Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 17:12

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Kenneth VanbilsenCofidis4.35.3830
2Niki TerpstraTotal Direct Energie+0.0521
3Quinten HermansCircus - Wanty Goberts.t.15
4Loïc VliegenCircus - Wanty Gobert+0.0912
5Jasper PhilipsenUAE Team Emiratess.t.9
6Tim MerlierAlpecin - Fenix+0.177
7Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Club+0.216
8Lionel TaminiauxWallonie Bruxelles+0.315
9Gianni VermeerschAlpecin - Fenix+1.334
10Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.3
11Corne Van KesselCircus - Wanty Goberts.t.0
12Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
13Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
14Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
15Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
16Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
17Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
18Senne LeysenAlpecin - Fenix+1.370
19Julien MortierWallonie Bruxelles+1.400
20Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+1.410
21Nicolas CleppeTelenet Lionss.t.0
22Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+1.550
23Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+1.570
24Joeri StallaertTeam Vorarlberg - Santic+2.030
25Piet AllegaertCofidis+2.340
26Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+3.560
27Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
28Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
29Dries Van GestelTotal Direct Energie+4.000
30Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
31Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
32Tobias Morch KongstadRiwal - Readynez Cycling Team+4.040
33Alexandar RichardsonAlpecin - Fenixs.t.0
34Otto VergaerdeAlpecin - Fenixs.t.0
35Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
36Tuur DeprezEkipa amatorska 2020+4.060
37Michiel DielemanEkipa amatorska 2020+4.100
38Jim AernoutsTelenet Lions+4.130
39Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+4.150
40Cristian Camilo Munoz LancherosUAE Team Emirates+4.300
41Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+4.360
42Marten KooistraBEAT Cycling Club+4.590
43Thomas JosephTarteletto - Isorex+5.030
44Lars Van Der HaarTelenet Lionss.t.0
45Thijs AertsTelenet Lions+5.130
46Adam LewisBEAT Cycling Club+5.430
47Daire FeeleyEvo+5.520
48Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+7.470
49Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
50Daan HoeyberghsBEAT Cycling Club+7.490
51Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+7.550
52David Van Der PoelAlpecin - Fenix+8.000
53Philipp WalslebenAlpecin - Fenixs.t.0
54Dennis CoenenEkipa amatorska 2020+8.190
55Sven ThurauTeam Dauner - Akkon+8.250
56Thomas StewartCanyon - dhb p/b Soreen+8.400
57Yves CoolenBEAT Cycling Club+8.470
58Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
59Luuc BugterBEAT Cycling Club+8.490
60Emmanuel MorinCofidis+8.510
61Marcel MeisenAlpecin - Fenixs.t.0
62Toon AertsTelenet Lionss.t.0
63Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+8.530
64Damien GaudinTotal Direct Energie+9.180
65Stijn De BockTarteletto - Isorex+11.140
66Christopher HeiderTeam Dauner - Akkons.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)