Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbeas.t.0
14Daniel BighamRibble - Weldtite Pro Cyclings.t.0
15Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
16Andrew TennantCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
17Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
18Kevin VermaerkeHagens Berman - Axeons.t.0
19Colin JoyceRally Cyclings.t.0
20Charley CalvertEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rick ZabelIsrael Start-Up Nation4261615
2Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.7
3Christopher LawlessTeam INEOSs.t.3
4Andrew TennantCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
5Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
6Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
8Michael RiceARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
9Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
10Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
11Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
12Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
13Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbeas.t.0
14Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
15Stephen BradburyVitus Pro Cycling p/b Brother UKs.t.0
16Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
17Gabriel CullaighMovistar Teams.t.0
18Mark CavendishBahrain - McLarens.t.0
19Charley CalvertEkipa amatorska 2020s.t.0
20George WoodEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo3.23.2415
2Christopher LawlessTeam INEOSs.t.7
3Greg Van AvermaetCCC Teams.t.3
4Rasmus TillerNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
6Owain DoullTeam INEOSs.t.0
7Matthew HolmesLotto - Soudals.t.0
8Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
9Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
10Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
11Chris FroomeTeam INEOSs.t.0
12Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
13Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
14Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
15James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
16Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
17Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
18Krister HagenRiwal - Readynez Cycling Team+0.060
19Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Team+0.080
20Michael SchärCCC Team+0.160

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Greg Van AvermaetCCC Team4.40.0315
2Christopher LawlessTeam INEOSs.t.7
3Edward DunbarTeam INEOS+0.023
4Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concept+0.090
5James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
6Matthew HolmesLotto - Soudals.t.0
7Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
8Gabriel CullaighMovistar Team+0.120
9Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
10Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
11Kevin VermaerkeHagens Berman - Axeons.t.0
12Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
13Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
14Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
15Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
16Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
17Owain DoullTeam INEOSs.t.0
18Chris FroomeTeam INEOSs.t.0
19Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
20Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantelpo 1. etapie5
1Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantelpo 2. etapie5
1Christopher LawlessTeam INEOSpo 3. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)