Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 18:16

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Eduard Prades ReverteMovistar Team12.40.5750
2Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+0.0338
3Rein TaaramäeTotal Direct Energie+0.0530
4Alexander GrigorievAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+0.0627
5Edgar Miguel Lemos PintoW52 - FC Porto+0.0725
6Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.23
7Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.21
8Marc Soler GimenezMovistar Team+0.2519
9Justin JulesNippo - Delko - Provence+0.3517
10Fernando Barcelo AragonCofidis+0.4615
11Luis Carlos Nunes MendonçaEfapel+0.480
12Antonio Jesus Soto GuiraoFundacion - Orbeas.t.0
13Rafael Jorge Magalhaes SilvaEfapels.t.0
14Unai Cuadrado Ruiz De GaunaFundacion - Orbeas.t.0
15Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
16Aldemar Reyes OrtegaEPM - Scotts.t.0
17Antonio Angulo SampedroFundacion - Orbeas.t.0
18Frederico Jose Oliveira FigueiredoKelly - InOutbuild - UDOs.t.0
19Bruno Duarte Ferreira SilvaLA Aluminios - LA Sports.t.0
20Alvaro Trueba DiegoAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
21Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
22Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
23Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
24Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santics.t.0
25Alejandro Manuel Marque PortoAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+1.020
26Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
27Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
28Rémy RochasNippo - Delko - Provences.t.0
29Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
30Stefano OldaniLotto - Soudal+1.170
31Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+1.190
32Jorge Arcas PeñaMovistar Team+1.200
33Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+1.240
34Sergio Samitier SamitierMovistar Team+1.290
35Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortagua+1.310
36Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+1.450
37Tom WirtgenWallonie Bruxelles+1.470
38Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli - Sidermec+2.010
39Pablo Guerrero BonillaBurgos - BHs.t.0
40Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+2.020
41Daniel Jose Pereira MestreW52 - FC Porto+2.040
42Gustavo Cesar VelosoW52 - FC Portos.t.0
43Henrique Madeira CasimiroKelly - InOutbuild - UDO+2.090
44Matteo BusatoVini Zabù - KTM+2.310
45Rafael Ferreira ReisVito - Feirense - PNB+3.290
46Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+4.290
47Julien MortierWallonie Bruxelles+4.570
48Artem NychGazprom - RusVelo+5.100
49Omar Alberto Mendoza CardonaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+5.120
50Rafael Valls FerriBahrain - McLaren+5.260
51José Manuel Gutierrez RevueltaGios - Kiwi Atlantico+5.460
52Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+6.030
53Antonio Gomez De La TorreRadio Popular - Boavista+6.100
54David Miguel Costa RodriguesRadio Popular - Boavista+6.140
55Hugo Rafael Andrade NunesRadio Popular - Boavista+9.240
56Luis Gabriel Silva GomesKelly - InOutbuild - UDO+10.000
57Jonathan HivertTotal Direct Energie+10.200
58Angel Madrazo RuizBurgos - BH+12.220
59Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+13.020
60Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+14.230
61Antonio PuppioKometa - Xstra Cycling Teams.t.0
62Kenny MollyWallonie Bruxelless.t.0
63Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+14.420
64Ricardo Jorge Correia MestreW52 - FC Porto+15.040
65Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
66Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+15.290
67Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
68Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
69Jetse BolBurgos - BHs.t.0
70Diego Milan JimenezImca - Ridea DCTs.t.0
71Lucas De RossiNippo - Delko - Provences.t.0
72Fabien SchmidtNippo - Delko - Provences.t.0
73Bryan Steven GomezEquipo Continental Supergiros+15.310
74Stepan KurianovGazprom - RusVelo+15.500
75Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharma+16.160
76Samuel Jose Rodrigues CaldeiraW52 - FC Porto+16.290
77Nikolay MihaylovEfapel+17.120
78Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+18.210
79Anton VorobyevGazprom - RusVelo+19.390
80Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concept+19.460
81Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbea+20.090
82Yonder GodoyImca - Ridea DCT+20.120
83Justin MottierB&B Hotels - Vital Concept+20.150
84Denis NekrasovGazprom - RusVelos.t.0
85Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concept+20.580
86Lukas SpenglerWallonie Bruxelles+21.060
87Miguel Luis Alvarez AyalaImca - Ridea DCT+21.170
88Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+21.270
89Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane+21.290
90Marco BenfattoBardiani - CSF - Faizane+21.330
91Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGA+21.350
92Luis Carlos Chia BermudezEkipa amatorska 2020+21.390
93Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
94Daniel Alexander Jaramillo DiezEkipa amatorska 2020s.t.0
95Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
96Juan Camacho Del FresnoKometa - Xstra Cycling Team+21.510
97Yohann GeneTotal Direct Energie+22.510
98Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020+24.490
99Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concept+25.140
100Evgeny KobernyakGazprom - RusVelo+25.370
101Dzmitry ZhyhunouFundacion - Orbea+25.490
102Daniel Lopez ParadaBurgos - BH+26.250
103Elvys Noel Reyes AcevedoImca - Ridea DCTs.t.0
104Rinaldo NocentiniAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
105Afonso Miguel Martins SilvaRadio Popular - Boavista+26.460
106Diego Lopez FuentesFundacion - Orbea+29.040
107Sergio Miguel Moreira PaulinhoEfapel+31.090
108Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020s.t.0
109Manuel Penalver AniorteBurgos - BH+32.370
110Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020+37.150
111Julian Cardona TabaresAndroni Giocattoli - Sidermec+38.290
112Bryan NauleauTotal Direct Energie+39.070
113Axel JourniauxTotal Direct Energie+43.560

