Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 22:54

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jasper StuyvenTrek - Segafredo16.23.09120
2Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+0.0390
3Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+0.1272
4Alexey LutsenkoAstana Pro Team+0.1566
5Diego UlissiUAE Team Emirates+0.2060
6Marc HirschiTeam Sunwebs.t.54
7Jens KeukeleireEF Pro Cycling+0.2148
8Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.42
9Jonas VingegaardTeam Jumbo - Visma+0.2236
10Toms SkujinšTrek - Segafredo+0.2330
11Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.27
12Simon GeschkeCCC Teams.t.24
13Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.21
14Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+0.4618
15Jai HindleyTeam Sunwebs.t.16
16Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+1.0314
17Alexander KristoffUAE Team Emirates+1.0612
18Ben SwiftTeam INEOS+1.2610
19Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.9
20Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.8
21Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
22Jelle VanendertWallonie Bruxelles+1.420
23Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+1.580
24Joey RosskopfCCC Team+3.050
25Mikael CherelAg2r La Mondiale+3.570
26Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+4.510
27Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cycling+6.580
28Yoann OffredoCircus - Wanty Gobert+7.050
29Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
30Michael GoglNTT Pro Cycling Team+7.230
31Remco EvenepoelDeceuninck - Quick Step+7.300
32Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+7.490
33Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+8.140
34Nikolas MaesLotto - Soudal+8.250
35Enric Mas NicolauMovistar Team+9.210
36Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+9.350
37Hubert DupontAg2r La Mondiale+10.270
38Nans PetersAg2r La Mondiale+10.330
39Paul MartensTeam Jumbo - Visma+10.470
40Davide VillellaMovistar Team+11.350
41Mekseb Debesay AbrhaBike Aid+11.360
42Romain HardyTeam Arkea - Samsic+11.420
43Stef KrulMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+11.590
44Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+12.370
45Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+12.460
46Daniel McLayTeam Arkea - Samsic+13.310
47Damiano CarusoBahrain - McLaren+13.560
48Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+13.570
49Andrea GarosioVini Zabù - KTM+14.290
50Ben GastauerAg2r La Mondiale+14.340
51Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+14.350
52Pavel SivakovTeam INEOS+14.500
53Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+15.150
54Gijs Van HoeckeCCC Team+16.400
55Nico DenzTeam Sunweb+17.350
56Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
57Cees BolTeam Sunweb+17.390
58Lennard KamnaBora - Hansgrohe+18.230
59Dominik RöberP&S Metalltechnik+19.110
60Richie PorteTrek - Segafredo+20.120
61Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+20.200
62Immanuel StarkP&S Metalltechnik+21.020
63Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+21.140
64Chris HamiltonTeam Sunweb+21.430
65Geraint ThomasTeam INEOS+22.080
66Simone ConsonniCofidis+22.150
67Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+24.190
68Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+24.250
69Jonas RutschEF Pro Cycling+24.510
70Roger KlugeLotto - Soudal+25.490
71Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+26.130
72Frederik FrisonLotto - Soudal+28.190
73Kamil GradekCCC Team+28.370
74Tom ScullyEF Pro Cycling+29.380
75Andrey ZeitsMitchelton - Scott+29.400
76Jan HuggerEkipa amatorska 2020+29.470
77Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+30.180
78Juri HollmannMovistar Team+30.310
79Alfred WrightBahrain - McLarens.t.0
80Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+32.060
81Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+33.200
82Adne Van EngelenBike Aid+33.220
83Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+33.420
84Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+34.360
85Kim HeidukTeam Lotto - Kern Haus+35.260
86Justin WolfBike Aid+36.310
87Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Haus+36.540
88Mads PedersenTrek - Segafredo+37.060
89Rodrigo Contreras PinzonAstana Pro Team+37.070
90Igor BoevGazprom - RusVelo+37.350
91Wesley KrederCircus - Wanty Gobert+38.140
92James WhelanEF Pro Cycling+39.060
93Robert KesslerTeam Lotto - Kern Haus+40.230
94Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+40.240
95Mika HemingTeam Dauner - Akkon+40.590
96Sven ThurauTeam Dauner - Akkon+43.270
97Antonio NibaliTrek - Segafredo+45.140
98Vladislav KulikovGazprom - RusVelo+46.160
99Max KanterTeam Sunweb+46.390
100Hernando Bohórquez SanchezAstana Pro Team+47.060
101Marcel SiebergBahrain - McLaren+51.130
102Julian BraunTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+52.520
103Lucas CarstensenBike Aid+56.450
104Michel AschenbrennerP&S Metalltechniks.t.0
105Daniel BichlmannBike Aids.t.0
106Tobias KnaupEkipa amatorska 2020s.t.0
107Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
108Tobias NoldeP&S Metalltechniks.t.0
109Robert JägelerP&S Metalltechniks.t.0
110Kilian SteignerTeam Dauner - Akkon+1.02.130
111Nikodemus HollerBike Aid+1.02.190
112Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+1.06.220

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohe3.49.3020
2Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.10
3Simone ConsonniCofidiss.t.5
4Cees BolTeam Sunwebs.t.0
5Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
6Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
7Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
8Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
9Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
10Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
11Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
12Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
13Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
14Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
15Roger KlugeLotto - Soudals.t.0
16Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
17Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
19Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
20Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emirates4.21.0420
2Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.10
3Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.5
4Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
5Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
6Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0
8Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
9Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
10Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
11Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
12Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
13Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
14Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
15Simon GeschkeCCC Teams.t.0
16Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
17Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
18Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
19Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
20Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step4.27.5320
2Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.10
3Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+0.175
4Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
5Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
6Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0
7Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
8Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
9Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
10Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
11Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
12Simon GeschkeCCC Teams.t.0
13Jonas VingegaardTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
15Jai HindleyTeam Sunweb+0.400
16Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
18Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
19Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+1.180
20Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+1.200

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sonny ColbrelliBahrain - McLaren3.44.4820
2Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.10
3Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.5
4Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
5Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
6Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
7Cees BolTeam Sunwebs.t.0
8Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
9Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
10Simon GeschkeCCC Teams.t.0
11Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
12Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
13Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
14Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
15Jonas VingegaardTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0
17Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
18Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
19Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
20Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohepo 1. etapie6
1Alexander KristoffUAE Team Emiratespo 2. etapie6
1Jasper StuyvenTrek - Segafredopo 3. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)