Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 21:43

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert4.16.5960
2Tim MerlierAlpecin - Fenix+0.0736
3Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.30
4Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Team+0.1027
5Michael HepburnMitchelton - Scott+0.2024
6Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.21
7Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.18
8Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Club+0.3415
9Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.12
10Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.9
11Kaden GrovesMitchelton - Scotts.t.0
12Piet AllegaertCofidiss.t.0
13Arvid De KleijnRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
14Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
15Thomas JosephTarteletto - Isorexs.t.0
16Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
17Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
18Niklas MärklDevelopment Team Sunwebs.t.0
19Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
20Ivar SlikA Bloc CTs.t.0
21Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
22Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
23Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
24Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
25Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
26Harrison SweenyEvos.t.0
27Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
28Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
29Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+1.320
30Jeroen PattynEkipa amatorska 2020+2.110
31Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
32Alex MengoulasBEAT Cycling Club+2.230
33Jonas GoemanTarteletto - Isorexs.t.0
34Yves CoolenBEAT Cycling Club+2.310
35Tim NabermanDevelopment Team Sunweb+3.450
36Rick OttemaMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
37Franklin SixWallonie Bruxelless.t.0
38Hamish SchreursIsrael Cycling Academy+5.350
39Wim ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
40Aksel NömmelaWallonie Bruxelles+5.420
41Daan HoeyberghsBEAT Cycling Clubs.t.0
42Cyrus MonkEvo+7.270
43Martins PlutoA Bloc CTs.t.0
44David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
45Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
46Justin TimmermansVolkerWessels - Merckxs.t.0
47Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
48Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
49David DekkerSEG Racing Academys.t.0
50Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
51Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
52Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
53Marcel MeisenAlpecin - Fenixs.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)