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Justin JulesNippo - Delko - Provence216458
2Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.4
3Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.2
4Antonio PuppioKometa - Xstra Cycling Teams.t.0
5Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
6Bryan Steven GomezEquipo Continental Supergiross.t.0
7Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
8Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
9Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
10Edgar Miguel Lemos PintoW52 - FC Portos.t.0
11Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
12Alexander GrigorievAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
13Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
14Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
15Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
16Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
17Kenny MollyWallonie Bruxelless.t.0
18Tom WirtgenWallonie Bruxelless.t.0
19Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
20Lukas SpenglerWallonie Bruxelles+0.080

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonathan HivertTotal Direct Energie4.48.538
2Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.4
3Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.2
4Rafael Jorge Magalhaes SilvaEfapels.t.0
5Luis Carlos Nunes MendonçaEfapels.t.0
6Antonio Angulo SampedroFundacion - Orbeas.t.0
7Aldemar Reyes OrtegaEPM - Scotts.t.0
8Edgar Miguel Lemos PintoW52 - FC Portos.t.0
9Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
10Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
11Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
12Antonio Jesus Soto GuiraoFundacion - Orbeas.t.0
13Unai Cuadrado Ruiz De GaunaFundacion - Orbeas.t.0
14Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santics.t.0
15Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
16Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
17Henrique Madeira CasimiroKelly - InOutbuild - UDOs.t.0
18Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
19Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
20Alvaro Trueba DiegoAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane2.47.128
2Marco BenfattoBardiani - CSF - Faizanes.t.4
3Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.2
4Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
5Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
6Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
7Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
8Luis Carlos Chia BermudezEkipa amatorska 2020s.t.0
9Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
10Stefano OldaniLotto - Soudals.t.0
11Antonio Jesus Soto GuiraoFundacion - Orbeas.t.0
12Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
13Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
14Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
15Edgar Miguel Lemos PintoW52 - FC Portos.t.0
16Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
17Luis Carlos Nunes MendonçaEfapels.t.0
18Antonio Angulo SampedroFundacion - Orbeas.t.0
19Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
20Unai Cuadrado Ruiz De GaunaFundacion - Orbeas.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Justin JulesNippo - Delko - Provencepo 1. etapie4
1Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHpo 2. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)