Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 18:32

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Loïc VliegenCircus - Wanty Gobert41630120
2Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+0.0890
3Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.72
4Christopher LawlessTeam INEOS+0.1566
5Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+0.1660
6Edward DunbarTeam INEOS+0.1954
7Quinten HermansCircus - Wanty Gobert+0.2148
8Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.42
9Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.36
10Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+0.2230
11Dimitri ClaeysCofidis+0.2427
12Milan MentenSport Vlaanderen - Baloise+0.2524
13Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.21
14Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.18
15Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.16
16Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.14
17Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.12
18Lucas ErikssonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.10
19Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.9
20Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.8
21Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+0.360
22Nico DenzTeam Sunweb+0.370
23Paweł BernasMazowsze Serce Polskis.t.0
24Nicolas CleppeTelenet Lions+0.380
25Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+0.410
26Senne LeysenAlpecin - Fenix+0.420
27Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+0.520
28Damien TouzeCofidis+1.060
29Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+1.120
30Philipp WalslebenAlpecin - Fenix+1.290
31Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+1.430
32Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
33Olivier Le GacGroupama - FDJ+2.280
34Nikolas MaesLotto - Soudal+3.560
35Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+4.060
36Abram StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+4.080
37Romain CardisTotal Direct Energie+4.420
38Willie SmitBurgos - BH+4.470
39Arnaud DemareGroupama - FDJ+4.540
40Christian KneesTeam INEOS+5.310
41Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Team+6.300
42Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+6.400
43Piet AllegaertCofidis+7.140
44Stan DewulfLotto - Soudal+7.220
45Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+8.100
46Stijn SteelsDeceuninck - Quick Step+8.230
47Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+9.330
48Floris GertsTarteletto - Isorex+9.470
49Dries Van GestelTotal Direct Energie+10.120
50Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+10.140
51Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+11.140
52Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+11.150
53Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+13.390
54Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
55Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloise+15.100
56Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelles+15.250
57Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Team+15.440
58Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+15.530
59Huub DuynEkipa amatorska 2020+16.050
60Toon AertsTelenet Lions+17.020
61Zico WaeytensCofidis+17.420
62Daniel TurekIsrael Cycling Academy+18.440
63Kamil GradekCCC Team+18.500
64Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+18.590
65Corne Van KesselCircus - Wanty Gobert+19.180
66Kristoffer HalvorsenEF Pro Cycling+19.400
67Lionel TaminiauxWallonie Bruxelles+20.330
68Tom MeeusenAlpecin - Fenix+22.560
69Miles ScotsonGroupama - FDJ+24.440
70Filippo GannaTeam INEOS+24.460
71Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+25.580
72Clément CariseyIsrael Cycling Academy+26.440
73Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+27.070
74Ludovic RobeetWallonie Bruxelles+27.160
75Frederik FrisonLotto - Soudal+27.300
76Boris ValléeWallonie Bruxelles+27.480
77Ramon SinkeldamGroupama - FDJ+28.230
78Justin JulesNippo - Delko - Provence+28.380
79Cyril LemoineCofidis+29.050
80Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy+29.190
81Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+30.550
82Roy JansAlpecin - Fenix+34.130
83Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+34.370
84Jakub MareczkoCCC Team+36.030
85Joeri StallaertTeam Vorarlberg - Santic+39.480
86Yentl BekaertTelenet Lions+40.020
87Thijs AertsTelenet Lions+40.490
88Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+41.050
89Jonas Aaen JörgensenRiwal - Readynez Cycling Team+41.100
90Adrien PetitTotal Direct Energie+43.380
91Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+47.420
92Niels De RoozeTarteletto - Isorex+50.330
93Elias Van BreussegemTarteletto - Isorex+52.040
94Julien Van Den BrandeTarteletto - Isorex+1.11.410

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Timothy DupontCircus - Wanty Gobert4.22.4420
2Roy JansAlpecin - Fenixs.t.10
3Jakub MareczkoCCC Teams.t.5
4Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
5Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
6Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
7Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
8Damien TouzeCofidiss.t.0
9Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
10Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
11Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
12Cyril LemoineCofidiss.t.0
13Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
14Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
15Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
16Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
17Corne Van KesselCircus - Wanty Goberts.t.0
18Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
19Zico WaeytensCofidiss.t.0
20Loic ChetoutCofidiss.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Loïc VliegenCircus - Wanty Gobert1360920
2Christopher LawlessTeam INEOS+0.0810
3Quinten HermansCircus - Wanty Gobert+0.125
4Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
5Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
6Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
7Damien TouzeCofidiss.t.0
8Lucas ErikssonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
9Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
10Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
11Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
12Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiales.t.0
13Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
14Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
15Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
16Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
18Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.0
19Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
20Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation4.40.4320
2Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.10
3Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
4Lionel TaminiauxWallonie Bruxelless.t.0
5Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
6Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
7Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
8Quinten HermansCircus - Wanty Goberts.t.0
9Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
10Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
11Jakub MareczkoCCC Teams.t.0
12Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
13Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
14Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
15Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
16Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
17Lucas ErikssonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
18Damien TouzeCofidiss.t.0
19Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
20Nico DenzTeam Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJ4.26.5220
2Szymon SajnokCCC Teams.t.10
3Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.5
4Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
5Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0
6Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
7Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
8Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
9Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
10Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
11Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
12Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
13Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
14Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
15Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
16Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
17Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
18Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
19Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
20Damien TouzeCofidiss.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tosh Van Der SandeLotto - Soudal4.37.2320
2Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+0.0110
3Dries De BondtAlpecin - Fenix+0.035
4Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
5Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
6Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
7Loïc VliegenCircus - Wanty Gobert+0.040
8Milan MentenSport Vlaanderen - Baloise+0.070
9Quinten HermansCircus - Wanty Goberts.t.0
10Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
11Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
12Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
13Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
15Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
16Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
17Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
18Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
19Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiales.t.0
20Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Timothy DupontCircus - Wanty Gobertpo 1. etapie6
1Loïc VliegenCircus - Wanty Gobertpo 2. etapie6
1Loïc VliegenCircus - Wanty Gobertpo 3. etapie6
1Loïc VliegenCircus - Wanty Gobertpo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)