Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 17:19

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale4.35.2730
2Jesus Herrada LopezCofidiss.t.21
3Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.15
4Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+0.0312
5Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.9
6Guillaume MartinCofidiss.t.7
7Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert+0.056
8Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.5
9Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.4
10Kevin GenietsGroupama - FDJ+0.083
11Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academy+0.090
12Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+0.140
13Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+0.160
14Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+0.210
15Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
16Julien MortierWallonie Bruxelles+0.240
17Stéphane RossettoCofidis+0.260
18Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+0.300
19Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
20Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
21Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
22Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+0.330
23Romain HardyTeam Arkea - Samsic+0.410
24Mathieu BurgaudeauTotal Direct Energies.t.0
25Mathijs PaasschensWallonie Bruxelless.t.0
26Thibault FerasseNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
27Luc WirtgenWallonie Bruxelless.t.0
28Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
29Nicolas Mariotto SesslerBurgos - BHs.t.0
30Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.0
31Bart De ClercqCircus - Wanty Gobert+0.450
32Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
33Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
34Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
35Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
36Kenny MollyWallonie Bruxelles+0.490
37Camille ThominetSt Michel - Auber 93+0.550
38Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
39Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+0.560
40Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
41Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
42Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+1.030
43Alexis GougeardAg2r La Mondiale+1.110
44Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
45Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
46Anthony PerezCofidis+1.160
47Justin JulesNippo - Delko - Provence+1.190
48Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
49Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
50Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+1.290
51Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+1.360
52Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
53Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+1.550
54Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
55Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
56David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGA+1.590
57Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.230
58Albert Muela GalvezEvo+4.130
59Pierre-Luc PerichonCofidis+5.020
60Viesturs LuksevicsAmore & Vita - Prodir+5.180
61Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+5.450
62Maxime CamB&B Hotels - Vital Concept+5.540
63Morne Van NiekerkSt Michel - Auber 93s.t.0
64Domingos Andre Maciel GoncalvesCaja Rural - Seguros RGA+6.160
65Mickael DelageGroupama - FDJ+6.240
66Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
67Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
68Benoît JarrierTeam Arkea - Samsic+6.320
69Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
70Quentin JaureguiAg2r La Mondiale+8.020
71Angel Madrazo RuizBurgos - BH+8.490
72Aaron KearneyEvo+9.180
73Victor LafayCofidis+9.570
74Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+11.090
75Xavier Canellas SanchezCaja Rural - Seguros RGA+13.520

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)