Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 23:00

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andres Camilo Ardila OrdonezUAE Team Emirates30.24.2250
2Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+4.1038
3Juan Diego Alba BolivarMovistar Team+4.5430
4Alessandro CoviUAE Team Emirates+6.0527
5Filippo ConcaBiesse - Arvedi+8.5425
6Sean QuinnHagens Berman - Axeon+9.2623
7Jesus David Pena JimenezEkipa amatorska 2020+11.1021
8Simon GuglielmiGroupama - FDJ+11.2919
9Victor VerschaeveEkipa amatorska 2020+12.2417
10Filippo ZanaBardiani - CSF - Faizane+14.3315
11Alessandro MonacoBardiani - CSF - Faizane+14.480
12Kevin InkelaarBahrain - McLaren+15.080
13Cristian ScaroniGazprom - RusVelo+16.560
14Dinmukhammed UlysbayevVino - Astana Motors+17.380
15Ethan HayterTeam INEOS+17.420
16Iñigo Elosegui MomeneMovistar Team+20.570
17Alexander EvansCircus - Wanty Gobert+22.310
18Sergio Garcia GonzalezKometa - Xstra Cycling Team+23.090
19Henri VandenabeeleEkipa amatorska 2020+24.150
20Mason HollymanEkipa amatorska 2020+28.130

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ethan HayterTeam INEOS201498
2Kaden GrovesMitchelton - Scotts.t.4
3Maikel ZijlaardSEG Racing Academy+0.012
4Charlie QuartermanTrek - Segafredo+0.020
5Nicholas Dalla ValleBardiani - CSF - Faizanes.t.0
6Alexys BrunelGroupama - FDJ+0.030
7Ide SchellingBora - Hansgrohes.t.0
8Francesco Di FeliceSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
9Jake StewartGroupama - FDJ Continental Team+0.040
10Matteo SobreroNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ethan HayterTeam INEOS3.15.198
2Georg ZimmermannCCC Teams.t.4
3Alexys BrunelGroupama - FDJ+0.052
4Gregorio FerriBeltrami TSA - Marchiol+0.140
5Nicholas Dalla ValleBardiani - CSF - Faizanes.t.0
6Matthew WallsEkipa amatorska 2020s.t.0
7Patrick GamperBora - Hansgrohes.t.0
8Markus WildauerTirol - KTM Cycling Teams.t.0
9Jake StewartGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
10Mattia BevilacquaVini Zabù - KTMs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matthew WallsEkipa amatorska 20204.33.598
2Gregorio FerriBeltrami TSA - Marchiols.t.4
3Kaden GrovesMitchelton - Scotts.t.2
4Francesco Di FeliceSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
5Nicholas Dalla ValleBardiani - CSF - Faizanes.t.0
6Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
7Alexandr KulikovskiyGazprom - RusVelos.t.0
8Jake StewartGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
9Mattia BevilacquaVini Zabù - KTMs.t.0
10Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio MazzuccoBardiani - CSF - Faizane3.35.428
2Markus WildauerTirol - KTM Cycling Team+1.034
3Georg ZimmermannCCC Teams.t.2
4Alfred WrightBahrain - McLaren+1.110
5Simon GuglielmiGroupama - FDJs.t.0
6Nicholas Dalla ValleBardiani - CSF - Faizanes.t.0
7Alexander KonychevMitchelton - Scotts.t.0
8Mehdi El ChokriIsrael Cycling Academys.t.0
9Giovanni AleottiCycling Team Friuli ASDs.t.0
10Daniel SmarzaroGeneral Store - Essegibi - F.lli Curias.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andres Camilo Ardila OrdonezUAE Team Emirates8
2Victor VerschaeveEkipa amatorska 2020+0.184
3Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+0.242
4Alessandro CoviUAE Team Emirates+0.350
5Juan Diego Alba BolivarMovistar Team+0.470
6Kevin InkelaarBahrain - McLarens.t.0
7Jesus David Pena JimenezEkipa amatorska 2020+1.040
8Ethan HayterTeam INEOS+1.150
9Filippo ConcaBiesse - Arvedi+1.170
10Alessandro MonacoBardiani - CSF - Faizane+1.240

