Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 18:34

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step4.19.4530
2Jasper PhilipsenUAE Team Emiratess.t.21
3Rory TownsendCanyon - dhb p/b Soreens.t.15
4Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.12
5Guillaume SeyeBEAT Cycling Clubs.t.9
6Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.7
7Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.6
8Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.5
9Davide MartinelliAstana Pro Team+0.034
10Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.3
11Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
12Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
13Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
14Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
15Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
16Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
17Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
18Sven ThurauTeam Dauner - Akkons.t.0
19Lionel TaminiauxWallonie Bruxelles+0.060
20Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
21Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
22Wim ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
23Alfdan De DeckerCircus - Wanty Goberts.t.0
24Rasmus Bøgh WallinRiwal - Readynez Cycling Team+0.100
25Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane+0.120
26Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
27Jacob VaughanCanyon - dhb p/b Soreen+0.170
28Niels De RoozeTarteletto - Isorexs.t.0
29Ryan ThomasARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
30Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
31Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
32Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
33Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
34Lucas ErikssonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
35Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.0
36Lars OreelTeam Dauner - Akkons.t.0
37Yves CoolenBEAT Cycling Clubs.t.0
38Tobias Morch KongstadRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
39Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
40Jelle CantTarteletto - Isorexs.t.0
41Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
42Alexandar RichardsonAlpecin - Fenixs.t.0
43Harrison SweenyEvos.t.0
44Lasse Norman HansenAlpecin - Fenixs.t.0
45Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
46Petr VakocAlpecin - Fenixs.t.0
47Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
48Nahom Kalei DesaleBEAT Cycling Club+0.220
49Mika HemingTeam Dauner - Akkons.t.0
50Philipp MamosTeam Dauner - Akkons.t.0
51Cyrus MonkEvos.t.0
52Marc ClaussTeam Dauner - Akkons.t.0
53Marten KooistraBEAT Cycling Clubs.t.0
54Liam WhiteOliver's Real Food Racings.t.0
55Luuc BugterBEAT Cycling Clubs.t.0
56Bart De ClercqCircus - Wanty Goberts.t.0
57Adam LewisBEAT Cycling Clubs.t.0
58Jens KeukeleireEF Pro Cycling+0.260
59Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
60Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
61Luke MudgwayBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0
62Joeri StallaertTeam Vorarlberg - Santics.t.0
63Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+0.320
64Sander ArmeeLotto - Soudal+0.340
65Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
66Oliviero TroiaUAE Team Emirates+0.360
67Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
68Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
69Marcel MeisenAlpecin - Fenixs.t.0
70Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
71Mathijs PaasschensWallonie Bruxelless.t.0
72Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+0.420
73Frederik FrisonLotto - Soudal+0.460
74Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+0.580
75Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Team+1.020
76Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+1.050
77Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
78Jérémy LECROQB&B Hotels - Vital Concept+1.130
79Jesper RaschSEG Racing Academys.t.0
80Daan HooleSEG Racing Academy+1.180
81Alberto DaineseTeam Sunwebs.t.0
82Alex ColmanCanyon - dhb p/b Soreen+1.200
83Loïc VliegenCircus - Wanty Gobert+1.210
84Jordi MeeusSEG Racing Academys.t.0
85Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
86Timothy StevensEkipa amatorska 2020s.t.0
87Alexander MaesEkipa amatorska 2020s.t.0
88Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0
89Rory SutherlandIsrael Start-Up Nation+1.310
90Thomas JosephTarteletto - Isorex+1.340
91Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+2.070
92Adam BlytheLotto - Soudal+2.250
93Harm VanhouckeLotto - Soudals.t.0
94Kilian SteignerTeam Dauner - Akkon+2.280
95Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concept+2.480
96Alexander CoolsEkipa amatorska 2020+3.430
97Peter KoningEvo+3.540
98Jordi Van DingenenTarteletto - Isorexs.t.0
99Jonas Aaen JörgensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
100Liam MagennisARA - Pro Racing Sunshine Coast+4.150
101Stijn DevolderAlpecin - Fenix+4.170
102Moreno De PauwSport Vlaanderen - Baloises.t.0
103Thomas StewartCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
104Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
105Christopher HeiderTeam Dauner - Akkons.t.0
106Georgios StavrakakisSEG Racing Academys.t.0
107Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+5.450
108Marco MathisCofidiss.t.0
109Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
110Filippo FortinTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
111Minnie VerboomSEG Racing Academy+6.160

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)