Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 18:05

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thibaut PinotGroupama - FDJ40188100
2Mathias FrankAg2r La Mondiale+1.0875
3Rein TaaramäeTotal Direct Energie+1.2560
4Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+1.3855
5Aleksey RybalkinGazprom - RusVelo+1.4050
6Artem NychGazprom - RusVelo+2.3045
7Vadim PronskiyAstana Pro Team+2.5240
8Julien SimonTotal Direct Energie+2.5435
9Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+3.0730
10Nicolas EdetCofidis+3.3225
11Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+3.4222
12Julien El FaresNippo - Delko - Provence+3.4519
13Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+4.1617
14Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+4.3715
15Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+5.1513
16Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cycling+6.120
17Stéphane RossettoCofidis+6.240
18Nils PolittIsrael Start-Up Nation+6.350
19Simon PellaudAndroni Giocattoli - Sidermec+7.040
20Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+7.340
21Felix GallTeam Sunweb+7.480
22Georg ZimmermannCCC Team+8.000
23Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsic+8.190
24Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+9.120
25Geoffrey BouchardAg2r La Mondiale+9.200
26Gordian BanzerAkros - Excelsior - Thömus+9.210
27Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+9.510
28Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+9.550
29Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+10.090
30Anthony RouxGroupama - FDJ+11.230
31Clément ChevrierAg2r La Mondiales.t.0
32Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+11.370
33Romain SicardTotal Direct Energie+13.390
34Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+13.430
35Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+13.450
36Romain SeigleGroupama - FDJ+15.130
37Stefano OldaniLotto - Soudal+15.540
38Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
39Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+16.170
40Ivan RovnyGazprom - RusVelo+17.000
41Denis NekrasovGazprom - RusVelos.t.0
42Stefan BisseggerTeam Monti+17.330
43Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+18.010
44Leon HeinschkeDevelopment Team Sunweb+18.400
45Pirmin BenzRad-Net - Rose Team+18.490
46Victor LafayCofidis+18.550
47Mathieu BurgaudeauTotal Direct Energie+20.090
48Ben KaterbergDevelopment Team Sunweb+20.100
49Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+20.530
50Rémy RochasNippo - Delko - Provence+22.180
51Johannes AdamietzTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+22.290
52Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+24.060
53Pavel KochetkovCCC Team+24.360
54Camille ThominetSt Michel - Auber 93+25.100
55Kilian FrankinyGroupama - FDJ+26.550
56Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+27.000
57Samuele RubinoNTT Continental Cycling Team+27.580
58Geoffrey SoupeTotal Direct Energie+28.290
59Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
60Jakob GessnerRad-Net - Rose Teams.t.0
61Martin SalmonTeam Sunweb+30.340
62Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nation+31.140
63Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+31.220
64Fabian LienhardGroupama - FDJ+31.580
65Stepan KurianovGazprom - RusVelo+32.130
66William BonnetGroupama - FDJ+32.210
67Nicolas BaldoSt Michel - Auber 93+32.250
68Justin MottierB&B Hotels - Vital Concept+32.320
69Pierre-Luc PerichonCofidis+34.320
70Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93+34.340
71Claudio ImhofTeam Vorarlberg - Santic+34.470
72Tim NabermanDevelopment Team Sunweb+34.480
73Fabien SchmidtNippo - Delko - Provence+36.280
74Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+37.460
75Daniel Pedroso ViegasKometa - Xstra Cycling Team+38.010
76Patrick HallerLeopard Pro Cycling+38.230
77Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+38.560
78Perrig QuemeneurTotal Direct Energie+38.590
79Evgeny KobernyakGazprom - RusVelo+39.040
80Marius MayrhoferDevelopment Team Sunweb+39.300
81Morne Van NiekerkSt Michel - Auber 93+40.070
82Yevgeniy FedorovVino - Astana Motors+40.520
83Angelo TulikTotal Direct Energie+44.170
84Gleb BrussenskiyVino - Astana Motors+44.330
85Antonio PuppioKometa - Xstra Cycling Team+45.190
86Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+47.140

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan BisseggerTeam Monti3.32.5115
2Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.7
3Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.3
4Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
5Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
6Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
7Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
8Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
9Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.0
10Marcel FranzEkipa amatorska 2020s.t.0
11Stefano OldaniLotto - Soudals.t.0
12Marius MayrhoferDevelopment Team Sunwebs.t.0
13Romain FeilluSt Michel - Auber 93s.t.0
14Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
15Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
16Stepan KurianovGazprom - RusVelos.t.0
17Pirmin BenzRad-Net - Rose Teams.t.0
18Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
19Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
20Patrick HallerLeopard Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexandre GeniezAg2r La Mondiale3.17.5515
2Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.7
3Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.3
4Artem NychGazprom - RusVelo+0.030
5Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+0.100
6Rein TaaramäeTotal Direct Energie+0.130
7Julien El FaresNippo - Delko - Provence+0.360
8Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
9Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
10Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
11Aleksey RybalkinGazprom - RusVelos.t.0
12Vadim PronskiyAstana Pro Teams.t.0
13Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
14Nicolas EdetCofidiss.t.0
15Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
16Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+1.030
17Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+1.090
18Geoffrey BouchardAg2r La Mondiale+1.290
19Stéphane RossettoCofidiss.t.0
20Alexis GougeardAg2r La Mondiale+3.150

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thibaut PinotGroupama - FDJ1488715
2Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+0.527
3Aleksey RybalkinGazprom - RusVelos.t.3
4Rein TaaramäeTotal Direct Energie+0.560
5Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
6Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+1.100
7Nicolas EdetCofidis+1.470
8Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cycling+2.000
9Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
10Vadim PronskiyAstana Pro Teams.t.0
11Julien SimonTotal Direct Energie+2.020
12Artem NychGazprom - RusVelo+2.110
13Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+2.150
14Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+2.180
15Victor LafayCofidis+2.390
16Simon PellaudAndroni Giocattoli - Sidermec+2.520
17Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+2.570
18Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+3.120
19Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+3.220
20Felix GallTeam Sunweb+3.360

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan BisseggerTeam Montipo 1. etapie5
1Alexandre GeniezAg2r La Mondialepo 2. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)