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andres Camilo Ardila OrdonezUAE Team Emirates3.56.518
2Jesus David Pena JimenezEkipa amatorska 2020+1.084
3Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+1.122
4Juan Diego Alba BolivarMovistar Team+1.220
5Alessandro CoviUAE Team Emirates+1.400
6Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
7Alessandro MonacoBardiani - CSF - Faizane+1.500
8Kevin InkelaarBahrain - McLaren+2.030
9Cristian ScaroniGazprom - RusVelo+2.040
10Samuel JennerTeam BridgeLane+2.070

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Juan Diego Alba BolivarMovistar Team2.57.218
2Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+0.334
3Kevin ColleoniBiesse - Arvedis.t.2
4Andres Camilo Ardila OrdonezUAE Team Emirates+0.390
5Filippo ConcaBiesse - Arvedi+1.560
6Thymen ArensmanSEG Racing Academy+1.580
7Filippo ZanaBardiani - CSF - Faizane+2.420
8Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharmas.t.0
9Sean QuinnHagens Berman - Axeons.t.0
10Alessandro CoviUAE Team Emirates+2.440

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alfred WrightBahrain - McLaren2.51.368
2Ide SchellingBora - Hansgrohe+0.154
3Charlie QuartermanTrek - Segafredo+0.172
4Nicholas Dalla ValleBardiani - CSF - Faizane+0.230
5Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
6Luca MozzatoB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
7Cristian ScaroniGazprom - RusVelos.t.0
8Julian MertensSport Vlaanderen - Baloises.t.0
9Daniel SmarzaroGeneral Store - Essegibi - F.lli Curias.t.0
10Tobias BayerTirol - KTM Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 9:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nicola VenchiaruttiAndroni Giocattoli - Sidermec3.36.008
2Barnabas PeakMitchelton - Scotts.t.4
3Ricardo TosinGeneral Store - Essegibi - F.lli Curias.t.2
4Matteo SobreroNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Cristian ScaroniGazprom - RusVelos.t.0
6Tobias BayerTirol - KTM Cycling Teams.t.0
7Jhon Stiven Munoz RamirezEkipa amatorska 2020s.t.0
8Daniel TulettVitus Pro Cycling p/b Brother UK+1.350
9Markus WildauerTirol - KTM Cycling Team+2.560
10Thomas VereeckenEkipa amatorska 2020+3.140

Wyniki etapu 10:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team1.21.078
2Juan Diego Alba BolivarMovistar Team+0.254
3Andres Camilo Ardila OrdonezUAE Team Emiratess.t.2
4Jesus David Pena JimenezEkipa amatorska 2020+0.340
5Kevin ColleoniBiesse - Arvedi+0.480
6Ide SchellingBora - Hansgrohe+0.530
7Alexander EvansCircus - Wanty Gobert+1.020
8Manuele TarozziEkipa amatorska 2020+1.150
9Simon GuglielmiGroupama - FDJ+2.000
10Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharma+2.070

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ethan HayterTeam INEOSpo 1. etapie4
1Ethan HayterTeam INEOSpo 2. etapie4
1Ethan HayterTeam INEOSpo 3. etapie4
1Fabio MazzuccoBardiani - CSF - Faizanepo 4. etapie4
1Andres Camilo Ardila OrdonezUAE Team Emiratespo 5. etapie4
1Andres Camilo Ardila OrdonezUAE Team Emiratespo 6. etapie4
1Andres Camilo Ardila OrdonezUAE Team Emiratespo 7. etapie4
1Andres Camilo Ardila OrdonezUAE Team Emiratespo 8. etapie4
1Andres Camilo Ardila OrdonezUAE Team Emiratespo 9. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)