Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 18:58

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emirates25.19.58100
2Kristoffer HalvorsenEF Pro Cycling+0.0375
3Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+0.0560
4Edoardo AffiniMitchelton - Scott+0.0655
5Cees BolTeam Sunweb+0.0750
6Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Team+0.1545
7Joris NieuwenhuisTeam Sunweb+0.1640
8Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.35
9Sander ArmeeLotto - Soudals.t.30
10Carl Fredrik HagenLotto - Soudal+0.1725
11Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+0.1822
12Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team+0.1919
13Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+0.2017
14Tim WellensLotto - Soudals.t.15
15Marc HirschiTeam Sunwebs.t.13
16Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
17Floris De TierAlpecin - Fenix+0.210
18Jacob ErikssonTeam Coop+0.220
19Luka MezgecMitchelton - Scott+0.230
20Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
21Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
22Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
23Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
24Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
25August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
26Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
27Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
28Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
29Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
30Lucas ErikssonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
31Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
32Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
33Andreas VangstadJoker - Fuel of Norway+0.240
34Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team+0.290
35Connor SwiftTeam Arkea - Samsic+0.300
36Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
37Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Teams.t.0
38Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
39Michał GołaśTeam INEOS+0.400
40Yevgeniy GidichAstana Pro Team+0.440
41Alessandro FedeliNippo - Delko - Provence+1.460
42Ian StannardTeam INEOS+2.110
43Lawrence NaesenAg2r La Mondiale+4.070
44Petr VakocAlpecin - Fenix+4.140
45Robert StannardMitchelton - Scott+4.450
46Florian VachonTeam Arkea - Samsic+5.080
47Koen De KortTrek - Segafredo+6.070
48Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+6.100
49Julius Van Den BergEF Pro Cycling+7.240
50Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nation+7.490
51Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team+8.130
52Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+8.350
53Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+9.230
54Vasil KiryienkaTeam INEOS+10.390
55Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+11.010
56Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+11.110
57Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+11.490
58Alex FrameTrek - Segafredo+11.540
59Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Team+12.210
60Callum ScotsonMitchelton - Scott+12.410
61Moreno HoflandEF Pro Cycling+13.010
62Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+13.260
63Remco EvenepoelDeceuninck - Quick Step+13.430
64Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+14.000
65Tom ScullyEF Pro Cycling+14.100
66Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Visma+14.430
67Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Team+16.240
68Rasmus Christian QuaadeRiwal - Readynez Cycling Team+17.050
69Yuriy NatarovAstana Pro Team+18.300
70Sebastian Mora VedriMovistar Team+18.400
71Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+20.200
72Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+21.520
73Davide MartinelliAstana Pro Team+22.060
74Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+22.200
75Gino MaderNTT Pro Cycling Team+22.460
76Rasmus TillerNTT Pro Cycling Team+23.430
77Roy CurversTeam Sunweb+29.050
78Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+29.420
79Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+30.030
80Rory SutherlandIsrael Start-Up Nation+30.210
81Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provence+32.230
82Julien VermoteCofidis+33.470
83Louis BendixenTeam Coop+35.320
84Florian StorkTeam Sunweb+37.310
85Eirik LunderTeam Coop+39.010
86Sasha WeemaesSport Vlaanderen - Baloise+40.220
87Bram WeltenTeam Arkea - Samsic+43.030
88Asbjörn Kragh AndersenTeam Sunweb+54.430

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Cees BolTeam Sunweb3.55.1215
2Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.7
3Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.3
4Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
5Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
6Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
7Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0
8Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
9Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
10Tim WellensLotto - Soudals.t.0
11Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
12Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
13Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
14Edoardo AffiniMitchelton - Scotts.t.0
15Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
16Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
17Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
18Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
19Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
20Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step4334715
2Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.7
3Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.3
4Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
5Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
6Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
7Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
8Cees BolTeam Sunwebs.t.0
9Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
10Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
11Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
12Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
13Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
14Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
15Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
16Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
17Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0
18Krister HagenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
19Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
20Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team4.25.4715
2Joris NieuwenhuisTeam Sunweb+0.027
3Alexander KristoffUAE Team Emirates+0.033
4Cees BolTeam Sunwebs.t.0
5Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
6Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
7Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
8Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
9Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
10Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0
11Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
12Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
13Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
14Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
15Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0
16Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
17Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
18Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
19Tim WellensLotto - Soudals.t.0
20Ben SwiftTeam INEOSs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Edoardo AffiniMitchelton - Scott1114415
2Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Teams.t.7
3Sander ArmeeLotto - Soudals.t.3
4Rasmus Christian QuaadeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
5Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
6Alexander KristoffUAE Team Emirates+0.070
7Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
8Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
9Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
10Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
11Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
12Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
13Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
14Cees BolTeam Sunwebs.t.0
15Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
17Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0
18August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
19Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
20Joris NieuwenhuisTeam Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emirates3.39.4415
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.7
3Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.3
4Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
6Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
7Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
8Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
9Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
10Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
11Cees BolTeam Sunwebs.t.0
12August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
13Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
14Jokin Aranburu ArrutiFundacion - Orbeas.t.0
15Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
16Joris NieuwenhuisTeam Sunwebs.t.0
17Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Teams.t.0
18Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
19Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
20Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Teams.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Kristoffer HalvorsenEF Pro Cycling1464515
2Cees BolTeam Sunwebs.t.7
3Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.3
4Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
5Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
6Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
7Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
8Joris NieuwenhuisTeam Sunwebs.t.0
9August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
10Edoardo AffiniMitchelton - Scotts.t.0
11Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
12Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
13Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
14Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
15Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Teams.t.0
16Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
17Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
18Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
19Julius Van Den BergEF Pro Cyclings.t.0
20Tim WellensLotto - Soudals.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Cees BolTeam Sunwebpo 1. etapie5
1Cees BolTeam Sunwebpo 2. etapie5
1Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teampo 3. etapie5
1Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teampo 4. etapie5
1Alexander KristoffUAE Team Emiratespo 5. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)